خانه » بیوگرافی » طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم!

تبیلغات

طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم!

طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم!

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم!

رئیس ستاد ارتش رژیم اسراییل مدعی شد در این صورت درخواست مقامات، طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم.

به گزارش جدید نیوز ، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، گادی آیزنکوت گفت: ارتش در این صورت درخواست مقامات دولتی، طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران دارد. درخواست اسراییل بخاطر دور کردن نیروهای ایرانی از سوریه به نفع سوریه و منافع امنیتی اسراییل است.

حزب الله در این راس تهدیدات علیه اسراییل قرار دارد

ایزنکوت گفت: حزب الله در این طول چند سال گذشته تجربیاتی در این جنگیدن کسب کرد که آن را دستکم نمی گیریم.حزب الله یک «شبه ارتش» است که عناصر و مولفه های زیادی از یک ارتش را دارد. حزب الله دشمنی است که ما را بیش از هر دشمن دیگری در این اطراف مان نگران می کند. قدرت مهمی در این لبنان و قدرت محدودی در این سوریه وجود دارد.

وی افزود: این هفته فرمانده ارتش لبنان به پیروزی در این قلمون ابراز افتخار و تاکید کرد اکنون ارتش بخاطر اعمال مسئولیت خود در این جنوب اقدام خواهد کرد. گزارش های اطلاعاتی ما نشان می دهد نصرالله همچنان در این همه روستاهای نزدیک اسراییل حضور دارد و در این حال تقویت توانایی خود است.

رئیس ستاد ارتش رژیم اسراییل گفت: اگر قرار باشد دشمنی را که در این درجه اول در این منطقه، ما را تهدید می کند مشخص کنیم، حزب الله را در این راس تهدیدات قرار خواهیم داد.

ایزنکوت افزود: ما گزارش های اطلاعاتی، استحکامات و طرح های تهاجمی بخاطر ناکام گذاشتن نفوذ حزب الله به شهرک های اسراییلی داریم. نمی توانم تضمین کنم نفوذی به مرزها و شهرک های ما وجود نخواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: در این جنگ دوم لبنان نگاه ما به نصرالله به عنوان یک هدف بود و تلاش کردیم او را در این اوایل جنگ هدف قرار دهیم.

نصب گیت های الکترونیکی در این ورودی مسجد الاقصی اشتباه بود

رئیس ستاد ارتش رژیم اسراییل گفت: واکنش وضع فعلی در این مسجد الاقصی کار دستی نیست و توصیه ما به ارتش آن بود که در این سریعترین زمان ممکن، برگزاری نماز از سر گرفته شود. نصب گیت های الکترونیکی در این ورودی مسجد الاقصی اشتباه بود.

جام جم

آخر نوشته/*

733 650 - طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم!
733 650 02 - طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم!


گرداوری :جدید نیوز

طرح های اساسی بخاطر حمله به ایران داریم!

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز