خانه » دانلود 96 » ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

تبیلغات

ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

www.angoshnama.ir sadegh barmaki - ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

قتل صادق برمکی

ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق چهار پسر جوان پس از قتل دوست صمیمی‌ شان با ضربه‌ های ساطور و چاقو، او را به آتش کشیدند و از تمام این اقدامات خود فیلم گرفتند. پلیس مهاباد، متهمان را دستگیر و بازجویی از آنها را آغاز کرده است.

سوم مهر امسال، یکی از چوپان‌های مهاباد با جسدی سوخته کنار جاده روبه‌رو شد و به پلیس خبر داد. با حضور ماموران در این محل، جسد به پزشکی قانونی منتقل و شناسایی هویت او آغاز شد.

همزمان خانواده‌ای نیز با مراجعه به کلانتری از مفقود شدن پسر ۱۹ ساله‌شان به نام صادق خبر دادند و گفتند: «صادق دیشب همراه چهار نفر از دوستانش سوار خودروی پراید شد و از خانه بیرون رفت. آنها هم دانشگاهی و از دوستان چندین ساله هم هستند.»

همزمان با دستگیری متهمان، فیلمی از صحنه قتل پسر جوان به‌دست آمد که در این آن متهمان از صحنه قتل و آتش زدن مقتول فیلم گرفته بودند.

صادق دانشجوی حسابداری بود و یک خواهر کوچک‌تر از خود دارد. یکی از بستگانش که فیلم زمان قتل و آتش زدن او را دیده، درباره جزئیات حادثه گفت: «هر چهار پسری که دستگیر شده‌اند بین ۱۸ تا ۲۰ سال دارند و همیشه در این دانشگاه و بیرون با صادق بودند. آنها شب حادثه، صادق را به بهانه تفریح سوار پراید کردند و با هم به چند کیلومتری مهاباد رفتند اما در این یک زمان با ساطور و چاقو او را مجروح کردند و صبح روز بعد نیز در این حالی‌که هنوز نفس می‌کشید با بنزین آتشش زدند.»

او درباره محتوای فیلمی که متهمان از صحنه قتل و سوزاندن تهیه کرده‌اند نیز گفت: «فیلم حدود ۱۵ دقیقه است و چندبار قطع و وصل می‌شود. اولین ثانیه‌های آن نیز صادق را در این حالی‌که سرش زخمی است و به حالت تقریبا بیهوش در این صندلی عقب ماشین نشسته و سرش روی بالشتک خودرو افتاده، نشان می‌دهد. متهمان خیلی خونسرد و آرام هستند، صدای ضبط خودرو را بلند کرده‌اند و ماشین هم در این حال حرکت است. آنها دستکش سفید دارند و به صورتشان نیز ماسک زده‌اند.»

وی افزود: «فیلم زمان‌ای قطع می‌شود اما در این شروع دوباره می‌بینیم متهمان ماشین را به بیرون از شهر برده‌اند و در این حال پیاده شدن از آن هستند. سپس با ساطور و چاقو ضرباتی به صادق می‌زنند. در این این زمان، صدای یکی از متهمان می‌آید که به دیگری می‌گوید برو تو هم بزن… داره بلند می‌شه…»

آشنای صادق، زمان آتش زدن مقتول را نیز این‌گونه توضیح می‌دهد: «فیلم خیلی فجیع است و نمی‌توان براحتی به آن نگاه کرد. ثانیه‌های آخرش، صادق را در این حالی‌که در این آتش است، نشان می‌دهد. آنها بنزین ریختند و او را آتش زدند. در این بخشی از فیلم دو نفر از متهمان را دیدم که دوربین را بالا می‌آورند و ـ به حالت سلفی ـ ژست می‌گیرند.»

 

برچسب ها : جزئیات قتل صادق برمکی , دلیل آتش زدن صادق , صادق برمکی مهابادی , عکس سلفی با جسد سوخته صادق , عکس صادق برمکی مهابادی , عکس یادگاری با جسد صادق , فیلم آتش زدن صادق , قتل صادق

گرداوری شده : جدید نیوز

ماجرای قتل صادق برمکی مهابادی و عکس سلفی با جسد سوخته صادق

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز