خانه » بیوگرافی » قراردادهای عجیب استقلال را چه کسی بسته؟

تبیلغات

قراردادهای عجیب استقلال را چه کسی بسته؟

قراردادهای عجیب استقلال را چه کسی بسته؟

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

قراردادهای عجیب استقلال را چه کسی بسته؟

افتخاری مدیرعامل استقلال گفته بود باید قرارداد جباری یکساله شود.

به گزارش جدید نیوز ،  استقلال جدید باشگاهی است که چارچوب و اصول امضای قرارداد با بازیکنان را هیچگاه در این استانداردهای بین المللی رعایت نکرده است. این باشگاه در این دوران اوج ستاره هایش با آنها یکساله می بست و در این دوران افول شان سه ساله؛ چیزی فراتر از استانداردهای بین المللی! اما یک سوال پیش می آید؛ چرا؟ چه کسی این قراردادها را بسته است؟ وقتی از افتخاری درباره قرارداد دو ساله جباری پرسیدند، بهت زده شده بود که واقعا؟ پس پیداست در این بعضی قراردادها او هم نقشی مثل طرفداران و تماشاگران دارد! می گویند روزی که او فهمید قرارداد جباری را دو ساله بسته اند، تلفن را برداشت و به پندار توفیقی زنگ زد که «آقا دو ساله؟ این قرارداد را یک ساله کنید.» حالا نمی دانیم آیا این قرارداد را یکساله کردند یا نه؟ همین امروز هم که قرارداد رحمتی بخاطر استقلال می تواند دردسرساز شود، باز هم باید سراغ توفیقی را گرفت، استاد دانشگاهی که می گوید بستن قرارداد با بازیکنان در این ذات اوست و بخاطر این کار آفریده شده است!

جلسه شبانه وزیر ورزش و مدیرعامل استقلال

افتخاری سه شنبه  جلسه مهم و طولانی مدتی با وزیر ورزش و محمد رضا داورزنی معاون او داشته است. سلطانی فر عصر روز سه شنبه به جدید رسید و بلافاصله بعد از بازگشت جلسه ای با مدیرعامل استقلال برگزار کرد تا گزارشی از آخرین شرایط این باشگاه دریافت کند.

افتخاری در این این جلسه به صورت انفرادی شرکت کرد و پس از پایان جلسه نیز بخاطر گفت و گو با بازیکنان و اعضای کادرفنی راهی هتل المپیک شد تا شاید اندکی جو ملتهب این تیم پیش از دیدار با ذوب آهن را آرام کند.

وزارت ورزش و باشگاه استقلال هنوز واکنشی درباره این جلسه نداشتند و توضیحاتی پیرامون جزییات این دو جلسه مهم که سرنوشت کادرفنی و هیات مدیره تیم آبی پایتخت را مشخص می کند، منتشر نکرده اند.
همچنین بنا به گفته مازیار ناظمی مدیرکل اطلاع رسانی وزارت ورزش خبر جلسه مجدد افتخاری و ملکی با وزیر صحت ندارد.

منبع: خبرآنلاین، ورزش۳

 

آخر نوشته/*

733 650 - قراردادهای عجیب استقلال را چه کسی بسته؟
733 650 02 - قراردادهای عجیب استقلال را چه کسی بسته؟


گرداوری :جدید نیوز

قراردادهای عجیب استقلال را چه کسی بسته؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز