خانه » بیوگرافی » “پاسخ‌های دردناک”؛ واکنش شدیداللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ

تبیلغات

“پاسخ‌های دردناک”؛ واکنش شدیداللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ

“پاسخ‌های دردناک”؛ واکنش شدیداللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

“پاسخ‌های دردناک”؛ واکنش شدیداللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ

به گزارش جدید نیوز ، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این واکنش به سخنان سخیف و اتهام زنی‌های وقاحت‌بار دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا علیه ایران در این سازمان ملل متحد با بیان اینکه در این حرف های ترامپ چیز جدیدی وجود نداشت گفت: آنچه تازگی داشت اینکه آمریکا چهره واقعی خود را بخاطر جهانیان آشکار  ساخته و امروز دنیا همان تصویری از آمریکا مشاهده می‌کند که ایران سال‌هاست در این تلاش است آن را آشکار سازد و در این واقع این تهمت ها به ایران، زیبنده آمریکا و دولت فاسد و قلدر آن است. 

فرمانده کل سپاه افزود: با شکست های پی در این پی و خرد کننده ای که آمریکایی‌ها به ویژه در این منطقه از ایران دریافت کرده‌اند طبیعی است که سیستم عصبی و انسجام فکری آنها به هم ریخته باشد. 

وی با اشاره به اینکه باید از ترامپ بابت برداشتن نقاب از چهره واقعی آمریکا تشکر کرد، گفت: سخنان رئیس جمهور آمریکا نباید بی جواب بماند و امیدواریم رئیس جمهور محترم در این نطق خود پاسخ قاطع، انقلابی و روشنگر چنانکه در این شأن ملت ایران است به وی بدهد.

سرلشکر جعفری تأکید کرد: موضع‌گیری قاطع در این مقابل ترامپ تازه آغاز راه است و آنچه اهمیت راهبردی دارد این است که آمریکا پاسخ های دردناک تر را در این عمل و در این رفتار و تصمیماتی که ایران ظرف ماه های آینده خواهد گرفت، مشاهده کند.

فرمانده کل سپاه در این پایان با بیان اینکه زمان آن رسیده است که محاسبات غلط آمریکا را تصحیح کنیم ،گفت: اکنون که ماهیت آمریکا کاملا روشن شده، دولت باید از همه گزینه های خود بخاطر دفاع از منافع ملت ایران استفاده کند. 


گرداوری :جدید نیوز

“پاسخ‌های دردناک”؛ واکنش شدیداللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز