خانه » بیوگرافی » بریدن سر مادر و دختر ۴ ساله در این جدید/ اعتراف عموی خانواده به ارتکاب جنایت

تبیلغات

بریدن سر مادر و دختر ۴ ساله در این جدید/ اعتراف عموی خانواده به ارتکاب جنایت

بریدن سر مادر و دختر ۴ ساله در این جدید/ اعتراف عموی خانواده به ارتکاب جنایت

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

بریدن سر مادر و دختر ۴ ساله در این جدید/ اعتراف عموی خانواده به ارتکاب جنایت

مادر و دختر ۴ ساله در این منطقه نعمت آباد جدید سر بریده شدند. در این این جنایت هولناک دختر ۱۱ ساله ای مجروح شد.

به گزارش جدید نیوز ، ساعت ۲۱  شب گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک جنایت در این طبقه دوم یک منزل مسکونی در این نعمت آباد – خیابان طالقانی به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد، عوامل آتش نشانی و اورژانس در این محل و بازگشایی در این خانه توسط عوامل آتش نشانی، جسد متعلق به یک دختر ۴ ساله بنام “آیلین” در این کنار جسد مادرش بنام شب بو ۳۵ ساله در این حالیکه توسط جسم تیز و از ناحیه گلو دچار جراحت شدید شده بودند، کشف شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ جدید، پرونده  در این اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی جدید بزرگ قرار گرفت.

در این کنار اجساد، پیکر نیمه جان دیگر عضو خانواده به نام “آذین” ۱۱ ساله قرار داشت که از ناحیه‌ی سینه و دست مورد اصابت ضربات متعدد جسم تیز قرار گرفته بود؛ در این شرایطی که آذین در این شرایطی مناسبی قرار نداشت، اما در این زمان انتقال به بیمارستان در این اظهاراتش کوتاه عنوان داشت: شب عمو  احمدبه خانه‌ی ما آمد و ما را با شمشیر زد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در این تحقیقات میدانی از محل جنایت اطلاع پیدا کردند که درگیری شدیدی در این محل جنایت رخ داده و طی آن همسایگان مردی حدودا ۵۰ ساله را مشاهده کردند که به سرعت از محل جنایت خارج شده است.

یکی از همسایگان که با ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، در این اظهاراتش به کارآگاهان گفت:همسایه‌ طبقه پائین هستم؛ دخترم به من اعلام کرد که بچه‌های همسایه مان بیرون نمی‌آیند؛ با توجه به اینکه شب گذشته، حدودا ساعت ۴ در این منزل همسایه مان درگیری شدیدی رخ داده بود، به موضوع مشکوک شده و بلافاصله موضوع را به ۱۱۰ اطلاع دادم. همسایه‌ دیگر در این اظهاراتی مشابه عنوان داشت:ساعت ۴ صبح صدای جیغ زدن‌های دختران همسایه مان را می‌شنیدم که ناگهان صدای آن‌ها قطع شد؛ همزمان، از داخل پنجره فردی حدودا ۵۰ ساله را مشاهده کردم که به سرعت از محل جنایت خارج و از محل دور شد.

با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده از محل جنایت بویژه اظهارات آذین ۱۱ ساله مبنی بر ارتکاب جنایت توسط عمویش، کارآگاهان اداره دهم با شناسایی این شخص به نام “احمد” ۵۵ ساله، اقدام به دستگیری وی در این ساعت ۳۰ دقیقه بامداد  در این نزدیکی محل جنایت کرده و بلافاصله تحقیقات از وی در این دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی جدید بزرگ، با اعلام این خبر گفت: مظنون پرونده در این اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده و این در این حالیست که بررسی شواهد، دلایل و مستندات بدست آمده از محل جنایت در این دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جدید بزرگ قرار گرفته و مظنون پرونده نیز با دستور بازپرس محسن مدیر روستا پرونده بخاطر انجام تحقیقات در این اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس اگاهی جدید بزرگ قرار گرفته است.

سرانجام پس از ساعت ها بازجویی فنی از متهم، او به ارتکاب جنایت و قتل همسر برادر و برادر زاده ۴ ساله اش اعتراف کرد.

منبع: میزان

آخر نوشته/*

733 650 - بریدن سر مادر و دختر ۴ ساله در این جدید/ اعتراف عموی خانواده به ارتکاب جنایت
733 650 02 - بریدن سر مادر و دختر ۴ ساله در این جدید/ اعتراف عموی خانواده به ارتکاب جنایت


گرداوری :جدید نیوز

بریدن سر مادر و دختر ۴ ساله در این جدید/ اعتراف عموی خانواده به ارتکاب جنایت

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز