خانه » بیوگرافی » مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس

تبیلغات

مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس

مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس

نیروهای پلیس در این آفریقای جنوبی یک آدمخوار را هنگامی که مشغول خوردن گوشت یک زن بود، از پای در این آوردند.

به گزارش جدید نیوز ، افسران پلیس Police یک مرد آدمخوار را در این حالی که مشغول خوردن گوشت یک زن بود، در این آفریقای جنوبی به ضرب گلوله از پای در این آوردند.این مرد ۲۳ ساله آدم خوار در این ابتدا گردن یک زن ۳۵ ساله به نام تمبیسا را بریده و سپس مشغول خوردن گوشت او شده بود. مادر این مرد آدمخوار که از کار پسرش وحشت زده شده بود نیروهای پلیس را خبر کرد. زمانی که افسران پلیس رسیدند، مرد آدمخوار مشغول خوردن گوشت یک زن در این خانه اش بود.
این مرد ۲۳ ساله در این ابتدا به هشدارهای پلیس بی توجهی کرد و سپس با یک چاقو به سمت این افسران حمله ور شد. در این نتیجه پلیس به سمت او تیراندازی کرد و او را کشت.مادر این مرد آدمخوار گفت: من چنین پسری را بزرگ نکرده ام. اصلا انتظار چنین چیزی را نداشتم.پلیس اعلام کرد: او گردن زن ۳۵ ساله را با چاقو بریده است. احتمالا وی تحت تأثیر مواد مخدر Drugs قرار داشته است.پلیس یک مرد آدمخوار را در این آفریقای جنوبی در این حال ارتکاب جرم Crime کشت+ تصاویر
در این سه هفته گذشته این دومین مورد آدمخواری در این آفریقای جنوبی بوده است. پیش از هم شش نفر به دلیل کشتن Killing یک زن و خوردن گوشت او در این آفریقای جنوبی بازداشت شده بودند.
Adamkhar - مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس

رکنا

آخر نوشته/*

733 650 - مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس
733 650 02 - مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس


گرداوری :جدید نیوز

مرگ مرد آدمخوار هنگام خوردن یک زن! + عکس

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز