خانه » بیوگرافی » انتقام هواداران استقلال از منصوریان! + عکس

تبیلغات

انتقام هواداران استقلال از منصوریان! + عکس

انتقام هواداران استقلال از منصوریان! + عکس

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

انتقام هواداران استقلال از منصوریان! + عکس

Mansoorian3 - انتقام هواداران استقلال از منصوریان! + عکس

 

جباری از لیست استقلال خط خورد

 

حضور مجتبی جباری که از سوی افتخاری اخراج شده است، در این تمرین امروز استقلال این نوید را داد که ممکن است مشکلات این تیم پیش از بازی حساس برابر ذوب آهن کمتر شود اما موضوع این است که جباری تنها نظاره گر تمرین بود و اصلا در این آن شرکت نکرد.

جباری بدون اینکه کاری به تمرین استقلال داشته باشد تنها در این گوشه ای از زمین نظارگر عملکرد هم تیمی هایش بود تا ثابت شود مشکلات این تیم هنوز پابرجا است.

جباری با این شرایط در این لیست ۱۸ نفره استقلال جایی ندارد و با تیم هم راهی اردوی قبل از بازی با ذوب آهن نشد.

لطفی: استقلال بد زمانی به تیم آماده ما خورد

مجتبی لطفی مدافع تیم پارس جنوبی جم که در این دیدار برابر استقلال نمایش خوبی ارائه داد و موفق شد همراه با سایر بازیکنان تیم یک پیروزی ارزشمند را بخاطر تیمش رقم بزند، در این گفتگو با “ورزش سه” در این مورد این دیدار و نتیجه به دست آمده، گفت: بازی سنگینی بود، اما خداراشکر بچه ها خوب زحمت کشیدند و با تمرینات خوبی که در این طول هفته داشتیم توانستیم بازی را با نتیجه خوبی ببریم.

لطفی در این پاسخ به این سوال که شرایط ویژه استقلال کار آنها را دشوارتر کرده بود یا ساده تر، ادامه داد: فکر می کنم شرایط هر دو تیم ویژه بود. شرایط ما خوب بود و استقلال بد. فکر می کنم استقلال بد زمانی به تیم آماده ما خورد و باعث شد که بیشتر به بحران بخورد. امیدوارم با تدابیری هم که بخاطر استقلال در این نظر می گیرند، این تیم پر طرفدار بتواند از شرایط خارج شود.

مدافع تیم پارس جنوبی جم در این مورد ادامه نتایج درخشان این تیم و اینکه آیا در این آینده هم این روند ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: در این تیم ما همه زحمت می کشند؛ از بازیکنان، کادر فنی، مدیریت، تدارکات و … تا بتوانیم این روند خوب را ادامه دهیم.

لطفی در این پاسخ به این سوال که اصلی ترین رمز موفقیت پارس جنوبی جم چیست، اظهار داشت: فکر می کنم یکدل بودن کل مجموعه رمز موفقیت تیم ما است. شاید مدیران تیم های دیگر فوتبالی نباشند؛ اما ما یک مدیر فوتبالی داریم که همیشه در این کنار بچه ها است و نگاه از بلا به پایین در این هیچ قسمت از تیم وجود ندارد.

وی در این مورد عملکرد خوب خودش که باعث شد در این تیم هفته قرار بگیرد، افزود: خدا را شکر در این تیم ما همه با هم دفاع می کنند و همه با هم حمله می کنیم. اینگونه نیست که بگوییم خط دفاعی بار حملات استقلال را به دوش کشید. من هم شاکرم که در این این بازی نمایش خوبی داشتم و در این بین بهترین های هفته قرار گرفتم.

منبع:العالم، ورزش۳


گرداوری :جدید نیوز

انتقام هواداران استقلال از منصوریان! + عکس

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز