خانه » دانلود 96 » آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد بررسی شد

تبیلغات

آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد بررسی شد

آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد بررسی شد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد بررسی شد

بر اساس آمار ارائه شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی ۲۷۲۵۰ نفر عضو هیئت علمی در این این دانشگاه اشتغال دارند، که از تعداد ۲۵۸۴۳ نفر به صورت تمام وقت و ۱۴۰۷ نفر به صورت نیمه وقت در این دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار هستند.

به گزارش ایسنا، از تعداد ۱۳۱ نفر مربی آموزشیار، ۶۹۰۱ نفر مربی تمام وقت، ۳۶ نفر مربی نیمه وقت و ۳۳۷۰ نفر بورسیه تمام وقت هستند و ۲۴۰۵ نفر هم مأمور به تحصیل تمام وقت می‌باشند.

همچنین ۲۶۴ نفر در این قالب طرح خدمت تمام وقت، ۱۱۰۰۷ نفر استادیار تمام وقت، ۴۴۲ نفر استادیار نیمه وقت، ۱۳۱۸ نفر دانشیار تمام وقت و ۴۵۱ نفر دانشیار نیمه وقت هستند و ۴۴۷ نفر استاد تمام وقت و ۴۷۸ استاد تمام نیمه وقت در این دانشگاه آزاد اسلامی به کار اشتغال دارند.

در این بخش دیگری از گزارش دانشگاه آزاد اسلامی و در این تشریح روند جذب اعضای هیئت علمی در این این دانشگاه در این طی ۱۰ سال گذشته، با اشاره به جذب ۱۴۱۲۶ نفر به عنوان عضو هیئت علمی در این دانشگاه آزاد اسلامی در این ۱۰ سال اخیر، جذب ۲۴۱۹ نفر در این سال ۱۳۸۶، ۲۳۶۲ نفر در این سال ۱۳۸۷، ۱۵۳۴ نفر در این سال ۱۳۸۸، ۸۴۶ نفر در این سال ۱۳۸۹ و ۸۹۲ نفر در این سال ۱۳۹۰ نیز مورد اشاره قرار گرفته است.

همچنین بر پایه این گزارش ۷۶۶ نفر در این سال ۱۳۹۱، ۶۳۴ نفر در این سال ۱۳۹۲، ۷۷۱ نفر در این سال ۱۳۹۳، ۱۸۹۰ نفر در این سال ۱۳۹۴، ۱۷۳۳ نفر در این سال ۱۳۹۵ و ۲۷۹ نفر در این سال ۱۳۹۶ نیز به عنوان هیئت علمی در این دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به کار شده اند.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این بخش مربوط به ارتقاء وضعیت اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در این ۱۰ سال اخیر ارتقاء وضعیت ۲ مربی، ۲۰۳ استادیار و ۱۳ دانشیار در این سال ۱۳۸۵، ۴ مربی، ۳۲۴ استادیار، ۳۳ دانشیار و ۴ استاد در این سال ۱۳۸۶، ۲ مربی، ۱۳۸۹ استادیار، ۳۲ دانشیار و ۳ استاد در این سال ۱۳۸۷ مورد اشاره قرار گرفته است.

در این همین بخش و در این تشریح ارتقاء وضعیت اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقاء وضعیت ۱ مربی، ۵۷۳ استادیار، ۵۲ دانشیار و ۴ استاد در این سال ۱۳۸۸، ارتقاء وضعیت ۳ مربی، ۴۵۷ استادیار، ۷۰ دانشیار و ۱۲ استاد در این سال ۱۳۸۹، ۲ مربی، ۷۵۳ استادیار، ۱۶۷ دانشیار و ۱۰ استاد در این سال ۱۳۹۰ نیز مورد اشاره قرار گرفته است.

در این ادامه این گزارش و در این بخش مربوط به ارتقاء وضعیت اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نیز اعضای هیئت علمی ارتقاء یافته در این سال ۱۳۹۱ به ترتیب ۸ مربی، ۶۷۲ استادیار، ۱۴۱ دانشیار و ۱۰ استاد ارتقاء یافته‌اند و در این سال ۱۳۹۲ نیز این آمار ۶ مربی، ۴۹۶ استادیار، ۲۷ دانشیار و ۱ استاد و در این سال ۱۳۹۳، ۱۶ مربی، ۱۰۹۶ استادیار، ۱۱۳۵ دانشیار و ۲۰ استاد بوده‌اند.

همچنین در این سال ۱۳۹۴، ۱۰ مربی، ۱۰۷۸ استادیار، ۲۵۸ دانشیارو ۵۵ استاد و در این سال ۱۳۹۵ نیز ۹ مربی، ۹۹۶ استادیار، ۳۴۱ دانشیار و ۴۱ استاد و در این سال ۱۳۹۶ تا کنون ۲ مربی، ۳۵۲ استادیار،۹۶ دانشیار و ۱۲ استاد موفق به ارتقاء وضعیت شده‌اند و جمعاً در این ۱۰ سال اخیر ۸۹۵۸ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقاء وضعیت یافته‌اند.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی و در این بخش مربوط به درخواست تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بعد از صدور بخشنامه مورخ ۱۵/۴/۹۵ موارد ذیل مورد اشاره قرار گرفته است:

۴۳۲۱ درخواست در این سامانه تبدیل وضعیت ثبت شده که از تعداد ۱۲۳۶درخواست ایجاد شده و ۱۲۳۲ درخواست نیز کارگزینی واحد دانشگاهی مربوطه در این دست بررسی است و ۸۴ درخواست نیز توسط معاون آموزشی واحد دانشگاهی مربوطه در این دست بررسی است.

همچنین ۹۹۱ درخواست در این هیئت اجرایی جذب استان جهت بررسی صلاحیت عمومی در این حال بررسی است و ۷۷۸ درخواست نیز جهت صدور حکم تبدیل وضعیت به سازمان مرکزی ارسال شده و ۳۹۳ حکم نیز توسط سازمان مرکزی به منظور تبدیل وضعیت صادر شده است.

بنا بر گزارش دانشگاه آزاد اسلامی و در این بخش مربوط به صدور کد شناسه تدریس اعضای هیئت علمی و مدرسان حق‌التدریس آمار ذیل ارائه شده است:

۲۶۳۱۵ درخواست جهت اخذ کد شناسه تدریس بخاطر تدریس تمام وقت و نیمه وقت و ۶۳۸۸۴ درخواست جهت اخذ کد شناسه حق‌التدریس ثبت شده که ۲۳۲ درخواست تمام وقت و نیمه وقت و ۱۸۷۶ درخواست اخذ کد شناسه حق‌التدریس در این واحد دانشگاهی مربوطه در این حال بررسی است.

همچنین ۵۳۲ درخواست اخذ کد شناسه تمام وقت و نیمه وقت و ۴۸۷۴ درخواست کد شناسه حق‌التدریس به علت نقص مدارک به متقاضی برگشت داده شده و ۳ درخواست اخذ کد شناسه تدریس تمام وقت و نیمه وقت و ۱۷۱ درخواست اخذ کد شناسه حق‌التدریس در این سازمان مرکزی در این دست بررسی است و جمعاً ۲۵۵۴۸ کد شناسه بخاطر تدریس تمام وقت و نیمه وقت و ۵۶۹۶۳ کد تدریس حق‌التدریس صادر شده است.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی در این پایان گزارش دانشگاه آزاد اسلامی و در این بخش مربوط به تعداد اعضای هیئت علمی مورد نیاز و افراد ثبت نام کرده آمار ذیل ارائه شده است: در این گروه‌های غیر معارف اسلامی ۱۲۸۴ نفر مورد نیاز است که ۵۰۰۶ نفر ثبت نام کرده‌اند و در این گروه معارف اسلامی هم ۴۳ نفر مورد نیاز است که ۲۴۴ نفر ثبت نام کرده‌اند و ۱۳۲۷ رشته توسط واحدها و مراکز آموزشی نیازمند جذب اعلام شده‌اند.


گرداوری شده : جدید نیوز

آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد بررسی شد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز