خانه » دانلود 96 » تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین اولویت مهم دانشگاه پیام نور

تبیلغات

تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین اولویت مهم دانشگاه پیام نور

تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین اولویت مهم دانشگاه پیام نور

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین اولویت مهم دانشگاه پیام نور

قائم مقام دانشگاه پیام نور در این بازدید از دانشگاه پیام نور شیراز:

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : دکتر اکبری در این حاشیه بازدید از بخشهای مختلف دانشگاه پیام نور شیراز اظهارداشت: با وجود امکانات آزمایشگاهی وکارگاهی و تجهیزات مناسب آموزشی وپژوهشی در این دانشگاه پیام نور شیراز،زمینه لازم بخاطر افزایش مهارت کارآفرینی دانشجویان این دانشگاه فراهم شده است.

وی افزود: امروز نباید صرفا به آموزش های تئوری و حفظ کردن مطالب بسنده کنیم، بلکه باید با توسعه امکانات سخت افزاری،آزمایشگاهی وکارگاهی، زمینه آموزشهای کاربردی نیز بخاطر دانشجویان مهیا سازیم.

قائم مقام دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور، دانشگاه پیشرو است، خاطرنشان کرد: تلاشهای زیادی بخاطر افزایش کیفیت تحصیلی و همچنین رضایتمندی دانشجویان صورت گرفته است.

وی همچنین به بازدید سال گذشته خود از دانشگاه پیام نور شیراز اشاره کرد و یادآور شد: در این طول یکسال اخیر، فعالیت های بسیار خوبی بخاطر توسعه فضای سبز و زیباسازی این دانشگاه صورت گرفته که این دانشگاه را به یکی از دانشگاه های زیبای کشور تبدیل کرده است. درعین حال از گیاهانی استفاده شده که با محیط سازگاری داشته و نیاز به آب کمتری داشته ودر مقابل کم آبی مقاوم هستند.

قائم مقام دانشگاه پیام نور کشور به اهمیت زیباسازی دانشگاه اشاره کرد و اظهارداشت: محیط دانشگاه باید بانشاط و در این شان استاد ودانشجو باشد تا دانشجو به آن محیط افتخار کرده وبا عشق وعلاقه ، تحصیل خود را ادامه دهد.

در این بازدید دکتر اکبری از بخشهای مختلف دانشگاه، دکتر قرائتی رئیس دانشگاه پیام نور استان،دکتر توللی،معاون دانشگاه و دکتر فروزانی رئیس دانشگاه پیام نور شیراز، وی را همراهی کردند.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین اولویت مهم دانشگاه پیام نور

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز