خانه » بیوگرافی » میانگین مصرف بنزین به ۸۸ میلیون لیتر در این روز رسید

تبیلغات

میانگین مصرف بنزین به ۸۸ میلیون لیتر در این روز رسید

میانگین مصرف بنزین به ۸۸ میلیون لیتر در این روز رسید

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

میانگین مصرف بنزین به ۸۸ میلیون لیتر در این روز رسید

به گزارش جدید نیوز ، مصرف بنزین در این روزهای پایانی تابستان همچنان بالاست به طوری که شاهد مصرف بیش از ۸۰ میلیون لیتر بنزین در این هر روز هستیم.

بررسی میزان مصرف بنزین در این شهریورماه سال جاری (از ابتدای ماه تا پایان روز بیست و ششم) نشان می دهد متوسط مصرف بنزین در این این ماه به ۸۸ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر در این روز رسیده است. این میزان مصرف بنزین نسبت به متوسط مصرف این فرآورده استراتژیک نفتی در این مدت مشابه سال گذشته ۹٫۲ درصد رشد را نشان می دهد.

متوسط مصرف بنزین در این مردادماه امسال ۸۵ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر در این روز بود که این رقم در این مقایسه با متوسط مصرف بنزین در این مرداد ماه سال گذشته رشدی ۷٫۴ درصدی داشت.

میانگین روزانه مصرف بنزین در این تیرماه سال جاری ۸۴ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر به ثبت رسید که این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ نشان دهنده رشدی ۱۲٫۱ درصدی بود.

در این خردادماه سال جاری متوسط روزانه مصرف بنزین ۷۵ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر بود که در این مقایسه این رقم با ماه مشابه سال گذشته رشدی ۴٫۹ درصدی در این مصرف بنزین در این این ماه دیده می شود.

متوسط مصرف بنزین در این اردیبهشت ماه سال جاری ۷۸ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر در این روز به ثبت رسید که مقایسه این میزان مصرف با متوسط مصرف این فرآورده نفتی در این اردیبهشت ماه سال ۰۵ نشان دهنده رشدی ۸٫۸ درصدی است.

مصرف بنزین در این نخستین ماه سال یعنی فروردین ماه نیز به طور متوسط در این هر روز ۸۷ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر در این روز بود که مقایسه این رقم با متوسط مصرف بنزین در این فروردین ۹۵ رشدی ۸ درصدی را در این مصرف این فرآورده نفتی نشان می دهد.

در این مجموع طبق اعلام رسمی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، متوسط مصرف بنزین در این ۱۸۱ روز ابتدایی سال ۹۶ (از اول فروردین تا ۲۶ شهریور) به طور میانگین روزانه ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر در این روز بود که در این مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که متوسط مصرف بنزین ۷۵ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بوده، نشان دهنده رشد ۹٫۴ درصدی مصرف بنزین در این سال جاری است.


گرداوری :جدید نیوز

میانگین مصرف بنزین به ۸۸ میلیون لیتر در این روز رسید

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز