خانه » دانلود 96 » روز همبستگی و همدردی با کودکان فلسطینی

تبیلغات

روز همبستگی و همدردی با کودکان فلسطینی

روز همبستگی و همدردی با کودکان فلسطینی

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

روز همبستگی و همدردی با کودکان فلسطینی

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - روز همبستگی و همدردی با کودکان فلسطینی

جدید نیوز : نهم مهر که به عنوان « روز همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی» در این تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است .

به پیشنهاد جمعیت دفاع از ملت فلسطین و به عنوان نمادی از دادخواهی دانش آموزان ایرانی از مستکبران جهان و همچنین اعلام همدردی و همبستگی بین دانش آموزان ایرانی و کودکان و نوجوانان مبارز فلسطینی صورت گرفته است .

امروز بزرگ‌ترین جرم نوجوانان فلسطین زاده شدن درسرزمین مادریشان است و برخورد نظامیان اشغالگر صهیونیستی با آنها چنان زننده و غیرانسانی است که رسانه‌های دنیا را جرات پخش آن نیست . به عنوان نمونه می‌توان به بازداشت هزاران نوجوان فلسطینی که سنی بین ۱۳ تا ۱۸ سال داشته‌اند را در این سال‌های انتفاضه الاقصی بیان کرد که از آغاز و در این هنگام بازداشت انواع اهانت ، شکنجه ، رفتارخشونت‌آمیز و غیراخلاقی در این زندان‌ها و مراکز بازجویی با آنها شده است .

رژیم صهیونیستی با شکنجه ، بازداشت و سرکوب کودکان فلسطینی به جهانیان نشان می‌دهد که هرگز به قوانین بین‌المللی و دلایل منطقی پای بند نبوده و به خواسته‌های جامعه بین‌الملل نیز در این این خصوص اهمیتی قایل نیست .

دشمن صهیونیستی در این پنجاه سال گذشته به ویژه در این سال های اخیر و دوران انتفاضه فلسطینیان کودکان و قشر جوان سرزمین فلسطین که آینده سازان این سرزمین هستند را هدف حقد و کین خود قرار داده است چرا که به واقع دریافته است هر نسل فلسطین از نسل پیش بیدار‌تر ، متحد‌تر و ظلم ستیز‌تر پا به عرصه حذف این غده سرطانی نهاده است .

یورش مخفیانه و غافلگیرانه در این شب یا نیمه‌های شب و ربودن کودکان و جوانان فلسطینی به دست نیروهای اطلاعاتی با هماهنگی با یگان‌های ویژه ارتش صهیونیستی از دیگر رخدادهای امروز فلسطین است که با استفاده از گاز‌های سمی و اشک آور و در این بیشتر اوقات اقدام به ضرب و جرح و تیراندازی با گلوله‌های پلاستیکی و به خصوص استفاده از سگ‌های درنده به وقوع می‌پیوندد که عموما همراه با جراحت آنها بوده است .


برگرفته:asemooni.com
گرداوری :جدید نیوز

روز همبستگی و همدردی با کودکان فلسطینی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز