خانه » دانلود 96 » کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

تبیلغات

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول ۹۶-۹۵ پیام نور از ۲۸ آذر در این سیستم گلستان قابل دریافت است و امتحانات از ۴ دی آغاز می شود

PnuebNews:

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور از طریق سیستم گلستان قابل دریافت است

——————————————————————–

دانشگاه پیام نور در این تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶-۹۵ ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیمسال اول ۹۶-۹۵ را ، از ۲۸ آذر و تاریخ امتحانات را ، از ۴ دی الی  ۲۸ دی اعلام نموده است.

——————————————————————–

تجربه این چند وقت اخیر نشان داده که ممکن است دانشگاه پیام نور یکی دو روز دیرتر یا زودتر از ۲۸ آذر امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان را فراهم کند. بنابراین توصیه می شود که بخش اخبار پیام نور سایت pnueb را حتما دنبال کنید. به محض باز شدن امکان دریافت کارت در این سیستم گلستان ، از همین بخش به اطلاع شما عزیزان می رسانیم تا با دسترسی سریع به سیستم گلستان ، کارت ورود به جلسه امتحان خود را براحتی دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور چیست؟

همانطور که حتما می دانید ، بخاطر شرکت در این امتحانات پایان ترم پیام نور نیاز است که شما کارت ورود به جلسه امتحان را از طریق پورتال خود در این سیستم گلستان دریافت نمایید.

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور که به گزارش ۴۲۸ سیستم گلستان نیز معروف است ، در این واقع صفحه ای است که حاوی اطلاعات و مشخصات دانشجویی و شخصی شما به همراه دروسی که در این ترم اخذ نموده اید و تاریخ و ساعت امتحانات است.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور را می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در این سیستم گلستان ، از طریق بخش آموزش —> گزارش هاي آموزش —-> دانشجو —> اطلاعات ثبت نام و امتحان—-> برنامه امتحان پايان ترم دانشجو دریافت کرده و سپس چاپ نمایید. (فیلم آموزشی دریافت کارت ورود به جلسه امتحان دانشگاه پیام نور در این آخر خبر قرار داده شده است)

ضرورت پرداخت شهریه بخاطر دریافت کارت ورود به جلسه امتحان

تا زمانی که شهریه شما بطور کامل پرداخت نشده باشد ، سیستم گلستان اجازه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان را به شما نمی دهد. حتما تا مدت باقیمانده نسبت به پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور از طریق سیستم گلستان و منوی آموزش —> گزارش های آموزش —> شهریه —> لیست ها و آمارها —> 163- فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور اقدام نمایید.

نکته مهم در این مورد کارت ورود به جلسه :

گاهی اوقات پیش می آید که حتی با پرداخت شهریه ، سیستم گلستان اجازه دسترسی به کارت ورود به جلسه امتحان را به شما نمی دهد. در این این حالت ابتدا توجه کنید که اطلاعات شخصی ثبت شده شما در این سیستم گلستان تکمیل و ثبت شده باشد.

بعضی مواقع دانشگاه از شما می خواهد که اطلاعات شخصی خود را به خصوص شماره ملی در این سیستم گلستان تائید و یا تکمیل نمایید. پس حتما قسمت مشخصات خود را در این سیستم گلستان بررسی کنید.

همچنین در این برخی موارد دیده شده دانشگاه پیام نور شرکت در این نظر سنجی اساتید را اجباری می نماید و تا شما در این آن نظرسنجی که از طریق خود سیستم گلستان انجام میشود شرکت نکنید ، نمی توانید کارت ورود به جلسه امتحانات را دریافت کنید.

عکس خبر فوق در این سایت گلستان

pnu card azmoon - کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

 

فیلم آموزشی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه پیام نور (منبع سایت گلستان)

 

میتوانید مطلب فوق را به اشتراک بگزارید.


گرداوری شده : جدید نیوز

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز