خانه » بیوگرافی » فیلم و دیده نشده از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی

تبیلغات

فیلم و دیده نشده از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی

فیلم و دیده نشده از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

فیلم و دیده نشده از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی

فیلمی از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی در این شهر پارس‌آباد را مشاهده می‌نمایید.

به گزارش جدید نیوز ،  شهروندخبرنگار ما فیلمی از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی در این شهر پارس‌آباد استان اردبیل را ارسال کرده است.

منبع:شهروندخبرنگار – اردبیل (پارس‌آباد)

 بامداد امروز قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس‌آبادی پس از چند ماه انتظار خانواده آتنا و مردم شهرستان پارس‌آباد و استان اردبیل و شاید هم همه مردم ایران به دار مجازات آویخته شد.

شیطان پارس‌آبادی که به اسماعیل رنگرز شهرت یافته ساعت ۶:۲۰ بامداد امروز در این میدان باکری شهر پارس‌آباد در این ملأ عام و میان خشم و انزجار مردم پارس‌آباد و خانواده دردکشیده آتنا اعدام شد.

در این مراسم اعدام اسماعیل رنگرز دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل، دادستان پارس‌آباد، مسئولان قضایی و انتظامی، امنیتی و برخی مسئولان دیگر، خانواده آتنا و جمعی از مردم شهرستان پارس‌آباد حاضر بودند تا فرجام ناجوانمردی این مرد گرگ‌صفت قاتل را نظاره‌گر باشند.

آتنا اصلانی دختربچه ۷ساله بی‌گناه پارس‌آبادی بود که در این روز ۲۸ خردادماه امسال ناپدید شد و پس از اعلام مفقودی این دختر خردسال در این روز ۲۹ خردادماه پرونده‌ در این این زمینه تشکیل و اقدامات و بررسی‌ها بخاطر یافتن این کودک پارس‌آبادی آغاز شد.

پس از بررسی محل کار پدر آتنا که دستفروشی کنار مغازه اسماعیل رنگرز بود مأموران پلیس آگاهی به رنگرز که فردی خوشنام نیز نبوده مظنون شده و وی را دستگیر می‌کنند که در این نهایت یک تماس تلفنی رنگرز با خانواده‌اش بخاطر جابه‌جایی جسد دخترک ۷ساله پرده از جنایت قاتل برمی‌دارد.

با کشف جسد آتنا توسط برادر و همسر رنگرز و مراجعه آنها به دادستانی بخاطر گزارش موضوع در این نهایت بعداز بیست و دو روز تلاش و کوشش بخاطر یافتن دختربچه در این روز ۱۹ تیرماه جسد آتنا در این پارکینگ رنگرز کشف شد و راز این قاتل برملا شد.

قاتل بی‌رحم خردسال معصوم که ابتدا منکر جنایت خود شده بود با مشاهده شواهد و قراین سرانجام به قتل خود اعتراف کرد و با صدور حکم، رنگرز از بابت تجاوز به عنف محکوم به اعدام، از بابت یک فقره قتل عمد محکوم به قصاص نفس و از بابت سرقت محکوم به حبس و شلاق و رد مال شد.

با صدور حکم توسط دستگاه قضایی اردبیل و تأیید این حکم در این دیوان عالی کشور حکم شلاق قاتل کودک معصوم پارس‌آبادی روز گذشته به اجرا در این آمد و حکم اعدام در این ملأ عام نیز بامداد امروز اجرا شد.

تسنیم

آخر نوشته/*

733 650 - فیلم و دیده نشده از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی
733 650 02 - فیلم و دیده نشده از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی


گرداوری :جدید نیوز

فیلم و دیده نشده از زمان اعدام قاتل آتنا اصلانی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز