خانه » بیوگرافی » علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

تبیلغات

علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

هم اکنون در این سایت تفریحی جدید نیوز با گزارشی از علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام در این حضور شما کاربران گرامی هستیم .

درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام 1 - علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی

به گزارش اخبار فرهنگی و هنری چندی پیش خبری مبنی بر بستری شدن مهراب قاسم خانی نویسنده طنز سینما و تلویزیون ایران منتشر شد .

مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام خود عکسی را به اشتراک گذاشت و نوشت که سیامک انصاری یک تیزر تبلیغاتی جدید و داخلی برایش فرستاده است .

مهراب هم آنقدر به تیزر خندید که حالش بد شد و راهی بیمارستان شد .

درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام 2 - علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

عکس مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

این تیزر تبلیغاتی متعلق به بهنوش بختیاری است که به تازگی بخاطر تبلیغ یک عطر منتشر شده است .

بهنوش بختیاری هم به سرعت در این جواب به پست مهراب قاسم خانی عکسی را منتشر کرد و نوشت :

اتفاق های خوب در این راه است همون چیزهایی که درلیست آرزوهام بودن .

این روزها هرکس که ممنوع الکار و ممنوع التصویر و خلاصه همه درها به روش بسته س و برکت و احترامی در این زندگیش نیست و از همه جا اخراج میشه بواسطه قلب ناصاف و فضولیهای بیجا و اظهار نظرهای رنگ وارنگ راجع به همههههه یه گیری به ما میده بلکه همیشه در این صدر اخبار باشه ..

خدایا شکرت که انقدر به من عزت دادی که جایی هستم که با پرداختن به کارهای این حقیر یکی دو روزی تیتر میشن و بعد دوباره یقه یکی دیگه رو میگیرن از روزنامه نگار تا الی ماشالله .

هرکی که کاروبارش از دوستان بهتر باشه مورد غضب این عزیزانه حالا بماند که حرمت رفاقت و همکاری کیلو چند؟؟؟؟ حسادت غلبه میکنه ناجوووور ..

جالب اینجاس که کسانی با من بد میکنن که من همیشه هواشونو در این کارها داشتم و هرگز نه آزاری و نه بی احترامی از من دیدن و خداوند چقدر ناظر و شاهد بر ذات و روح انسانهاست ..

کاش برن با همقد خودشون شوخی کنن کاش احترامشون رو دست خودشون نگه دارن ما که کاری با کسی نداشتیم من آرزو میکنم رفقا از بیکاری در این بیان که دست از سر ما بردارن ..

درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام 3 - علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

عکس بهنوش بختیاری در این اینستاگرام


منبع:farsiha.ir
گرداوری شده : جدید نیوز

علت درگیری بهنوش بختیاری و مهراب قاسم خانی در این اینستاگرام

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز