خانه » بیوگرافی » دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس

تبیلغات

دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس

دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس

جواد شاکری درباره لغو مراسم فروش خودروی علی پروین گفت:هر برنامه ای که قرار باشد به صورت خیریه و با جنبه هنری برگزار شود باید دارای مجوز از اداره ارشاد و اماکن نیروی انتظامی داشته باشد، اما این مراسم این مجوز را نداشته است.

به گزارش جدید نیوز ،  جواد شاکری درباره لغو مراسم فروش خودرویعلی پروین گفت:هر برنامه ای که قرار باشد به صورت خیریه و با جنبه هنری برگزار شود باید دارای مجوز از اداره ارشاد و اماکننیروی انتظامی داشته باشد، اما این مراسم این مجوز را نداشته است.

وی افزود:علت جلوگیری از اجرای برنامه های بدون مجوز مسائل امنیتی است چرا که مسئولان باید در این جریان آنچه در این مراسم اتفاق می‌افتد باشند و اصل بعدی مبحث کنترل ترافیک است.

شاکری ادامه داد:متاسفانه شرکت متولی اجرای این مراسم هیچگونه مجوزی دریافت نکرده بود و از اجرای برنامه توسط نیروی انتظامی جلوگیری به عمل آمد.

دادستان طرقبه شاندیز ادامه داد:هم‌چنین آنچه در این این برنامه مدنظر بود بررسی صحت و سقم موضوع است؛از آنجایی که این برنامه به اسم خیریه و به بهانه معلولان برگزار شده بود باید مورد بررسی قرار می گرفت چرا که بسیاری از برنامه‌های جعلی با نام خیریه برگزار می‌شود اما ریالی از پولش در این جیب خیریه نرفته است.

وی افزود:اجرای بدون مجوز این برنامه ها سوء استفاده افراد سودجو بخاطر برگزاری برنامه های جعلی می شود که البته بسیاری از آنها در این نطفه خفه شده است.

شاکری تصریح کرد: متاسفانه متولی اجرای این برنامه قبلا هم چنین سابقه داشته و بدون اخذ مجوز اقدام به برگزاری چنین مراسم کرده است این در این حالیست که در این طرقبه و شاندیز بسیاری از مواقع همایش و مراسمی برگزار می‌شود و از آنجایی که مجوزهای لازم اخذ شده هیچ مشکلی وجود ندارد.

جشن تولد علی پروین و اسطوره‌های پرسپولیس

با توجه به نزدیکی ماه محرم و همزمان با روزهای پایانی شهریور به همت کانون پیشکسوتان جشن تولد باشکوهی بخاطر اسطوره‌ها و پیشکسوتان این باشگاه ترتیب داده شد و از آنها قدردانی شد. مراسم جشن تولد علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس امشب با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان و اصحاب رسانه در این منطقه تهرانسر برگزار شد.

در این این مراسم علی پروین، محمود خوردبین، عباس انصاری‌فرد،‌ حمید جاسمیان، بهروز سلطانی، حمید استیلی، مهدی تارتار، بهزاد داداش‌زاده، جواد الله‌وردی، جمشید شاه‌محمدی، یدالله سلیمانی پیشکسوت داوری، بهنام طاهرزاده، هادی طاوسی، نادر باقری، مجتبی محرمی، حمید درخشان، رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا و… از جمله میهمانان ویژه جشن تولد علی پروین بودند.

 

01242211 - دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس

این مراسم  به همت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس برگزار شد؛ اما از آنجایی که علی پروین متولد ۲ مهر است و به دلیل تقارن با ماه محرم این جشنواره تولد چند روز زودتر برگزار شد.

در این این مراسم جشن تولد هادی طاوسی، محمدحسن انصاری‌فرد، بهزاد داداش‌زاده، بهنام طاهرزاده و مهدی تارتار که در این ماه شهریور به دنیا آمده‌اند نیز برگزار شد.

فارس، ورزش۳

آخر نوشته/*

733 650 - دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس
733 650 02 - دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس


گرداوری :جدید نیوز

دلیل لغو مراسم فروش ماشین علی پروین چه بود؟/ جشن تولد سلطان و اسطوره‌های پرسپولیس

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز