خانه » بیوگرافی » شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

تبیلغات

شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

آنچه می بینید، ۳ نما از سردار حاج قاسم سلیمانی در این زمان جنگ تحمیلی است. این شیرمرد در این آن روزها فرماندهی لشگر همیشه پیروز ۴۱ ثارالله را برعهده داشت.

به گزارش جدید نیوز ،  آنچه می بینید، ۳ نما از سردار حاج قاسم سلیمانی در این زمان جنگ تحمیلی است. این شیرمرد در این آن روزها فرماندهی لشگر همیشه پیروز ۴۱ ثارالله را برعهده داشت.

 

6783737 652 - شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

 سردار قاسم سلیمانی، به مناسبت مراسم اولین جشن تولد فرزندان شهدای مدافع حرم پیام صادر کرد.

در این این مراسم که امروز با حضور سردار نقدی، صفار هرندی و جمعی از خانواده‌‌های این شهدای عزیز در این حوزه هنری برگزار شد، پیام سردار سلیمانی قرائت شد .

در این بخشی از پیام آمده است: مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند بلکه مدافع حریم حرمت انسانیت هستند. اگر آنان تن به بلا نداده بودند و جان خود را سپر جان‌ها نکرده بودند آنچنان مصیبتی این کره خاکی را فرا می‌گرفت که غیر از مصیبت کربلا همه مصیبت‌ها به فراموشی سپرده میشد.

پیام سه کلمه ای حاج قاسم سلیمانی به داعش

 

با نگاه به حوادث منطقه می توان فهمید که این اتفاقات در این دنیای امروز عادی نیست، یک دنیا بسیج شده است بخاطر نابودی شیعه اما فرزندان مهدی فاطمه (عج) با تمام توان مقابل این حملات ایستاده است و مقاومت می کند. امروز مدافعان حرم اهل بیت در این کشورهای عراق و سوریه جانشان را فدا می کنند تا از حریم امام زمانشان دفاع کنند. کسانی که ندای هل من ناصر امام زمانشان را شنیده اند و لبیک گویان به جبهه های مقاومت راهی شدند؛ مقاومتی تا ظهور و پیروزی نهایی که بی شک نصیب ما خواهد شد.source - شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

”کلنا عباسک” فقط ذکر قابل تکرار نیست یا نوشته ای در این دست من و تو، باید”کُلُّنا” را باور کرد، نیت کرد، آن قدر تکرار کرد تا در این خونمان جاری شود همان طور که در این رگ های قمر بنی هاشم جاری بود و زمان ای از آن عقب نشینی نکرد. ”کلنا عباسک یا مهدی” گفتار نیست، رفتار است، رفتاری که عباسی بودن بخاطر آن یگانه هستی را به عرصه ظهور می رساند. ”کلنا عباسک یا مهدی” را باور کنیم تا تبدیل به فرهنگی شود در این این بحبوحه فسادهای چشمگیر و در این این آشوب های فراگیر، ندیدن امام عیب نیست، گرچه آرزوی هر کس دیدن روی آخرین ماه بنی هاشم است، اما نشناختن او ننگ است و مرگش، مرگش جاهلیت، پس تلاش می کنیم او را بشناسیم، زمینه ساز ظهورش باشیم، باشد که وقت مرگ، سرمان بر روی دامان پرمهر و عطوفت امام زمانمان باشد.

امروز فرمانده جبهه مقاومت سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی که به حق در این این سال های اخیر پرچم دار مقاومت در این بین شیعیان بودند با نوشتن شعاری این حرف را تصدیق کرد که مقاومت و جنگ شیعه امروز بخاطر زمینه سازی ظهور و دفاع از حریم ولایت و امامت حضرت مهدی (عج) است.

همچنین بخوانید : همه اخبار و رویدادهای مربوط به داعش

%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85 %D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85 %D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C %D8%A8%D9%87 %D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4 - شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

چندی پیش هم کمپینی تحت عنوان “کلنا عباسک یا مهدی” در این فضای مجازی راه اندازی شده که از طریق عاشقان ظهور را هم صدا به شوق آورد. این کمپین از حدیث امام زمان (عج) با این مضمون ” هرکجا روضه حضرت ابوالفضل (ع) برپا باشد من در این آن مکان حضور دارم” چنین برداشت کردند که آن حضرت بخاطر ظهورش نیازمند یاری همچون حضرت عباس (ع) است که عاشقان آن حضرت در این پی آن؛ اقدام به راه اندازی این کمپین مردمی کردند. تاکنون با هشتک های مختلف ازجمله هشتگ کلنا_ عباسک_ یا_ مهدی تصاویر متعددی از سراسر دنیا ازجمله ایران، یمن، عراق، آلمان، بحرین، لبنان و… با این شعار در این فضای مجازی ارسال شده است.

جام نیوز، باشگاه خبرنگاران، نمناک

آخر نوشته/*

733 650 - شال سیاه سردار سلیمانی + عکس
733 650 02 - شال سیاه سردار سلیمانی + عکس


گرداوری :جدید نیوز

شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

برچسب ها : , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز