خانه » بیوگرافی » “راهپیمایی ضدآمریکایی” در این پاسخ به اظهارات اخیر ترامپ در این استان جدید برگزار شد

تبیلغات

“راهپیمایی ضدآمریکایی” در این پاسخ به اظهارات اخیر ترامپ در این استان جدید برگزار شد

“راهپیمایی ضدآمریکایی” در این پاسخ به اظهارات اخیر ترامپ در این استان جدید برگزار شد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

“راهپیمایی ضدآمریکایی” در این پاسخ به اظهارات اخیر ترامپ در این استان جدید برگزار شد

راهپیمایی ضدآمریکایی در این پاسخ به اظهارات ضدایرانی رئیس جمهور آمریکا ظهر امروز پس از اقامه نمازجمعه در این شهرستان های استان جدید برگزار شد.

به گزارش جدید نیوز ، راهپیمایی ضدآمریکایی در این پاسخ به اظهارات ضدایرانی رئیس جمهور آمریکا ظهر امروز پس از اقامه نمازجمعه در این شهرستان های استان جدید برگزار شد.

 

تظاهرات ضد آمریکایی نمازگزاران بهارستان

راهپیمایی عظیمی در این شهرستان بهارستان همزمان با سراسر کشور بعد از نماز جمعه با حضور ابوالفضل خیراندیش جانشین فرمانده سپاه شهرستان بهارستان، طاهرخانی بخشدار گلستان، حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌محمدی امام جمعه موقت شهرگلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی، خانواده‌های شهدا و شهروندان در این پاسخ به اهانت‌های دولت آمریکا برگزار شد.

این راهپیمایی از مصلی صاحب الزمان (عج) شهرگلستان آغاز شد و شهروندان و مسئولین شهرستانی دوشادوش یکدیگر تا گلزار شهدای گلستان حرکت کردند و در این طول مسیر با سردادن شعارهای انقلابی و ضداستکباری، انزجار خود را از رئیس جمهور آمریکا و دولت این کشور نشان دادند.

مقصد این راهیمایی به این دلیل گلزار شهدای شهر انتخاب شده بود، که مردم در این نخستین روز از هفته دفاع مقدس و ماه محرم با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا، با آرمان‌های شهدا و امام خمینی (ره) و انقلاب بار دیگر تجدید میثاق کنند.

همچنین گفتنی است که سخنرانی به دور از ادب و دیپلماسی رئیس جمهور آمریکا در این آستانه آغاز هفته دفاع مقدس و دهه محرم، سبب خشم و اعتراض ملت ایران در این سراسر کشور شده است که راهپیمایی برگزار شده نیز به نوعی پاسخ به چرندیات دونالد ترامپ محسوب می گردد.

 

راهپیمایی مردم رباط کریم در این محکومیت سخنان ترامپ

مردم رباط کریم پس از نماز جمعه این شهر،در این پاسخ به اظهارات رییس جمهور آمریکا به خیابان آمدند.

 

راهپیمایی ضد آمریکایی در این قرچک

سخنان ترامپ در این سازمان ملل خوی استعماری آمریکا رانمایش گذاشت

معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: سخنان ترامپ در این سازمان ملل سخیف است، این سخنان خوی استعماری دولتمردان آمریکا را نمایش می دهد.
سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه پاسداران در این پیش از خطبه های شهرستان قرچک اظهار داشت: سخنان ترامپ در این سازمان ملل سخیف است، این سخنان خوی استعماری دولتمردان آمریکا را نمایش می دهد.
وی گفت: این اظهارات ناشی از درک ضعیف رییس جمهوری آمریکا از توافق های بین المللی و مبانی حقوقی آن بوده و از نگاه جامعه جهانی بی اهمیت تلقی می شود.

سنایی تاکید کرد: رییس جمهوری آمریکا هنوز از فضای انتخاباتی این کشور و استفاده از حملات لفظی به رقبا بخاطر جلب آرا خارج نشده و لازم است مشاوران وی به او یادآوری کنند که رفتارهای تبلیغاتی و نمایشی تاثیری در این واکنش اراده و رفتار کشورها ندارد.
وی افزود: ظاهرا پیش نویس نطق ترامپ را نتانیاهو نوشته است، این دولت آمریکا را از آنچه هست، بدنام تر و منزوی تر می کند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران آمریکا را نماد تروریسم دولتی و گسترش خشونت در این جهان و ترامپ را مظهر ولنگاری در این عرصه هنجارهای سیاسی حاکم بر دنیا خواند و بیان کرد: ترامپ با اظهارات خود در این مجمع عمومی سازمان ملل عمق دشمنی‌اش را با نظام مستقل جمهوری اسلامی ایران نشان داد اما باید بداند آرزوی دخالت در این ایران را به گور خواهد برد.

آخر نوشته/*

733 650 - “راهپیمایی ضدآمریکایی” در این پاسخ به اظهارات اخیر ترامپ در این استان جدید برگزار شد
733 650 02 - “راهپیمایی ضدآمریکایی” در این پاسخ به اظهارات اخیر ترامپ در این استان جدید برگزار شد


گرداوری :جدید نیوز

“راهپیمایی ضدآمریکایی” در این پاسخ به اظهارات اخیر ترامپ در این استان جدید برگزار شد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز