خانه » دانلود 96 » جزئیات ثبت نام کنکور دکتری ۹۷/ ضوابط دوشنبه منتشر می شود

تبیلغات

جزئیات ثبت نام کنکور دکتری ۹۷/ ضوابط دوشنبه منتشر می شود

جزئیات ثبت نام کنکور دکتری ۹۷/ ضوابط دوشنبه منتشر می شود

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

جزئیات ثبت نام کنکور دکتری ۹۷/ ضوابط دوشنبه منتشر می شود

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش افزود: مهلت ثبت نام بخاطر شرکت در این آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی از چهارشنبه اول آذر ۹۶ آغاز می شود و تا سه شنبه ۷ آذرماه ادامه دارد.

وی افزود: کلیه متقاضیان ضرورت دارد در این این مهلت با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و آماده کردن مدارک لازم به سایت سازمان سنجش مراجعه و بخاطر ثبت نام اقدام کنند.

توکلی گفت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی صورت می گیرد لازم است داوطلبان به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، مبلغ ۶۰۰ هزار ریال (۶۰ هزار تومان) را به عنوان وجه ثبت نام آزمون پرداخت کنند و سریال ثبت نام را خریداری کنند.

وی افزود: از آنجا که امکان ارائه خدماتی از طریق ارسال پیام کوتاه در این این آزمون وجود دارد کسانی که تمایل به استفاده از خدمات دارند می توانند با درج گزینه مزبور مبلغ ۵ هزار ریال دیگر نیز پرداخت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: سطح سئوالات امتحانات اختصاصی در این حد دانش فارغ التحصیلان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و مطابق با فهرست شورای عالی برنامه ریزی است. ضریب سئوالات تخصصی ۴، ضریب سئوالات زبان یک و ضریب سئوالات استعداد تحصیلی یک است.

توکلی خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی جزئیات ثبت نام در این این آزمون از روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: همانطور که پیش از اعلام شده بود آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ بخاطر پذیرش در این دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه ۴ اسفندماه ۹۶ در این حوزه های امتحانی مربوط در این یک نوبت برگزار می شود.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

جزئیات ثبت نام کنکور دکتری ۹۷/ ضوابط دوشنبه منتشر می شود

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز