خانه » دانلود 96 » تشکیل کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه آزاد در این حوزه پزشکی

تبیلغات

تشکیل کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه آزاد در این حوزه پزشکی

تشکیل کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه آزاد در این حوزه پزشکی

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

تشکیل کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه آزاد در این حوزه پزشکی

مدیرکل توسعه پژوهش علوم پزشکی دانشگاه خبرداد:

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – هنگامه بختیار با اشاره به تاکیدات مسؤولان دانشگاه مبنی بر تحول در این حوزه علوم پزشکی این دانشگاه، گفت: حوزه علوم پزشکی این دانشگاه به فن بازارهای مرتبط ورود می کند و ارتباط صنعت با این حوزه تقویت و گسترش می یابد.

وی با بیان اینکه در این حوزه سلامت استارت آپ طراحی شده است، افزود: تمرکز حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی توسعه مراکز تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان است.

مدیر کل دفتر توسعه پژوهش، فناوری و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه دارای ۲۷ مرکز تحقیقاتی در این ۹۶ واحد مجری علوم پزشکی است، اظهار داشت: مراکز تحقیقاتی را در این واحدهایی که توانایی و قابلیت دارند، توسعه می دهیم.

بختیار ادامه داد: برنامه داریم در این کنار مراکز رشد شتاب دهنده ها را فعال کنیم و یک جهش جدی در این حوزه علوم پزشکی در این ارتباط با صنعت داشته باشیم.

وی به شکل گیری شورای عالی سیاستگذاری مرکز تحقیقاتی در این علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: ارزشیابی مراکز تحقیقاتی به صورت خبری و سالانه براساس شاخص های مرتبط و آیین نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می شود همچنین ارزشیابی مستمر نیز داریم.

مدیر کل دفتر توسعه پژوهش، فناوری و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: از آنجایی که یکی از ابزارهای موفقیت در این پژوهش استفاده از نیروهای توانمند و فعال به نام دانشجو است، کمیته تحقیقات دانشجویی را براساس الگوی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طراحی و به واحدها مجری علوم پزشکی ابلاغ کرده ایم.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

تشکیل کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه آزاد در این حوزه پزشکی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز