خانه » بیوگرافی » نقل و انتقالات ؛ تمدید ۷ ساله قرارداد دو بازیکن جوان استقلال

تبیلغات

نقل و انتقالات ؛ تمدید ۷ ساله قرارداد دو بازیکن جوان استقلال

نقل و انتقالات ؛ تمدید ۷ ساله قرارداد دو بازیکن جوان استقلال

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

نقل و انتقالات ؛ تمدید ۷ ساله قرارداد دو بازیکن جوان استقلال

قرارداد دو ستاره جوان استقلال هفت ساله تمدید شد.

به گزارش جدید نیوز ،  ‌به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، دو بازیکن جوان و آینده دار آکادمی استقلال قراردادهای خود را به مدت هفت سال با این باشگاه تمدید کردند.

در این راستای سیاست توجه به استعدادها و پرورش آنها در این باشگاه استقلال و آکادمی، حسین توکلی و محمدرضا داوری که در این حال‌ حاضر عضو تیم جوانان استقلال هستند و با توجه به شرایط فنی خود می‌توانند جزو آینده سازان باشگاه استقلال و فوتبال ایران باشند، قراردادهای هفت ساله جدید خود را با استقلال به امضا رساندند.

صالح: باید با استقلال هم همین‌طور بازی می‌کردیم

مجید صالح در این مورد بازی با پرسپولیس به “ورزش سه” می‌گوید:  اغراق نیست اگر بگوییم پرسپولیس در این حال حاضر بهترین تیم ایران و البته یکی از بهترین تیم‌های آسیا است، تیمی که با سبکی که فوتبال بازی می‌کند می‌تواند هر حریفی را حتی در این بازی‌های لیگ قهرمانان شکست بدهد.

او ادامه داد: واقعا در این طول هفته و بعد از شکست بدی که برابر بادران در این جام‌حذفی خوردیم بسیار متمرکز تمریناتمان را دنبال کردیم و واقعا باید از بچه‌ها تشکر کنم که در این تمام نقاط به خوبی وظایفشان را انجام دادند. ذکر این نکته هم ضروری است که همیشه پرسپولیس و برانکو نتایج خوبی به دست آورده است و این موضوع در این پیروزی ما در این بازی این هفته بسیار مهم بود.

مربی پیکان در این مورد سیستم تیمش در این بازی با پرسپولیس می‌گوید: اولین هدف ما این بود که برابر پرسپولیس سازمان دفاعی‌مان را حفظ کنیم، چند لایه دفاع کنیم و گل نخوریم. اگر گل می‌خوردیم سازمان دفاعی‌مان به هم می‌ریخت و دیگر بازگشت به بازی خیلی سخت بود.

وی افزود: پرسپولیس تیمی است که فعلا بخاطر موفقیت جلوی آن باید به خوبی دفاع کرد. ما کاملا در این زمین فشرده بازی کردیم و فکر می‌کنم سازمان دفاعی بسیار خوبی داشتیم. منظور من از سازمان دفاعی، دفاع کردن از نوک حمله تا خط دروازه است و شما دیدید ما در این این بازی بارها در این همان جلوی زمین حملات پرسپولیس را خنثی کردیم.

صالح در این مورد شرایط پرسپولیس می‌گوید: شرایط پرسپولیس طوری است که شکست دادن آن بسیار سخت است، شما می‌بینید که پرسپولیس نه تنها در این ایران بلکه در این بازی‌های لیگ قهرمانان هم نمایش بسیار خوبی دارد و به نظر من در این آن بازی‌ها هم هر حریفی را می‌تواند شکست دهد.

مربی پیکان در این مورد اینکه زمانی که در این استقلال مربیگری می‌کرد هم پیشنهاد داده بود تیمش برابر پرسپولیس با همین سیستم بازی کند تا موفق شود هم گفت: حرف شما درست است و من زمانی که در این استقلال هم مربیگری می‌کردم پیشنهاد داده بود که دفاعی بازی کنیم تا بتوانیم موفق شویم اما مجموعه تصمیم دیگری گرفت. شما ببینید که پرسپولیس همان پرسپولیس است و تازه نسبت به دو سال گذشته قدرتمندتر هم شده است چراکه بازیکنان خوبی جذب کرده است. وقتی با پیکان توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم شاید با استقلال هم با ارائه سیستم دفاعی می‌توانستیم همین کار را بکنیم.

صالح در این مورد جدایی سیامک نعمتی و گادوین منشا و نیمکت‌نشینی در این پرسپولیس می‌گوید: این یک تصمیم شخصی است که نمی‌شود ایرادی از آنها گرفت. اما من خودم فکر می‌کنم اگر آنها یک فصل دیگر در این پیکان می‌ماندند هم شرایط خودشان بهتر می‌شد و هم می‌توانستند بیشتر به ما کمک کنند.

او در این مورد ادامه بازی‌های این تیم می‌گوید: این تازه شروع کار است و بخاطر اینکه ثابت کنیم تیم خوبی هستیم باید در این هفته‌های بعد هم نتایج خوبی بگیریم. مطمئنا چیزی بخاطر ما تمام نشده است و اتفاقا من فکر می‌کنم بازی با نفت از پرسپولیس مهمتر است چراکه باید نشان دهیم که تیم خوبی هستیم.

صالح در این پایان گفت: واقعا جا دارد از مجموعه پیکان تشکر کنم چراکه در این روزهایی که ما خوب نتیجه نمی گرفتیم ما را حمایت کردند. امیدوارم نتایج خوب پیکان از هفته شروع شود تا ثابت کنیم یکی از تیم‌های خوب لیگ‌برتر هستیم.

نود ، ورزش۳

آخر نوشته/*

733 650 - نقل و انتقالات ؛ تمدید ۷ ساله قرارداد دو بازیکن جوان استقلال
733 650 02 - نقل و انتقالات ؛ تمدید ۷ ساله قرارداد دو بازیکن جوان استقلال


گرداوری :جدید نیوز

نقل و انتقالات ؛ تمدید ۷ ساله قرارداد دو بازیکن جوان استقلال

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز