خانه » دانلود 96 » استخدام های جدید آبان ماه سال ۹۶

تبیلغات

استخدام های جدید آبان ماه سال ۹۶

استخدام های جدید آبان ماه سال ۹۶

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

استخدام های جدید آبان ماه سال ۹۶

استخدام های جدید آبان ماه ۹۶

مخاطبان و کارجویان عزیز در این این صفحه می توانید آخرین استخدامی های دولتی و خصوصی آبان ماه ۹۶ را مشاهده نمایید همچنین در این صورت نیاز به آرشیو استخدامی های آبان ماه اینجا کلیک نمایید. در این ضمن می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار و  آگهی های استخدامی به کانال استخدامی در این تلگرام بپیوندید (کلیک کنید) . شما کارجوی عزیز می توانید نرم افزار ازمون استخدامی را بر روی موبایل خود نصب کنید تا همیشه و همه جا به نمونه سوالات آزمون های استخدامی دسترسی داشته باشید.

 

استخدامهای سازمانهای دولتی و نیمه خصوصی

.

کلیک کنید

افزایش حقوق سال ۹۶ کارکنان، کارگران و بازنشستگان

میزان حداقل حقوق بخاطر سال آینده یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است، اخبار تعیین حقوق و دستمزد کارگران در این سال ۹۶، افزایش حقوق کارگران در این سال ۹۶ بین ۹ تا ۱۱ درصد، افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در این سال آینده، افزایش حقوق بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان در این سال ۹۶، تعیین دستمزد کارگران بازهم به روزهای پایانی سال موکول شد، تعیین دستمزد کارگران به صورت منطقه ای تنها پس از تعیین حداقل دستمزد ملی، آیا دستمزد کارگران سال آینده منطقه‌ای می‌شود؟، دولت بخاطر تعیین دستمزد کارگران تورم را در این نظر می‌گیرد اما به معیشت توجهی ندارد، حداقل حقوق و دستمزد سال ۹۶ در این انتظار نتیجه جلسات ستاد مزد، خبر خوش بخاطر متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد، افزایش پایه حقوق و دستمزد کارگران باید با خط فقر برابری کند، برگزاری نشست کارشناسی تعیین دستمزد کارگران در این سال ۹۶ این هفته در این وزارت کار، لزوم تعیین دستمزد کارگران متناسب با نرخ واقعی تورم در این سال ۹۶، حداقل حقوق بازنشستگان در این سال ۹۶ یک میلیون تومان، پیش بینی ها از روند مذاکرات دستمزد کارگران در این سال ۹۶، افزایش دستمزد کارگران بخاطر سال ۹۶ باید بیش از کارمندان باشد، دستمزد کارگران باید ۳ برابر شود، پاداش پایان خدمت کارمندان ۷ برابر حداقل حقوق از ۳۶ میلیون تا ۲۴۰ میلیون تومان


کلیک کنید

دفترچه آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد

شرکت های تابعه وزارت نفت به منظور تامین نیروی انسانی متعهد و شایسته از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۶۹۲۵۱ مورخ ۲۴/۲/۹۶ سازمان اداری و استخدامی کشور از بین بانوان و آقایان فارغ‌التحصیل برتر مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین فارغ التحصیلان دارای تجارب حرفه ای (حداقل چهار سال سابقه کاری متوالی و مرتبط در این مشاغل مورد نظر) از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه،طب صنعتی و گزینش استخدام می‌نمایند. شرکتهای تابعه وزارت نفت به منظورتأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در این بخشهای مختلف صنعت نفت از بین فارغ التحصیلان برتر مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد (بانوان و آقایان) در این رشته های تحصیلی تعیین شده از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه، طب صنعتی و گزینش به تعداد ۱۲۵۰ نفر استخدام می نمایند.


کلیک کنید

استخدام شرکت نفت در این سال ۹۶ (شروع ثبت نام ۲۵ آبان ماه)

وزیر نفت از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در این نیمه دی‌ ماه امسال خبر داد و گفت: ثبت نام بخاطر این آزمون طی هفته جاری آغاز می‌شود.
ثبت نام طی هفته جاری آغاز می‌شود و زمان برگزاری آزمون نیز نیمه دی ماه است. بخاطر جذب ۱۰۵۰ نفر و ۱۲۵۰ نفر دو آزمون جداگانه و با شرایط متفاوت برگزار می شود. نحوه برگزاری آزمون‌ها طبق مقررات صنعت نفت خواهد بود که دو بخش عمومی و اختصاصی دارد. سیاست ابلاغ شده به برگزارکنندگان آزمون این است که بخش تخصصی آزمون افراد حرفه ای بخاطر جذب ۱۰۵۰ نفر را از سوالات کاربردی و مرتبط با حرفه طراحی کنند.


استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این سال ۹۶

تمدید فرصت ثبت نام پذیرش دانشجوی بورسیه سال ۱۳۹۶
به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند با توجه به استقبال شما عزیزان ، مهلت ثبت نام و تکمیل اطلاعات تمدید شد.
لذا آن دسته از داوطلبان که تا امروز موفق به ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات خود نشده اند بایستی تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ به این امر مهم اقدام نمایند.
لطفا جهت آگاهی از جزییات بیشتر ، اطلاعیه شماره ۱ را مطالعه فرمایید
مهلت داده شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.


کلیک کنید

استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی در این استان بوشهر در این سال ۹۶

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر به منظور تکمیل کادر پزشکی مراکز تابعه خود ، از تعدادی داوطلب واجد شرایط، براساس ضوابط استخدامی در این قالب قرارداد ساعتی بدون رابطه استخدامی حسب ضوابط با رعایت شرایط استخدامی موضوع ماده ١۵آیین نامه استخدامی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل از طریق برگزاری آزمون مصاحبه اقدام به استخدام پزشک عمومی و داروساز می نماید


کلیک کنید

استخدام نیروی دریایی ارتش سال ۹۶

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از واجدین شرایط افسر پیمانی (پنج ساله)،کارمند پیمانی (شش ساله) و کارمند رسمی در این رشته‌های بهداشتی، فنی، درمانی استخدام می کند.
ثبت نام از داوطلبان به‌صورت حضوری انجام می‌شود و به مدارکی که با پست ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان بخاطر ثبت‌نام با مدارک پیش‌گفته از تاریخ ۱۳/۰۸/۱۳۹۶ تا تاریخ ۰۷/۰۹/۱۳۹۶ ( به استثنای روزهای جمعه و تعطیلات رسمی) از ساعت ۰۸۰۰ تا ۱۳۰۰ با توجه به محل سکونت خود به یکی از نشانی‌های زیر مراجعه نمایند.


کلیک کنید

استخدام موسسه مالی و اعتباری کوثر در این سال ۹۶

موسسه اعتباری کوثر درنظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود، از طریق آزمون استخدامی از بین داوطلبان (آقا) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در این رشته های حسابداری، علوم بانکی، مدیریت بازرگانی و کامپیوتر جهت متصدی اموربانکی (ریالی و ارزی) ثبت نام به عمل آورد. ( ثبت نام فقط در این استان لرستان می باشد)، و پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه طبق ضوابط دعوت به کار خواهند شد.


کلیک کنید

استخدام دانشگاه های افسری ارتش سال ۹۶

ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء(ص) ، هوایی ، دریایی و سازمان های تابعه خود از بین جوانان (پسر) مؤمن، متعهد و علاقمند به حرفه نظامی گری و رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایتمداری، سلحشوری، ازجان گذشتگی، ایثارگری و بسیجی و آمادگی ماموریت در این هر مکانی که آجا صلاح بداند، جهت طی دوره دانشگاه های افسری اجا دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان درحال تحصیل و فارغ‌التحصیلان رشته‌های ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی ومعارف اسلامی از طریق آزمون اختصاصی و مصاحبه حضوری انتخاب و به منظور فراگیری آموزش‌های نظامی کاربردی در این دانشگاه‌های افسری امام علی (ع)، خاتم الانبیاء (ص)، هوایی شهید ستاری، علوم دریائی امام خمینی(ره) و فارابی مشغول به تحصیل خواهند شد.
علاقمندان (داوطلبان دارای دیپلم ریاضی فیزیک وعلوم تجربی) لازم است جهت اطلاع از شرایط و ضوابط و انجام ثبت نام از تاریخ ۸/۸/۹۶ تا ۲۲/۹/۹۶ به وبگاه اینترنتی ارتش جمهوری اسلامی ایران با آدرس ir.AJA.WWW مراجعه نمایند.


کلیک کنید

استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این سال ۹۶

بانک مرکزی بخاطر تامین نیروی انسانی مورد نیاز، در این رشته های اقتصاد، آمار، حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت آموزشی، مدیریت فناوری اطلاعات، حقوق، مدیریت خدمات درمانی، آموزش و بهسازی منابع انسانی، مترجم، مهندس برق، مهندس مکانیک، مهندس عمران، مهندس کشاورزی، مهندس صنایع، مهندس کامپیوتر، تاسیسات و شیمی در این شهرهای جدید – اصفهان – آذربایجان شرقی – کرمانشاه – اردبیل – خوزستان – مازندران – زنجان – سمنان – فارس – قم – کرمان – البرز – یزد – همدان – بوشهر – قزوین – لرستان- کردستان استخدام می کند.


کلیک کنید

استخدام قوه قضاوئیه در این سال ۹۶

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در این آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در این سال ۱۳۹۶ می‌رساند، که ثبت نام در این این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز شنبه مورخ ۲۹/۰۷/۱۳۹۶ آغاز و در این روز شنبه مورخ ۰۶/۰۸/۱۳۹۶ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در این مهلت در این نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در این آزمون فوق اقدام نمایند.


کلیک کنید

استخدام تصدی امر قضا سال ۹۶

ضمن آرزوی موفقیت بخاطر کاربران گرامی به اطلاع می رساند، ثبت نام آزمون تصدی امر قضا از روز یک شنبه ۲۳ مهر ماه شروع و تا پایان روز ۳۰ مهر ماه ۹۶ ادامه دارد.
توجه: آزمون مخصوص داوطلبان با مدرک تحصیلی دانشگاهی است. شرایط و ضوابط آزمون حوزویان متعاقبا اعلام خواهد شد.


کلیک کنید

استخدام نیروی هوایی ارتش در این سال ۹۶

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تأمین نیروی انسانی خود از بین دارندگان مدرک کارشناسی در این رشته های مندرج در این جدول زیر به صورت نظامی پیمانی داوطلب مرد می پذیرد .
رشته تحصیلی: آتش نشانی، صنایع، زبان و ادبیات انگلیسی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، فیزیوتراپی


کلیک کنید

چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در این سال ۹۶

به اطلاع داوطلبانی که در این چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در این تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند که نتایج اولیه آزمون داوطلبان تا ساعت ۲۰ روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ بر روی سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان هریک از دستگاه های اجرایی می‌بایست باتوجه به اطلاعیه ای که به همراه نتیجه آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت، اقدام نمایند.


کلیک کنید

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۶

به اطلاع داوطلبانی که در این چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در این تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند که نتایج اولیه آزمون داوطلبان تا ساعت ۲۰ روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ بر روی سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان هریک از دستگاه های اجرایی می‌بایست باتوجه به اطلاعیه ای که به همراه نتیجه آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت، اقدام نمایند.


کلیک کنید

استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این مقطع درجه داری

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن، متعهد و کار آمد (مرد) با مدرک تحصیلی دیپلم در این رشته‌های علوم نظری (ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و معارف) در این مقطع درجه داری پیمانی ۵ ساله ثبت نام می‌کند.
ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ با مدرک تحصیلی دیپلم در این مقطع درجه داری آغاز گردید. در این این مرحله،داوطلبان استانهای لرستان , کرمانشاه و کهیلویه و بویراحمد به دلیل تکمیل سهمیه مجاز به ثبت نام نمی باشند.ثبت نام بدون کد رهگیری فاقد اعتبار می باشد.

استخدامهای شرکتهای خصوصی و معتبر

.

کلیک کنید

استخدام کسب و کار تخفیفان در این ۷ ردیف شغلی در این جدید

کسب و کار تخفیفان در این راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط در این جدید اقدام به استخدام کارشناس فروش ،مدیر مالی، انباردار، کارشناس سئو، طراح وب، سرپرست تیم فروش و کارشناس پشتیبان می نماید.
متقاضیان واجد شرایط می توانند با درج عنوان شغلی در این موضوع ایمیل رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
درج عنوان شغلی در این موضوع ایمیل الزامی است
وبسایت: www.takhfifan.com
آدرس ایمیل: ejobs@takhfifan.com


استخدام ۷ ردیف شغلی در این یک شرکت تولید صنایع غذایی در این البرز

یک شرکت تولید صنایع غذایی واقع در این استان البرز شهرک صنعتی شهرستان نظر آباد، در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس تولید ،کارشناس مالی، کارمند مالی، کارشناس آزمایشگاه، تکنسین تاسیسات، اپراتور خط تولید، کارگر خط تولید می نماید
متقاضیان محترم در این صورت تمایل می توانند جهت تکمیل پرسشنامه استخدامی ، درخواست اولیه خود را به آدرس ایمیل و یا شماره تلگرام ذیل اعلام تا نسبت به ارسال پرسشنامه از طرف شرکت اقدام گردد .
آدرس ایمیل: resume96co@gmail.com
تلفن: ۰۹۰۳۲۴۶۶۲۸۹ (تلگرام)


کلیک کنید

فراخوان بزرگ فرصت شغلی در این بیمه پاسارگاد در این جدید و البرز

دفتر مرکزی بیمه پاسارگاد به طور محدود از افرادی که روابط عمومی و قدرت بیان بالایی دارند دعوت به اعطای نمایندگی بیمه های اشخاص می نماید.
واجدین شرایط مشخصات و سوابق کاری خود را به شماره زیر، فقط پیامک یا تلگرام کنند.
تلگرام: Karafarin_Pasargad583@
تلفن: ۰۹۳۶۴۹۵۳۵۳۱


استخدام ۳ ردیف شغلی در این یک شرکت تولیدی در این زمینه مواد غذایی در این جدید

برند خوشنام صنایع غذایی ایران در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس مالی ،سرپرست فروش و مسئول دفتر می نماید.
لطفا متقاضیان ساکن جدید فایل سوابق شغلی و تحصیلی (Resume) خود را با ذکر عنوان شغل در این موضوع ایمیل به آدرس resume.edarii@gmail.com ارسال نمایند.


استخدام ۵ ردیف شغلی در این یک شرکت معتبر تولیدی در این جدید

یک شرکت معتبر در این جدید در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس فروش ،مدیر فروش و بازاریابی، کارشناس پشتیبانی تولید، مدیر مالی و سرپرست واحد حقوقی می نماید.
متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را با ذکر ردیف شغلی مورد نظرخود به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
آدرس ایمیل: dch.job2016@gmail.com


کلیک کنید

استخدام برنامه نویس اندروید و جاوا در این گروه نرم افزاری ادلان در این جدید

گروه نرم افزاری ادلان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد واجد شرایط به صورت تمام وقت اقدام به استخدام برنامه نویس اندروید Android studio و همچنین نیروی مسلط به جاوا بخاطر توسعه محصول نرم افزاری خود با شرایط زیر می نماید.

استخدام شرکت کاشی مرجان در این ۶ ردیف شغلی در این اصفهان

شرکت کاشی مرجان، واقع در این استان اصفهان، جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس حسابداری ،کارشناس تجزیه و تحلیل کیفیت، تکنسین مکانیک و برق، کارشناس سرامیک و اپراتور می‌نماید.


کلیک کنید

استخدام صندوق توسعه ملی در این ۷ ردیف شغلی در این جدید

صندوق توسعه ملی درنظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی خود در این جدید از افراد واجد شرایط در این رشته های حسابداری، اقتصاد، مدیریت مالی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، حقوق و مالی استخدام نماید.
مهم: طبق اساسنامه صندوق توسعه ملی، این نهاد عمومی غیردولتی در این شهر جدید مستقر بوده و در این سایر نقاط کشور شعبه ای ندارد
کلیه متقاضیان، می توانند ﭘﺲ از ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺷﺮاﯾﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ و اﺧﺘﺼﺎﺻﯽ و ﻓﺮاﻫﻢ ﻧﻤﻮدن ﻣﺪارك و اﻃﻼﻋﺎت ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز، حداکثر تا تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۶ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ دریافت فایل درخواست همکاری اقدام نموده و فایل word تکمیل شده را به همراه یک فایل PDF شامل اسکن کلیه مدارک مربوطه صرفا به آدرس الکترونیکی CV@NDF.IR ارسال نمایند.


کلیک کنید

استخدام بنیاد نیکوکاران شریف در این ۶ ردیف شغلی در این رشت

بنیاد نیکوکاران شریف، در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در این رشت اقدام به استخدام گرافیست ،کارشناس حسابداری، کارمند حسابداری، کارشناس دیجیتال مارکتینگ، کارمند اداری، نیروی خدمات می نماید.
متقاضیان محترم می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند و یا جهت مراجعه حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایند.(ساعت مراجعه: ۱۰ صبح الی ۱۶ عصر)
تلفن: ۰۹۱۲۶۲۰۹۵۴۰
آدرس: رشت- بلوار شهید انصاری- آخر خیابان ارشاد- ضلع غربی میدان باب الحوائج


کلیک کنید

استخدام شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران در این ۱۵ ردیف شغلی در این جدید

شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران یکی از شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ جهت تکمیل نیروی انسانی خود از متقاضیان واجد شرایط ذیل در این جدید اقدام به استخدام کارشناس IT ،مدیر مالی، کارشناس مالی، مدیر بازرگانی، کارشناس بازرگانی، مدیر کنترل کیفیت، کارشناس کنترل کیفیت، مدیر کارخانه، انباردار، مسئول تدارکات، راننده، کارشناس منابع انسانی می نماید.
واجدین شرایط می توانند حداکثر تا مورخ ۹۶/۰۸/۲۹ ، مدارک و سوابق خود را از طریق یکی از آدرس های ذیل ارسال نمایند.
آدرس ایمیل: hr@golbargbaharan.com
تلفن: تلگرام: ۰۹۹۰۳۶۲۴۷۰۸۶
فکس: ۰۲۱۸۹۷۷۸۱۵۵


کلیک کنید

استخدام شرکت گیتی گستر راهبرد در این ۶ ردیف شغلی در این جدید

شرکت گیتی گستر راهبرد در این جدید در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس طراحی وبسایت، کارشناس فروش، مدیر فروش، مدیر فنی، کارشناس فنی، تکنسین فنی می نماید.
متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را با ذکر ردیف شغلی مورد نظرخود به آدرس ایمیل زیر ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند همچنین جهت مراجعه حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایند.
آدرس ایمیل: jobs@ggrco.ir
تلفن: ۰۹۳۶۰۳۴۰۷۹۹
آدرس: سعادت آباد-خ صرافهای شمالی-خ ۱۹ شمالی- پلاک ۱۹-واحد ۴


کلیک کنید

استخدام کانون تبلیغاتی پیک تابان شهر در این ۶ ردیف شغلی در این جدید

کانون تبلیغاتی پیک تابان شهر در این جدید در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام برنامه نویس PHP ،برنامه نویس اندروید، گرافیست، اپراتور مرکز تماس می نماید.
متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را با ذکر ردیف شغلی مورد نظر خود به آدرس ایمیل زیر ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.
وبسایت: tabaneshahr.com
آدرس ایمیل: mahyar62@gmail.com
تلفن: ۰۲۱۴۴۶۷۴۴۲۰,۰۹۱۲۳۸۴۵۴۷۰


کلیک کنید

استخدام شرکت فولاد کاوه اروند در این خوزستان در این سال ۹۶

شرکت فولاد کاوه اروند به منظور شناسائی نیروهای مستعد اقدام به برگزاری آزمون (مرحله سوم) و استخدام کارشناسی ،کاردانی و دیپلم در این رشته های مکانیک، برق، مواد، ایمنی صنعتی و نظری می نماید.مهلت ثبت نام در این آزمون از تاریخ ۱۳۹۶/۸/۹ الی ۱۳۹۶/۸/۱۷ می باشد. تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام توسط متقاضی. اسکن آخرین مدرک تحصیلی(که معدل در این آن ذکر شده باشد) منطبق باشرایط آگهی جذب. اسکن صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود) اسکن پشت و روی کارت ملی. اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام و ظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی. اسکن عکس ۴×۳ جدید. فرزندان معظم شهدا و جانبازان ۲۵% و بالاتر ،محل مورد نظر را تکمیل کنند.


کلیک کنید

استخدام شرکت اسنپ در این ۳ ردیف شغلی در این مازندران

شرکت اسنپ در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در این مازندران اقدام به استخدام کارشناس آموزش و پشتیبانی، کارشناس تکمیل مدارک، کارشناس فروش می نماید.
متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را با ذکر ردیف شغلی مورد نظر خود به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
آدرس ایمیل: hr.sari@snapp.cab


کلیک کنید

استخدام آژانس هواپیمایی دایان سفر در این ۶ ردیف شغلی در این مشهد

آژانس هواپیمایی دایان سفر با سابقه درخشان در این صنعت گردشگری و پرواز های چارتری جهت توسعه بازار خود از علاقمندان در این مشهد اقدام به استخدام کارشناس IT ،گرافیست، حسابدار، کارمند روابط عمومی، کانتر فروش، کارمند پشتیبانی می نماید.
متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را با ذکر ردیف شغلی مورد نظرخود به آدرس ایمیل زیر ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.
آدرس ایمیل: elias.shishechi@yahoo.com
تلفن: ۰۵۱۳۱۴۰۶,۰۹۳۳۷۹۱۴۲۹۹


کلیک کنید

استخدام گروه صنعتی ایساتیس در این ۵ ردیف شغلی در این یزد

گروه صنعتی ایساتیس در این یزد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس فروش ،کارشناس تدارکات خارجی، مهندس صنایع، تکنسین مکانیک و تکنسین برق می نماید.متقاضیان محترم جهت تکمیل فرم ضمن همراه داشتن رزومه کاری و یک قطعه عکس ۴*۳ رزوهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۳ به آدرس زیر مراجعه نمایند و یا نسبت به ارسال رزومه خود به آدرس ایمیل زیر اقدام نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل نمایند.
آدرس ایمیل: mis@isatis.ir
تلفن: ۰۳۵۳۱۳۱
آدرس: شهرک صنعتی یزد، بلوار کاج، بلوار سرو، آخر ۲۰ متری مریم


کلیک کنید

استخدام آژانس مسافرتی صوفی گشت در این ۵ ردیف شغلی در این البرز

گروه مسافرتی صوفی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در این استان البرز از واجدین شرایط اقدام به استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی ،گرافیست، کارشناس شبکه، کارشناس ارتباط با مشتری، بازاریاب حضوری مینماید.علاقمندان خواهشمند است رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نموده و یا به شماره موبایل تلگرام نمایید ،در این صورت احراز شرایط با ایشان تماس گرفته خواهد شد .جهت تسریع در این امور خواهشمند است عنوان شغلی خود را در این قسمت subject ایمیل ارسالی درج نمایید .
وبسایت: soufigasht.com
آدرس ایمیل: job@soufigasht.com
تلفن: ۰۹۱۲۰۷۰۰۸۵۰ (تلگرام)


کلیک کنید

استخدام شرکت نوآوران ارتباطات دوران در این ۹ ردیف شغلی در این جدید

شرکت نوآوران ارتباطات دوران، در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در این جدید اقدام به استخدام کارشناس شبکه و امنیت، کارشناس تست نفوذ، کارشناس پشتیبانی شبکه، کارشناس VOIP، کارشناس طراح وب، کارشناس فروش، برنامه نویس، کارشناس طراحی مرکز داده، کارشناس روابط عمومی می نماید.


کلیک کنید

استخدام شرکت فناوران اطلاعات خبره در این ۹ ردیف شغلی در این جدید

شرکت فناوران اطلاعات خبره ، تولید کننده نـرم افزارهای صنعت بیـمه با شرایط زیر در این جدید اقدام به استخدام برنامه نویس ،پشتیبان نرم افزار، تحلیل گر تست، تحلیل گر سیستم، تحلیل گر کسب و کار، تستر ارشد، گزارش ساز، مدیر پروژه، کارشناس کنترل پروژه می نماید.


کلیک کنید

استخدام شرکت گروه نرم افزاری پیوست در این ۹ ردیف شغلی در این جدید

استخدام کارشناس ارشد فروش ،کارشناس پشتیبانی نرم افزار، برنامه نویس، مدیر، مسئول دفتر، پرسنل خدمات و نظافت
شرکت گروه نرم افزاری پیوست ، در این راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط جدید، محدوده شهرک غرب اقدام به استخدام کارشناس ارشد فروش ،کارشناس پشتیبانی نرم افزار، برنامه نویس، مدیر، مسئول دفتر، پرسنل خدمات و نظافت می نماید.


کلیک کنید

استخدام دیجی کالا در این ۳ ردیف شغلی در این جدید

دیجی‌کالا جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط محدوده غرب و شرق جدید اقدام به استخدام پیک موتوری ،راننده و کارمند انتقال و هماهنگی کالا می نماید.


کلیک کنید

استخدام شرکت صنایع به بند در این ۵ ردیف شغلی در این یزد

شرکت صنایع بسته بندی به بند تولیدکننده معتبر و فعال در این زمینه صنعت بسته‌بندی، دارای دفاتر کاری فعال در این استان‌های مختلف کشور با محیطی حرفه‌ای و پویا، جهت توسعه و تکمیل نیروی انسانی کارخانه تولیدی خود در این استان یزد، از افراد متقاضی کار از استان‌های یزد، اصفهان، شیراز، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان از طریق مصاحبه با فراهم کردن امکانات استقرار و سکونت در این محل کارخانه (مناسب بخاطر افراد مجرد) اقدام به استخدام سرپرست تولید ،کارشناس تعمیرات مکانیک و برق، سرپرست تعمیرات و نگهداری، مسئول کیفیت و برنامه ریزی می‌نماید.


کلیک کنید

استخدام حسابدار در این فروشگاه شیرآلات مرجان در این جدید

فروشگاه شیرآلات مرجان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام حسابدار مسلط به سیستم سپیدار می نماید.
تسلط به سیستم سپیدار، آشنایی با حسابداری بازرگانی، تسلط به سیستم فروش و انبار داری،دارای ۲ سال سابقه کار


کلیک کنید

استخدام شرکت سپید بام دماوند در این ۸ ردیف شغلی در این جدید

استخدام مسئول قرارداد ،کارشناس حسابداری، کارشناس تدارکات، کارشناس دفتر فنی، ناظر اجرایی مکانیک، مهندس معماری، ناظر اجرایی، نقشه بردار
شرکت سپید بام دماوند از میان واجدین شرایط در این جدید اقدام به استخدام مسئول قرارداد ،کارشناس حسابداری، کارشناس تدارکات، کارشناس دفتر فنی، ناظر اجرایی مکانیک، مهندس معماری، ناظر اجرایی، نقشه بردار می نماید .


کلیک کنید

استخدام کمپانی چاپ چتر گستران در این ۳ ردیف شغلی در این اصفهان

کمپانی چاپ چتر گستران در این اصفهان جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی ،طراح گرافیک و کارشناس فروش و بازاریابی می نماید.
متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را با درج ردیف شغلی مورد نظر خود در این عنوان به آدرس ایمیل زیر ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.
آدرس ایمیل: info@chatrco.ir
تلفن: ۰۳۱۹۵۰۱۲۰۰۲ , ۰۹۱۰۳۱۵۲۳۹۶


کلیک کنید

استخدام شرکت بسپار تحریر آسیا در این ۷ ردیف شغلی در این جدید

شرکت بسپار تحریر آسیا به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ملزومات اداری، بایگانی، سمیناری و تحصیلی از ورقهای پلی‌پروپیلن با ۳۰سال سابقه کار در این ایران میباشد. این شرکت جهت تکمیل و توسعه کادر بازرگانی خود در این جدید از افراد واجد شرایط ذیل اقدام به استخدام کارمند فروش ،مدیر بازرگانی، مدیر فروش، کارشناس مارکتینگ، بازاریاب، اپراتور انبار و رانندهمی نماید .


کلیک کنید

استخدام شرکت پروشات در این ۵ ردیف شغلی در این جدید

شرکت پروشات، تولید کننده لوازم خانگی در این راستای تکمیل و تقویت کادر خود در این جدید ،از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام گرافیست ،کارشناس فروش، مدیر فروش، ویزیتور فروش و تحصیلدار می نماید.


کلیک کنید

استخدام گروه صنعتی پویا در این ۱۱ ردیف شغلی در این ۶ استان

گروه صنعتی پویا جهت تکمیل کادر پرسنلی خود با شرایط زیر در این گیلان، مازندران،آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،اصفهان و جدید اقدام به استخدام کارشناس تولید ،کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس ارشد تولید، سرپرست انبار، کارشناس ایمنی و بهداشت، نگهبان، متصدی پذیرش، کارشناس تعمیرات برق و مکانیک، کارشناس بازاریابی، سرپرست امور مالی می نماید.


کلیک کنید

دعوت به همکاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان در این سراسر کشور

شغل پاره وقت اما پردرآمد در این شهر خودتان داشته باشید.
شرکت رباتیک ایران بمنظور تکمیل کادر آموزشی از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان دعوت به همکاری می نماید.
فعالیت نمایندگان در این واقع آموزش رباتیک دانش آموزی در این مدارس سراسر کشور میباشد.
در این صورت تمایل نام ونام خانوادگی و ایمیل خود را به سامانه ۵۰۰۰۲۴۸۵۵۴ پیامک نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید

[رای ها: ۱۲۸ امتیاز: ۳٫۸]


گرداوری شده : جدید نیوز

استخدام های جدید آبان ماه سال ۹۶

برچسب ها : , , , , , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز