خانه » بیوگرافی » مدیر جنجالی استقلال با سابقه جالبش!

تبیلغات

مدیر جنجالی استقلال با سابقه جالبش!

مدیر جنجالی استقلال با سابقه جالبش!

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

مدیر جنجالی استقلال با سابقه جالبش!

به گزارش جدید نیوز ، اکبر عباسی ملکی در این خصوص اتفاقاتی که شب گذشته در این برنامه ۹۰ رخ داد اظهار داشت: به هر حال ما هم کم تجربه نیستیم و باید قبول کرد بعضی مواقع اتفاقاتی می افتد که نباید بیفتد.ممکن است بعضی وقتها چالش هایی هم به وجود بیاید ولی شما مطمئن باشید که ما این مسائل را مدیریت خواهیم کرد.ما بخاطر دلمان اینجا هستیم و افرادی با هم اختلاف پیدا می کنند که منافعی داشته باشند. 

وی در این خصوص اینکه جباری در این تمرین امروز استقلال حضور پیدا کرد گفت: جباری با ما هماهنگ کرد و اتفاقا کار خیلی خوبی هم انجام داد. رحمتی هم این روزها درگیری بیماری پدرش است و به تمرینات بر می گردد. این دو نفر سرمایه های استقلال و از صاحبان این تیم هستند که به راحتی آنها را از دست نمی دهیم.رحمتی هر وقت بخواهد می تواند در این تمرینات استقلال شرکت کند همانطور که جباری شرکت کرد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در این خصوص اینکه چطور شد شب گذشته آن صحبت ها در این برنامه ۹۰ رد و بدل شد گفت: شما نظر سنجی را دیدید؟ آن نظر سنجی ثابت می کند چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ.نظر سنجی جواب همه را خواهد داد چون آن افرادی که در این نظر سنجی شرکت کردند هواداران استقلال بودند و آنها حرف دلشان را با شرکت در این نظر سنجی دادند.

ملکی در این خصوص اینکه شایعه شده بود وی با پدر علیرضا منصوریان رفاقتی دیرینه دارد گفت: من آذربایجانی هستم و این موضوع را تکذیب می کنم.

وی در این خصوص اینکه آیا قبول داد شب گذشته دل هواداران این تیم شکسته شد گفت: به هر حال این صحبت ها نباید رد و بدل می شد ولی وقتی اسم می برند باید روشنگری میشد. من در این واکنش به صحبت ها این حرف ها را زدم وگرنه اگر اسمی نمی بردند من اصلا واکنشی نشان نمی دادم.

ملکی با اشاره به سوابق فوتبالی خود گفت: من در این تمام ورزش ها بوده ام. من فقط ۳ سالن فوتسال ساخته ام. یکی در این گیشا و دیگری در این چابکسار. ضمن آنکه مدت ها عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی و فدراسیون ناشنوایان و دو و میدانی بودم.ضمن آنکه مشاور ورزشی آقای هاشمی طبا هم بوده ام.


گرداوری :جدید نیوز

مدیر جنجالی استقلال با سابقه جالبش!

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز