خانه » بیوگرافی » رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد

تبیلغات

رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد

رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد.

به گزارش جدید نیوز ، سردار غلامحسین غیب پرور بعد از ظهر چهارشنبه در این یادواره شهدای شهرستان ملارد در این مسجد جامع این شهر، طی سخنانی با اشاره به هفته دفاع مقدس و نیز ماه محرم، گفت: ماه محرم بهترین فرصت بخاطر ابراز ارادت به خاندان نبوت است، امام حسین گنجینه بندگی خدا است، ویژگی بارز حسین بن علی(ع) این است که دشمن خود را خوب شناخت، اگر دشمن خود را خوب نشناسیم، به مشکل برخورد می کنیم.

وی دومین ویژگی امام حسین(ع) را دشمن ستیزی دانست و گفت: ما نمی خواهیم از شهید حججی و یا امثال شهید حججی استفاده شعاری کنیم، اما باید بگوییم شهید حججی دشمن شناسی است، که مردان دشمن ستیزی کرد، امام حسین(ع) به خوبی عبیدالله و شمر را می شناسد، شمر قبلا از یاران امیرالمومنین(ع) است، اما روزگار طوری می چرخد، که وی روی سینه نوه پیامبر(ص) می نشیند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین دشمن شناسی را کافی ندانست و گفت: مهم نبرد با دشمن و دشمن ستیزی است، که امام حسین(ع) این ویژگی را در این درجه اعلا داشت و یاران خود و ۶ ماهه اش را داد و خانواده اش اسیر شدند، تا با دشمن بستیزد.

غیب پرور با بیان این که شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بهترین دشمن ستیزان بودند، گفت: وظیفه امثال من چیست، امروز باید یزید زمان و امویان زمان را شناخت، امروز همگان باید بدانند، صهیونیستی که در این ماجرای کربلا نقش داشت، امروز در این برابر مسلمانان عالم ایستاده اند، مردمان میانمار که امت پیامبر(ص) هستند را قتل عام می کنند، در این سوریه و عراق نیز همین کار را می کنند، اما درود خدا به شرف انسان های بیدار دلی که دشمن را شناخته و دشمن ستیزی را سرلوحه کار خود قرار دادند، امروز بوسفیان و معاویه زمان ما امریکا است.

وی سپس به سخنان ترامپ در این سازمان ملل متحد اشاره کرد و گفت: این فرد در این سخنرانی خود هر چقدر می توانست به یک نظام مومن و مردم متدین و انقلاب راهگشا، توهین و اهانت کرد، البته بین این رییس جمهور امریکا با قبلی ها یک تفاوتی است، آن ها زبان دیپلماسی بلد بودند، اما این کودن احمق زبان دیپلماسی را نیز بلد نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید ببینیم، مسئولین ما و در این راس آن ها رییس جمهور در این سخنرانی امشب در این سازمان ملل به دهان این دشمن گستاخ و پررو می زند، یا خیر، باید پاسخ این گستاخی ها را داد، دشمن شناسی درس امروز حسین بن علی(ع) است.

غیب پرور بر مقابله با نفوذ دشمن تاکید کرد و گفت: امروز باید مراقب نفودی ها باشیم، مراقب باشیم نفوذی ها در این عرصه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در این صفوف ما رخنه نکنند.

وی گفت: نفوذی ها همان کسانی هستند، که اسلام را قرن های متمادی در این غربت مضاعف کشانیدند، امروز ما هستیم و شهدا و ما هستیم و حسین بن علی(ع) و پیامبر اکرم(ص) و ایشان دفاع جانانه و مصفا رزمندگان ما از اسلام را می بینند، دفاع ما توامان با اخلاص و معرفت دینی است، زمانی که این چنین شد، نتیجه آن تقدیم شهید حججی ها و امثال این شهید می شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اهمیت دشمن شناسی و دشمن ستیزی گفت:  مجلس شهدا باید تبدیل به مجلس دشمن شناسی شود.

مهر

آخر نوشته/*

733 650 - رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد
733 650 02 - رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد


گرداوری :جدید نیوز

رییس جمهور در این سخنرانی امشب پاسخ گستاخی ترامپ را بدهد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز