خانه » بیوگرافی » ۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!

تبیلغات

۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!

۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!

دو زن اسپانیایی در این حرکتی عجیب و دیوانه وار ۱۰۰ هزار یورو اسکناس نقد را درون سرویس بهداشتی های مختلف سوئیس انداختند.

به گزارش جدید نیوز ، بازرسان پلیس سوئیس در این تلاش هستند تا دلیل این حرکت دو مظنون زن اسپانیایی را کشف کنند. اگرچه تنها به دلیل ریختن پول در این سرویس بهداشتی ، اتهامی شامل این افراد نمی شود مگر آنکه این پولها را بصورت غیرقانونی یا از طریق فعالیت های جنایی بدست آورده باشند.

وینسنت دروند، سخنگوی دادستانی سوئیس در این همین رابطه به نشریه تایمز گفت: «این واقعیت که شما پول را در این سرویس بهداشتی بریزید عجیب است اما جرم نیست.»

بانک مرکزی اروپا قصد دارد تا سال آینده اسکناسهای پانصد یورویی را بدلیلی احتمال تسهیل فعالیت های غیرقانونی، حذف کند. ضابطین اجرای قانون در این اتحادیه اروپا معتقدند که از اسکناس ۵۰۰ یورویی بدلیل قابلیت انتقال میزان زیاد و راحت و غیر قابل پیگیری بودن، در این پولشویی ها استفاده می شود.

پلیس اتحادیه اروپا در این گزارش سال ۲۰۱۵ خود اعلام کرد که پول نقد همچنان ابزار مبادله تروریست ها است و بیشترین درخواست بخاطر اسکناس ۵۰۰ یورویی بوده است. بخاطر مثال انتقال یک میلیون یورو پول نقد ۵۰۰ یورویی، ۲ کیلو و ۲۶۷ گرم وزن دارد و در این یک کیسه کوچک جا می گیرد.

سوئیس از سالها پیش به حفظ اسرار مشتریان بانکی شهرت داشته و بانک های این کشور بر همین مبنا از دادن اطلاعات بانکی مشتریان خود به مقامات قضایی و پلیس خودداری می کرده اند. گرچه در این سالهای اخیر بانک های سوئیس توافق کرده اند که اطلاعات مالی خود را در این اختیار مقامات خارجی مانند اتحادیه اروپا و ایالات متحده قرار دهند./یورونیوز

535205 - ۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!اقدام عجیب زنان اسپانیایی بخاطر اسکناس های ۱۰۰ هزار یورویی

ایران خبری

آخر نوشته/*

733 650 - ۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!
733 650 02 - ۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!


گرداوری :جدید نیوز

۲ زن پول کلانی را به سرویس بهداشتی انداختند!

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز