خانه » بیوگرافی » ارائه آمار اشتباه دلیل اصلی محرومیت بهارستان است/ بخاطر پیشرفت راه درازی را در این پیش داریم

تبیلغات

ارائه آمار اشتباه دلیل اصلی محرومیت بهارستان است/ بخاطر پیشرفت راه درازی را در این پیش داریم

ارائه آمار اشتباه دلیل اصلی محرومیت بهارستان است/ بخاطر پیشرفت راه درازی را در این پیش داریم

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

ارائه آمار اشتباه دلیل اصلی محرومیت بهارستان است/ بخاطر پیشرفت راه درازی را در این پیش داریم

به گزارش جدید نیوز ، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم با اصحاب رسانه این دو شهرستان پس از ده ماه در این دفتر این نماینده مجلس برگزار شد، و وی به سئوالات خبرنگاران در این ارتباط با فعالیت‌هایش در این سطح کلان و همچنین در این سطح شهرستان پاسخ داد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی در این این نشست با بیان اینکه ایران همیشه حامی مظلومان بوده و هست، اظهار داشت: در این اتفاقات میانمار، سوریه لبنان و امثال این‌ها، جمهوری اسلامی ایران همیشه در این کنار مظلومان حضور داشته است و هر زمانی که استکبار، آمریکا، اسرائیل و انگلیس به میان می آیند، بحث‌های ضد ایران نیز به میان می آید.

وی در این ادامه به شرایط دو شهرستان بهارستان و رباط‌کریم اشاره کرد و گفت: اکثر مناطق کشور با جمعیت‌هایی بسیار کمتر از بهارستان و رباط کریم دارای بیش از ۲ نماینده در این مجلس هستند، درحالی که شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم با مجموع جمعیتی بیش از یک میلیون نفر تنها یک نماینده دارد، که این امر کار را بخاطر بنده و منطقه سخت می کند.

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم در این رابطه با مشکلات آب شرب در این هر دو شهرستان و نارضایتی‌های موجود در این این زمینه، بیان داشت: با رایزنی‌ها و جلسات انجام شده، بودجه‌ای در این حدود ۱۰۲ میلیارد بخاطر انتقال خطوط آب شرب از تصفیه خانه شش جدید به منطقه تخصیص یافته است، و ادارات، اصحاب رسانه و مردم باید با همکاری یک دیگر تلاش کنند تا اداره مرکزی آبفای غرب استان را به شهرگلستان بیاوریم.

وی همچنین باتاکید بر تاثیر ارائه آمار اشتباه بر خدمات و امکانات دریافتی مردم، تصریح کرد: شهرستان رباط کریم به تنهایی با شهرستان ری برابری می کند و شهرستان بهارستان دو برابر ری جمعیت دارد، درحالی که این دو شهرستان در این مجموع نیمی از امکاات شهرستا نری را دریافت نمی کنند، که نمونه‌های آن را در این آموزش و پرورش، بهزیستی و کیمته امداد می توان مشاهده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی محرومیت زدایی از منطقه را نیازمند کار شبانه روزی دانست و اذعان داشت: هر شخصی و از هر جناح، شهر و طبقه اجتماعی که می خواهد در این این مسیر هم فکر و همراه ما باشد، با روی باز از او استقبال می کنیم تا درکنار هم غبار محرومیت را از چهره بهارستان و رباط کریم بزداییم.

وی درپایان به بخشی از اقدامات خود در این سطح شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم اشاره کرد و افزود: بخاطر پیشرفت این دو شهرستان به ویژه بهارستان راه درازی در این پیش داریم، که همکاری و همدلی مسئولان، اصحاب رسانه و شهروندان در این این مسیر الزامی و نیاز است.

آخر پیام/


گرداوری :جدید نیوز

ارائه آمار اشتباه دلیل اصلی محرومیت بهارستان است/ بخاطر پیشرفت راه درازی را در این پیش داریم

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز