خانه » دانلود 96 » انتقاد معاون وزیر علوم از طرح شبهاتی مبنی بر عدم تدین دانشجویان

تبیلغات

انتقاد معاون وزیر علوم از طرح شبهاتی مبنی بر عدم تدین دانشجویان

انتقاد معاون وزیر علوم از طرح شبهاتی مبنی بر عدم تدین دانشجویان

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

انتقاد معاون وزیر علوم از طرح شبهاتی مبنی بر عدم تدین دانشجویان

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – چهارمین همایش دانشجویان زائر پیاده با عنوان «طریق رضوی» در این مشهد با شرکت هزار دانشجوی دختر و حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

حسین میرزایی، در این چهارمین همایش «طریق رضوی» در این جمع ۱۰۰۰ دانشجوی دختر که از ملک آباد نیشابور به مشهد را پیاده آمده بودند، گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از سال ۱۳۹۳ برنامه طریق رضوی را کلید زده که تاکنون نیز ادامه داشته است.

وی ادامه داد: تاسیس ۳۰ کانون رضوی در این دانشگاه‌های کشور، برگزاری اردوهای و همایش‌های رضوی ازجمله اقدامات معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در این این زمینه بوده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با یادآوری اینکه دانشجویان متدین و انقلابی هستند و به این اصول اعتقاد دارند گفت: دانشگاه محل علم و ایمان است و ارتباط بین این دو در این جهت هم افزایی است.

وی در این انتقاد از افرادی که دانشگاه ها را محل دینداری نمی‌دانند بیان کرد: گاهی شبهاتی مبنی بر اینکه دانشگاه محل دینداری نیست و دانشجویان متدین نیستند مطرح می‌شود ولی حضور دانشجویان در این برنامه های زیارتی و دینی از جمله همین طریق رضوی پاسخ این سوالات و شبهات است.

میرزایی خطاب به دانشجویان خاطرنشان کرد: البته باید توجه داشته باشید شرکت شما در این طریق رضوی کار شما را در این بازگشت به دانشگاه ها و شهرهایتان سخت می‌کند همانطور که برخی در این این مسیر پیاده روی به شما خدمت می‌کردند شما هم باید به جامعه خدمت کنید.

وی متذکر شد: برخی راهپیمایی و حرم امام رضا (ع) را مستحب نمی‌دانند، اما این راهپیمایی چون با عشق همراه است از هر امر مستحبی مستحب تر است.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم خاطرنشان کرد: هدف تعالی معنوی و روحی راهپیمایی رضوی است که شما را به این به سمت این حرمت سوق داده و کسی که به طریق رضوی پای گذاشته باید بداند که در این بازگشت کار سختی دارد چون باید به دیگران توجه کند، متواضع باشد و از دیگران دست‌گیری کند.


گرداوری شده : جدید نیوز

انتقاد معاون وزیر علوم از طرح شبهاتی مبنی بر عدم تدین دانشجویان

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز