خانه » بیوگرافی » نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار الگوی رفتاری و اخلاقی دارد

تبیلغات

نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار الگوی رفتاری و اخلاقی دارد

نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار الگوی رفتاری و اخلاقی دارد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار الگوی رفتاری و اخلاقی دارد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان جدید به حضور چهره‌های شاخص از همه رده‌های سنی در این کربلا اشاره کرد و گفت: نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار ما الگوی رفتاری و عملی دارد.

به گزارش شبکه خبری جدید نیوز ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی در این همایش شیرخوارگان حسینی که در این ورامین برگزار شد، اظهار داشت: یک بچه معتاد، یک بچه الکلی و یک بچه فاسد مایه ننگ پدر و مادر است.

وی ادامه داد: اما یک بچه مثل محمدحسین فهمیده که امام، او را رهبر خود دانست مایه افتخار پدر و مادر است. امثال شهیدحججی در این دامن مادران پاک‌دامن پرورش می‌کند.

امام جمعه موقت ورامین خطاب به مادران حاضر در این همایش گفت: نقش مادری بسیار مهم است. قدر خودتان را بدانید و از خدا بخواهید که توفیق مادری را به شما کرامت کند.

حجت‌الاسلام محمودی یادآور شد: از خداوند بخواهید که این دختران و پسران شما در این آینده مایه عزت و سربلندی شما شوند. کسی می‌تواند مادر خوبی باشد که خودش هم شایسته باشد و پایبندی‌اش بر اصول اخلاقی ثابت شود.

وی بر این اساس افزود: یک مادر باحجاب و باعفت می‌تواند دختر باحجاب و باعفت تربیت کند. یک پدر باحیا و باغیرت می‌تواند یک فرزند باحیا و باغیرت پرورش دهد. ما باید ارزش‌های اخلاقی را در این خودمان هم تقویت کنیم‌

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان جدید عنوان کرد: ما باید فرزندانمان را با چه پیوند بزنیم؟ الگوی شیرخوارگان ما باید چه کسی باشد؟ کربلا مکتبی است که به برکت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام بهترین الگوها و اسوه‌های اخلاقی را به جهان بشریت عرضه کرد.

حجت‌الاسلام محمودی هم‌چنین اضافه کرد: کربلا مکتبی است که بخاطر تمام رده‌ها با تمام ویژگی‌ها الگو ارائه کرد. اگر یک پیرمرد محاسن سفید ۸۰ ساله به درب خانه امام حسین علیه‌السلام بیاید، می‌تواند از حبیب ابن مظاهر الگوبرداری کند.

وی در این ادامه بیان داشت: اگر یک خانم عفیفه بیاید، باید از حضرت زینب سلام‌الله علیها و حضرت رباب سلام‌الله علیها الگو بگیرد. حضرت ربابی که روزها به کنار مرقد همسرش می‌رفت، زیر نور آفتاب می‌نشست و همدردی می‌کرد.

امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد: شما مادر هستید و حاضرید که جانتان را بدهید تا آسیبی به فرزندتان نرسد. حضرت رباب سلام‌الله علیها چه کار کردند؟ ، فرزند شما امروز و در این هوای گرم اگر اذیت بشود چه می‌کنید؟ ، حضرت رباب سلام‌الله علیها مادر نمونه کربلاست چرا که همه این صحنه‌ها را دید اما اعتراض و ناسپاسی نکرد.

آخر نوشته/*

733 650 - نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار الگوی رفتاری و اخلاقی دارد
733 650 02 - نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار الگوی رفتاری و اخلاقی دارد


گرداوری :جدید نیوز

نهضت کربلا بخاطر تمام اقشار الگوی رفتاری و اخلاقی دارد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز