خانه » بیوگرافی » زنان ایرانی با شجاعت در این دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند

تبیلغات

زنان ایرانی با شجاعت در این دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند

زنان ایرانی با شجاعت در این دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

زنان ایرانی با شجاعت در این دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند

زنان در این دوران دفاع مقدس با شجاعت در این پشت جبهه‌ها بخاطر امدادرسانی به رزمندگان تلاش کردند که باعث غرور و افتخار آنان است.

به گزارش جدید نیوز ، سرهنگ علی طلوعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم (ع) در این گفت‌وگو با خبرنگار زنان خبر گفت: دفاع مقدس بهانه خوبی است که مقاومت و رشادت‌های جانبازان، ایثارگران و شهدا را به جوانان نشان دهیم و فرهنگ ایثار و شهادت رابین آنان زنده نگه‌داریم.

وی افزود: دفاع مقدس آینه‌ی ایثارگری، حماسه، ازخودگذشتگی و مقاومت است که امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون شهدا هستیم.

طلوعی با تأکید بر اهمیت دفاع مقدس اظهار کرد: اهمیت و ارزش‌های دفاع مقدس بسیار بالا است و امسال هم که با ایام عزاداری اباعبدالله (ع) مقارن شده است باید با توجه به محوریت هر دو، برنامه‌ها نسبت به سال‌های گذشته باشکوه‌تر برگزار شود.

وی ادامه داد: مسئولان فرهنگی درزمینهٔ احیای فرهنگ اسلامی نقش و رسالت خطیری بر عهده‌دارند و نیازمند توجه بیشتری در این این زمینه وجود دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم (ع) زنان ایرانی را افرادی شجاع دانست و گفت: بانوان ایرانی همیشه باهمت بالا، شهامت و شجاعت درصحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی نقش‌آفرینی کرده‌اند و با حضور خود نشان دادند که در این عرصه‌های نظام خوش درخشیده‌اند.

وی با اشاره به نقش بانوان در این دفاع مقدس تصریح کرد: زنان شجاع و غیور ایرانی در این دوران دفاع مقدس بخاطر اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت نقش ویژه‌ای داشتند و بعدازآن مادران، همسران، فرزندان دختر شهدا و جانبازان در این سطح جامعه اثر گزار هستند.

طلوعی خاطرنشان کرد: خواهران پرستار داوطلبانه به مناطق جنگی می‌رفتند و حضور زنان در این نقش پرستار و پزشک در این بیمارستان‏های صحرایی و پشت جبهه بسیار پررنگ بود.

 

آخر نوشته/*

733 650 - زنان ایرانی با شجاعت در این دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند
733 650 02 - زنان ایرانی با شجاعت در این دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند


گرداوری :جدید نیوز

زنان ایرانی با شجاعت در این دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز