خانه » دانلود 96 » اطلاعیه سازمان سنجش درمورد فراخوان جذب دانشجو درپیام نور

تبیلغات

اطلاعیه سازمان سنجش درمورد فراخوان جذب دانشجو درپیام نور

اطلاعیه سازمان سنجش درمورد فراخوان جذب دانشجو درپیام نور

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

اطلاعیه سازمان سنجش درمورد فراخوان جذب دانشجو درپیام نور

سازمان سنجش در این اطلاعیه ای مهلت جدید پذیرش براساس سوابق تحصیلی در این دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

 به گزارش  پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور (pnueb): سازمان سنجش در این اطلاعیه ای مهلت جدید پذیرش براساس سوابق تحصیلی در این دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

اطلاعیه سازمان سنجش(مهلت ثبت نام):

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در این رشته‌های پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی دانشگاه ذیربط (اعم از داوطلبانی که در این آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند) می‌رساند که بخاطر ثبت‌نام در این رشته‌های تحصیلی فوق می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام نور به نشانی: www.pnu.ac.ir از رشته‌های پذیرنده در این این مرحله اطلاع حاصل نموده و ضمن مشخص نمودن رشته مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ ۹۵/۷/۲۴ لغایت ۹۵/۸/۲۴ به مرکز دانشگاهی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

:شرایط لازم بخاطر ثبت نام

۱- کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ دارای مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند.

تبصره: در این صورت امکان تشکیل کلاس بخاطر نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ از سوی مرکز آموزشی مورد تقاضا، آن دسته از داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۰/۳۰ موفق به اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی گردند، می‌توانند در این رشته و یا رشته‌های تحصیلی مربوط متقاضی شوند.

 -۲کلیه داوطلبان می‌بایست در این زمان ثبت‌نام از طریق مرکز آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۱۸۰٫۰۰۰ (یکصد و هشتاد هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در این سایت سازمان اقدام نمایند.

 -۳ هر داوطلب منحصراً می‌تواند در این یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل متقاضی شود. بدیهی است در این صورت ثبت‌نام داوطلب در این دو کدرشته و یا در این دو مؤسسه، اطلاعات وی در این بانک اطلاعات پذیرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.

 -۴ داوطلبان می‌بایست در این زمان ثبت‌ اطلاعات در این سامانه مربوط از طریق مرکز آموزشی در این خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده بخاطر داوطلبان قابل واکنش و یا تعویض نیست.

 -۵ کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در این زمان ثبت‌نام و شرکت در این این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی بخاطر ادامه تحصیل نداشته باشند.

 -۶ پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در این مرکز و یا واحد آموزشی که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.

-۲ اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.

-۳ اصل و یا گواهی مدرک پیش دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.

-۴ گواهی اخذ مدرک کاردانی بخاطر آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی می‌باشند.

-۵ اصل شناسنامه و ۲ برگ کپی از صفحات آن.

-۶ اصل کارت ملی و ۲ برگ کپی از آن.

-۷ شش قطعه عکس ۴×۳ تهیه شده در این سال جاری.

-۸ مدرک نظام وظیفه بخاطر برادران مشمول.

:نکته مهم

کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش‌دانشگاهی خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه وتائیدیه‌ تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در این زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مرکز یا واحد آموزشی محل تحصیل خود را در این دانشگاه پیام نور در این فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند..

 


گرداوری شده : جدید نیوز

اطلاعیه سازمان سنجش درمورد فراخوان جذب دانشجو درپیام نور

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز