خانه » بیوگرافی » خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت

تبیلغات

خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت

خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت

مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی از واریز نخستین مرحله سود سهام عدالت تا هفته آینده در این سراسر کشور خبر داد.

به گزارش جدید نیوز ، سید جعفر سبحانی در این برنامه «روی خط بازار» با اشاره به ثبت افزون بر ۳۲ میلیون شماره شبای حساب بانکی در این سامانه سهام عدالت، از مشمولان سهام عدالت که تاکنون موفق به ثبت کد شبای خود در این سامانه مزبور نشده‌اند، خواست هرچه سریعتر اقدام کنند.
وی در این ادامه با اعلام اینکه طرح ساماندهی سهام عدالت از جمله طرح‌های بزرگ ملی در این دولت یازدهم بود، اظهار داشت: هفدهم اسفند ماه سال گذشته طرح ساماندهی یا سامانه سهام عدالت در این کشور رونمایی و بخاطر تمامی مشمولان صورت‌حساب تولید شد.
مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: امکان مراجعه به سامانه و دریافت صورت‌حساب بخاطر مشمولان سهام عدالت از همان روز در این کشور فراهم شده است.
وی همچنین تعداد جمعیت مشمول سهام عدالت در این ایران را ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: نزدیک به دو میلیون نفر افراد متوفی هستند.
سبحانی با بیان اینکه در این حال حاضر با کسر افراد متوفی ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مشمول سهام عدالت هستند، اظهار داشت: از هفدهم اسفند ماه سال گذشته تاکنون جمعیتی بالای ۳۷ میلیون و ۵۰۰ نفر از مشمولان بخاطر دریافت صورت‌حساب خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده‌اند.
وی در این بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه مرحله دوم طرح ساماندهی سهام عدالت از سی‌ام فروردین سال جاری آغاز شده است، گفت: از آنجایی که سود عملکرد سال ۹۵ شرکت‌های سرمایه‌پذیر باید به حساب مشمولان واریز شود از تمامی مشمولان سهام عدالت خواسته شد شماره شبا خود را در این سامانه سهام عدالت ثبت کنند.
مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی افزود: از سی‌ام فروردین ماه سال جاری تا کنون بیش از ۳۲ میلیون نفر از مشمولان شماره شبای خود را در این سامانه مزبور ثبت کرده‌اند.
وی در این مصاحبه با رادیو اقتصاد تأکید کرد: تمامی مشمولان در این هر گروه سنی باید یک شماره شبای حساب بانکی در این سامانه سهام عدالت ثبت کنند.
تسنیم

آخر نوشته/*

733 650 - خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت
733 650 02 - خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت


گرداوری :جدید نیوز

خبر جدید از مبلغ و زمان دقیق واریز سود سهام عدالت

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز