خانه » دانلود 96 » دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

تبیلغات

دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

www.angoshnama.ir lorel hardi - دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

لورل و هاردی ایرانی

دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی اوایل بهمن سال گذشته، دو سارق چاق و لاغر که به لورل و هاردی معروف بودند، با تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند و به ۳۵ فقره گوشی قاپی اعتراف کردند. دو سارق مذکور که سوار بر موتورسیکلت قرمز رنگ به جرایم خطرناک خود ادامه می دادند در این آخرین سرقت و هنگامی که طعمه دیگری را در این پارکینگ پشت الماس شرق زیر نظر گرفته بودند، به محاصره ماموران تجسس کلانتری سپاد درآمدند و در این یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

دزدان معروف به «لورل و هاردی» به دستور سرگرد زمینی (رئیس کلانتری سپاد) در این دایره تجسس مورد بازجویی قرار گرفتند و در این حالی به بیش از ۳۵ فقره گوشی قاپی اعتراف کردند که بررسی های ماموران تجسس نشان داد آنان دقایقی قبل از دستگیری نیز گوشی تلفن همراه زن جوانی را در این خیابان جانباز مشهد سرقت کرده اند.

گزارش خراسان حاکی است با توجه به اهمیت موضوع، پرونده دزدان مذکور با صدور دستور ویژه ای از سوی قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) با سرعت و دقت در این مجتمع قضایی شهید بهشتی رسیدگی شد و متهمان پس از محکومیت در این دادگاه کیفری ۲ روانه زندان شدند.

هنوز مدت زیادی از تحمل کیفر «لورل و هاردی» در این زندان مشهد نگذشته بود که «هاردی» با طی مراحل قانونی و سپردن وثیقه (سند) بخاطر مدت بسیار محدودی از زندان مرخصی گرفت ولی او از فرصت سوءاستفاده کرد و دیگر به زندان بازنگشت. بنابر گزارش خراسان، همزمان با فرار «هاردی» از زندان، به طور ناگهانی آمار زورگیری و گوشی قاپی در این محدوده کلانتری سپاد بالا رفت و هر روز گزارش هایی از سرقت گوشی و کیف قاپی به ماموران انتظامی می رسید. افزایش سرقت ها، ماموران تجسس را بر آن داشت تا تحقیقات ویژه ای را در این این باره آغاز کنند. بنابراین به دستور رئیس کلانتری سپاد، گروه زبده ای از ماموران تجسس به سرپرستی ستوان دوم آریایی (رئیس دایره تجسس) وارد عمل شدند و به تحقیق در این مکان های جغرافیایی جرم پرداختند.

معاون دادستان مشهد نیز که نظارت دقیقی در این این باره داشت با صدور دستورات قضایی از کارآگاهان خواست دوربین های ترافیکی مناطق احتمال ارتکاب جرم را نیز بررسی کنند. در این حالی که ماموران تجسس به عملیات شناسایی ادامه می دادند ناگهان چشم ها روی موتورسواری با هیکل چاق میخکوب شد او همان «س» (دزد معروف به هاردی) بود که مدتی قبل به جرم ۳۵ فقره سرقت زندانی شده بود. با مشخص شدن ماجرای فرار این محکوم در این زندان، تلاش ها بخاطر دستگیری وی ادامه یافت تا این که ماموران تجسس با شناختی که از پاتوق های وی داشتند موفق شدند او را در این یک عملیات هماهنگ دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با تشریح جزئیاتی از ماجرای دستگیری متهم معروف به «هاردی» گفت: ماموران تجسس کلانتری سپاد با همکاری و هماهنگی عوامل بسیج، این متهم را در این یک تعقیب و گریز طولانی به دام انداختند.
سردار قادر کریمی افزود: متهم تاکنون به ۱۰۰ فقره گوشی و کیف قاپی، زورگیری و سرقت اموال داخل خودرو اعتراف کرده است. وی اضافه کرد: متهم مذکور پس از چند ماه تحمل کیفر و با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده بود تا همدست خود را به ماموران معرفی کند اما او با سوءاستفاده از موقعیت و با همدستی فرد دیگری که توسط پلیس شناسایی شده بود، دوباره به سرقت و زورگیری ادامه داد. سردار کریمی با اشاره به این که با معرفی متهم به پلیس آگاهی شمال مشهد، تحقیقات درباره جرایم احتمالی دیگر وی آغاز شده است، خاطرنشان کرد: در این هفته نیروی انتظامی طرح های ویژه ای بخاطر ارتقای امنیت اجتماعی و همچنین پیشگیری از وقوع جرم در این حال اجراست اما به شهروندان نیز توصیه می کنیم هشدارهای پلیس درباره اقدامات ایمنی و امنیتی بخاطر جلوگیری از سرقت ها را جدی بگیرند و به آن ها توجه کنند

برچسب ها : دزدان چاق و لاغر , دزدان مشهدی , دزدان مشهور به لورل و هاردی , سرقت لورل و هاردی , عکس لورل و هاردی دزد , لورل و هاردی ایرانی , لورل و هاردی مشهد

گرداوری شده : جدید نیوز

دستگیری دو مرد چاق و لاغر مشهدی معروف به لورل و هاردی ایرانی به خاطر دزدی + عکس

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز