خانه » بیوگرافی » لعنت‌ قلعه‌ نویی‌‌ به‌ برنامه‌ فردوسی‌ پور!

تبیلغات

لعنت‌ قلعه‌ نویی‌‌ به‌ برنامه‌ فردوسی‌ پور!

لعنت‌ قلعه‌ نویی‌‌ به‌ برنامه‌ فردوسی‌ پور!

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

لعنت‌ قلعه‌ نویی‌‌ به‌ برنامه‌ فردوسی‌ پور!

«خدا لعنت کند برنامه‌ای را که قداست‌ها را شکست.» این جمله جدیدترین حمله لفظی قلعه نویی به برنامه نود است که با کنایه و بدون مطرح کردن مستقیم نام فردوسی پور و برنامه اش به زبان رانده می شود.

به گزارش جدید نیوز ، قلعه نویی در این تازه ترین حملاتش به این مجری تلویزیونی گفت: از آنجایی که در این آن برنامه مدیر و سرمربی را جلوی بازیکن گذاشتند، فوتبال ما مرد و به زودی پرونده این آدم‌ها آشکار خواهد شد. اما بحث من این است که در این همه جای دنیا ممکن است بخاطر یک تیم این اتفاق بیفتد، اما بهتر است که سرمایه‌سوزی نکنیم. اگر هم اعتراضی هست حرمت‌ها را از بین نبریم. هواداران دعا کنند تا استقلال به شرایط خوبش برگردد، هرچند آنها به من فحش هم داده‌اند، اما باز هم می‌گویم هواداران استقلال بهترین هواداران فوتبال هستند.

 

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: چند سال طول می‌کشد که رکوردهایی که من در این استقلال زدم را شخص دیگری بشکند؟! وی در این پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه الان در این پرسپولیس و سپاهان مربیان کروات حضور دارند و فوتبال مدرن را به ایران آورده‌اند، شما این تقابل را با مربیان سنتی چطور می‌بیند، تأکید کرد: منظور شما از سنتی من هستم دیگر؟! به نظر شما چند سال طول می‌کشد که رکوردهایی که من در این استقلال زدم را شخص دیگری بشکند؟ چطور ممکن است یک مربی سنتی بتواند این رکوردها را بزند و در این آسیا چند مربی حرفه‌ای را ببرد؟! این چه سنتی است که می‌تواند استقلال را جزو هشت تیم برتر آسیا ببرد؟!

 

نوکری ایراد نیست اما خودفروختگی ایراد دارد

سرمربی سابق استقلال درباره این موضوع که هواداران استقلال معتقدند باید بخاطر این تیم از مربی خارجی استفاده شود، اظهار داشت: اعتقاد دارم که اهل فن باید تصمیم بگیرند و اگر آنها به این نتیجه برسند واقعاً چه ایرادی دارد؟! اما تأکید می‌کنم که ما باید به نژاد ایرانی خودمان افتخار کنیم. متأسفانه یکسری خود فروخته هستند. نوکری ایراد نیست، اما خودفروختگی ایراد دارد. به نظرم ما باید به خودمان اعتقاد داشته باشیم، اگر بستر مناسب فراهم باشد ایرانی در این هر چیزی جزو ۱۰ نفر اول جهان می‌شود.

 

برخی افراد خودشان را به چشم‌ آبی‌ها می‌فروشند و ایرانی‌ها را خراب می‌کنند

من بالاترین مدرک مربیگری که همان مدرک حرفه‌ای است را گذراندم و در این حال حاضر هم همکاران خوبی دارم، یک مربی سنتی در این فوتبال ایران رکوردها را می‌شکند، اما اگر یک مربی خارجی چنین کاری را انجام بدهد آن وقت آقایان از علم صحبت می‌کنند. به نظرم به جای این حرف‌ها باید از مسئولان بخواهیم که زیرساخت‌ها را درست کنند. ما الان به جز ورزشگاه آزادی استادیوم‌ دیگری با این کیفیت زمین نداریم. من از مربیان بزرگ چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام که باید از استانکو و ناصر حجازی یاد کنم، اما یک‌سری افراد هستند که خودشان را به چشم‌ آبی‌ها می‌فروشند و ایرانی‌ها را خراب می‌کنند.

 

وی در این پایان گفت: داورزنی که رئیس فدراسیون والیبال بود و الان معاون وزیر ورزش است اعتقاد زیادی به مربی خارجی دارد، اما مربیان ایرانی را خراب نمی‌کند. یک عده هستند که خارجی‌ها را بالا می‌برند و ایرانی‌ها را به زمین می‌زنند.

تابناک

آخر نوشته/*

733 650 - لعنت‌ قلعه‌ نویی‌‌ به‌ برنامه‌ فردوسی‌ پور!
733 650 02 - لعنت‌ قلعه‌ نویی‌‌ به‌ برنامه‌ فردوسی‌ پور!


گرداوری :جدید نیوز

لعنت‌ قلعه‌ نویی‌‌ به‌ برنامه‌ فردوسی‌ پور!

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز