خانه » بیوگرافی » برکناری افتخاری و منصوریان از استقلال؟

تبیلغات

برکناری افتخاری و منصوریان از استقلال؟

برکناری افتخاری و منصوریان از استقلال؟

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

برکناری افتخاری و منصوریان از استقلال؟

شنیده می‌شود به خواست وزارت ورزش و جوانان، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال استقلال و سید رضا افتخاری، مدیرعامل این باشگاه بعد از بازی استقلال مقابل سپیدرود در این هفته هشتم لیگ برتر از سمت خود برکنار می‌شوند.

به گزارش جدید نیوز ،شنیده می‌شود به خواست وزارت ورزش و جوانان، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال استقلال و سید رضا افتخاری، مدیرعامل این باشگاه بعد از بازی استقلال مقابل سپیدرود در این هفته هشتم لیگ برتر از سمت خود برکنار می‌شوند.

باشگاه استقلال، با توجه به پخش زنده برنامه نود و صحبت‌‌های سرمربی، مدیرعامل، دروازه‌بان و عضو هیئت مدیره به حاشیه‌هایی وارد شده است. شنیده می‌شود به خواستوزارت ورزش و جوانان، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبالاستقلال و سید رضا افتخاری، مدیرعامل این باشگاه بعد از بازیاستقلال مقابل سپیدرود در این هفته هشتم لیگ برتر از سمت خود برکنار می‌شوند.

*پدر مهدی رحمتی که ۸ روز می‌شود در این کما بود، امروز (سه‌شنبه) به هوش آمد.

*بازیکنان استقلال امروز ساعت ۱۲ جلسه تمرین خود را شروع کردند و سرمربی استقلال هم در این تمرین امروز حضور پیدا کرد.

وزیر امروز به ماجرای استقلال ورود می کند

 مناظره جنجالی اعضای باشگاه استقلال در این برنامه نود، باعث شد تا امروز همه نگاه ها به وزارت ورزش و نظر مسئولان بلند پایه این وزارتخانه باشد اما به دلیل سفر وزیر ورزش و جوانان هنوز هیچ اظهار نظر رسمی از سوی متولی اصلی باشگاه استقلال اعلام نشده است.

مسعود سلطانی فر که به خاطر حضور در این مراسم افتتاحیه مسابقات داخل سالن آسیا به ترکمنستان سفر کرده امروز این کشور را به مقصد جدید ترک خواهد کرد. سلطانی فر عصر امروز به ایران خواهد رسید و به نظر می رسد اولین موضوعی که به آن خواهد پرداخت، مسایل مربوط به باشگاه استقلال باشد.

طی روزهای اخیر برخی از نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر جدید نسبت به وضعیت باشگاه استقلال انتقاد کرده و حتی صحبت از طرح سوال از وزیر ورزش نیز مطرح شد. با این وصف عصر امروز و اولین سخنان وزیر ورزش و جوانان می تواند تکلیف باشگاه استقلال را نیز مشخص کند.

افکارنیوز، ورزش۳

آخر نوشته/*

733 650 - برکناری افتخاری و منصوریان از استقلال؟
733 650 02 - برکناری افتخاری و منصوریان از استقلال؟


گرداوری :جدید نیوز

برکناری افتخاری و منصوریان از استقلال؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز