خانه » بیوگرافی » رژه نیروهای مسلح در این استان جدید برگزار شد

تبیلغات

رژه نیروهای مسلح در این استان جدید برگزار شد

رژه نیروهای مسلح در این استان جدید برگزار شد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

رژه نیروهای مسلح در این استان جدید برگزار شد

همزمان با شروع هفته گرامیداشت دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در این شهرستان های استان جدید برگزار شد.

به گزارش جدید نیوز ، همزمان با شروع هفته گرامیداشت دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در این شهرستان های استان جدید برگزار شد.

 

رژه نیروهای مسلح در این رباط کریم

مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان رباط کریم دقایقی پیش و با حضور نیروهای نظامی این شهرستان در این خیابان بخشداری برگزار شد.

براساس این گزارش، همزمان با نخستین روز ازهفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان رباط کریم برگزار شد.

در این این مراسم، سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد:این روزها یادآور آن مردانی است که در این مکتب عاشورایی پرورش پیدا کردند و در این راه امام حسین(ع) جان دادند.

وی ادامه داد: باید یاد شهدای گرانقدر انقلاب و ۵۰۰ شهید رباط کریم را گرامی داشت، در این حقیقت این شهدا در این راه خدا جان دادند و امروز نیز بسیجیان جانانه در این این راه مانده اند و حضور دارند.

سرگرد ایلکا تصریح کرد: امروز بسیجیان رباط کریم آماده مبارزه در این عرصه های طاقت فرسای جنگ هستند و حضور این بسیجیان در این آن سوی مرزها می توانند راه اسلام را ادامه دهد.

وی تأکید کرد: ترامپ باید بدانند که هر گونه تحریم و تهدید تأثیری در این ملت ایران ندارد و این گونه است که در این چهار دهه انقلاب به آن ها ثابت کنیم که راه اسلام همچنان باقی است و انقلاب نیز مسیر پیشرفت را ادامه خواهد داد.

در این این ادامه مراسم، سردار حسن زاده، فرماندهی قرارگاه قدس ثارالله با تأکید بر اینکه باید همواره یاد شهدای گرانقدر در این دل های مردم باقی بماند، ابراز کرد: این شهدا زحمات بسیاری بخاطر انقلاب کشیده اند و یاد آنها باید در این دل باقی بماند.

وی  با اشاره به سخنان سخیف ترامپ و نتانیاهو ابراز کرد: ما امروز به احترام صلابت شهید حججی ایستاده ایم و می ایستیم، این شهدا آن گونه جان داده اند که دشمنان هم در این برابر آنها خشمگین شده اند.

وی به اشاره به جنگ هشت ساله دفاع مقدس، بر گرامیداشت یاد شهدای کشور تأکید و اظهار کرد: اگر دنیای امروز غرب از انقلاب اسلامی نمی ترسیدند روز گذشته در این جلسه سازمان ملل نمی آمدند از امام راحل سخن بگویند، آن ها خود می دانند که تا چندین سال آینده نیز نابود خواهند شد.

وی ادامه داد: در این زمان جنگ ما هیچ امکاناتی نداشتیم و ادوات جنگی ما  هیچ گاه در این برابر آنها نمی توانست قد علم کند اما آن موضوعی که توانست ما را در این برابردشمنان اسلام و انقلاب پیروز کند این تلاش و اعتقاد شهدای عزیز ما بود، این شهدا بودند که توانستند جنگ را پیروز کنند.

سردار حسن زاده ابراز کرد: حملات موشکی ما در این زمان جنگ توسط شهید طهرانی مقدم صورت گرفت و این به همت آن شهید عزیز بود.

فرمانده قرارگاه قدس ثارالله اضافه کرد: اگر امروز متعقدیم که راه شهدا را باید ادامه داد، این است که انقلاب اسلامی نقطه عطف تاریخ اسلامی است، امروز دعوا بر سر برد موشک های ما نیست، دعوای دشمنان بر سر تکنولوژی ما نیست بلکه تنها نگرانی دشمنان از صدور انقلاب است، انها از هراس دارند که  نباید انقلاب اسلامی به مرزهای دیگر صادر شود.

وی بر نقش بسیج در این آن سوی مرزها تأکید و ابراز کرد: یگان های مختلف بسیج در این سوریه و عراق و … توانسته اند در این برابر رژیم صهیونیستی و حامیان آنها در این دنیا بایستند، امروز به برکت خون شهدا،  هسته های مقاومت در این دنیا شکل گرفته است، حزب الله، انصار الله لبنان و … تماما نقش بسیج در این دنیا را می رساند.

وی با اشاره به عصبانبت قدرتهای پوشالی دنیا، اظهار کرد: صلابت و وقار شهید حججی بسیاری از موضوعات را به دنیا ثابت کرد و دشمنان فهمیدند که غیرت ایرانی ها هنوز هست و فرهنگ مقاومت همچنان باقی است.

وی تصریح کرد: با امضای چند برگ نمی توان بازدارندگی را ایجاد کرد، امروزه برخی ها مدعی بودند که می شود سایه جنگ را از کشور دور کرد اما دیدند که نمی شود و تنها با رشادت و ایستادگی در این برابر دشمنان می شود سایه جنگ را از کشور کوتاه کرد.

 

مراسم رژه نیروهای مسلح در این بهارستان

مراسم رزمایش ۳۱ شهریورماه در این شهرستان بهارستان باحضور حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم، حسین الماسی فرمانده لشگر ۲۳ عملیاتی  خاتم النبیا، بیژن سلیمان پور فرماندار بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین صفایی امام جمعه شهرگلستان، طاهرخاتی بخشدار گلستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان و خانواده های شهدا برگزار شد.

این مراسم از ساعت هشت صبح در این خیابان شهید ابدام شهرگلستان با حضور بسیجیان، پاسداران و نیروهای انتظامی در این نظم کامل با قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.

آخر نوشته/*

733 650 - رژه نیروهای مسلح در این استان جدید برگزار شد
733 650 02 - رژه نیروهای مسلح در این استان جدید برگزار شد


گرداوری :جدید نیوز

رژه نیروهای مسلح در این استان جدید برگزار شد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز