خانه » بیوگرافی » دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی

تبیلغات

دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی

دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان جدید گفت: دفاع مقدس دارای ارزش‌هایی است که بخاطر حفظ و توسعه آن‌همه وظیفه‌دارند تا شاهد جامعه‌ای باروحیه ایثار و شهادت باشیم.

به گزارش جدید نیوز ،عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان جدید در این گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زنان خبر اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس نهایت اقتدار، ایثار و افتخار ایران است.

وی گفت: ملت ایران در این دوران دفاع مقدس به جهان نشان دادند که حافظ ارزش‌های دینی و انقلابی هستند و تا آخرین قطره خون خود بخاطر حفظ و احیای آن‌ها تلاش خواهند کرد.

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان جدید در این ادامه افزود: بخاطر انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان باید با برنامه‌ریزی و به‌طور هدفمند عمل کنیم تا شاهد آثار آن در این جامعه باشیم.

وی با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم اظهار داشت: با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم، بهترین فرصت بخاطر فرهنگ‌سازی وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا در این نسل جدید است و دفاع مقدس یعنی زنده نگه‌داشتن نهضت حسین (ع).

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان جدید خاطرنشان کرد: در این همه کشورهای دنیا جنگ کردند ولی ما دفاع کردیم و دفاعمان مقدس بود زیرا از مردم، آرمان‌ها، ناموس، عقیده، دین و … دفاع کردیم و همیشه پرچم جمهوری اسلامی ایران بالا است.

وی به حضور مؤثر زنان در این دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: فعالیت زنان در این دفاع مقدس چشمگیر بود و حضور و دلگرمی آنان به رزمندگان تاثیرگزاری بسزایی داشت.

زنگنه ادامه داد: فعالیت زنان در این پشت جبهه دفاع مقدس همچون: کمک‌های نقدی و غیر نقدی، جمع‌آوری اقلام کمکی، تهیه مواد غذایی، خیاطی، تهیه لباس گرم، ایجاد روحیه در این رزمندگان و همچنین پس از پیروزی جنگ تحمیلی ستودنی است.

وی خاطرنشان کرد: اگر حضور فعال زنان در این دفاع مقدس نبود بسیاری از رزمندگان نمی‌توانستند در این جبهه نقش‌آفرینی کنند.

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان جدید در این پایان گفت: زنان و دختران در این جامعه نقش مهمی دارند و به دلیل صبر و حوصله‌ای که دارند در این فعالیت‌های اجتماعی موفق و تاثیرگزار هستند.

 

آخر نوشته/*

733 650 - دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی
733 650 02 - دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی


گرداوری :جدید نیوز

دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز