خانه » دانلود 96 » استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)

تبیلغات

استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)

استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)

استخدام چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

۳۰ آبان ۹۶ – اطلاعیه شماره ۵ آزمون استخدامی دامپزشکی

جلسه مصاحبه حضوری داوطلبان استخدامی دامپزشکی استان های زنجان، ایلام، کرمانشاه و کردستان به تعداد ۷۰ نفر در این روز چهارشنبه مورخ ۸ آذر ماه ۱۳۹۶ در این محل اداره کل دامپزشکی استان کردستان واقع در این کیلومتر یک جاده سنندج- همدان برگزار خواهد شد.
با توجه به اعلام سازمان دامپزشکی کشور و هماهنگی های بعمل آمده در این خصوص مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی، به اطلاع می رساند جلسه مصاحبه حضوری داوطلبان استخدامی دامپزشکی استان های زنجان، ایلام، کرمانشاه و کردستان به تعداد ۷۰ نفر در این روز چهارشنبه مورخ ۸ آذر ماه ۱۳۹۶ در این محل اداره کل دامپزشکی استان کردستان واقع در این کیلومتر یک جاده سنندج- همدان برگزار خواهد شد.
مصاحبه شوندگان بایستی با در این دست داشتن مدارک مورد نیاز و ذکر شده (همانگونه که در این اطلاعیه شماره ۴ استخدامی سازمان دامپزشکی نیز اعلام گردیده) در این تاریخ یاد شده در این اداره کل دامپزشکی کردستان حضور یابند خاطر نشان می سازد جلسه مصاحبه داوطلبین استان های ایلام، زنجان و کرمانشاه ساعت ۸ صبح و داوطلبین استان کردستان ساعت ۱۴ برگزار می گردد.

بخاطر مشاهده نوشته اطلاعیه در این صفحه ی سازمان دامپزشکی اینجا کلیک کنید


۱۸ آبان ۹۶ – اطلاعیه شماره ۴ استخدامی سال ۹۶ سازمان دامپزشکی کشور

پیرو اطلاعیه شماره ۳ مورخ ۱۵/۸/۱۳۹۶ مندرج در این سایت سازمان دامپزشکی کشور ؛ برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی شهریور ماه ۱۳۹۶ به شرح ذیل اعلام می شود :
مصاحبه داوطلبین دعوت شده بخاطر شغل (( کارشناس آموزشی )) در این جدید مطابق با برنامه فوق انجام خواهد شد .
به اطلاع کلیه داوطلبان حایز شرایط مصاحبه آزمون استخدامی شهریور ماه سال ۱۳۹۶ سازمان دامپزشکی کشور می رساند که نسبت به همراه داشتن مدارک مربوطه ذیل در این مصاحبه اقدام به عمل آورند .
۱- اصل کارت ملی جهت احراز هویت ( الزامی )
۲- اصل و کپی مدرک تحصیلی ( در این مدرک تحصیلی حتما معدل کل ذکر گردیده باشد ) ( الزامی )
۳- اصل و کپی گواهی دوره زبان خارجی صرفاً TOEFL ( IBT 78 به بالا ، Paper Based 547 به بالا ، Computer Based 210 به بالا ) و IELTS 6 به بالا
۴- مقالات ISI ، ISC و علمی پژوهشی
– مقالات که سال چاپ آن از سال ۱۳۸۵ به بعد باشد قابل قبول می باشد .
– مقالات می بایست در این حوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضا باشد .
– نام فرد در این بین سه نفر اول ذکر گردیده باشد .
۵- اصل و کپی روی جلد و صفحه اول کتاب تالیفی و ترجمه ای ( سال چاپ کتاب از سال ۱۳۸۵ به بعد و درحوزه علوم کاربردی شغل مورد تقاضاباشد .)

بخاطر مشاهده جدول زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


۱۷ آبان ۹۶ – اطلاعیه زمانبندی مصاحبه استخدامی سال ۹۶ اداره کل دامپزشکی استان البرز

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه اختصاصی استخدامی آزمون شهریورماه ۱۳۹۶ دامپزشکی وفق جدول ذیل جهت اطلاع قبول شدگان در این این آزمون اعلام می شود.

بخاطر مشاهده جدول زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


۱۵ آبان ۹۶ – اطلاعیه شماره ۳ استخدامی سال ۹۶ سازمان دامپزشکی کشور
به اطلاع داوطلبین محترم آزمون استخدامی شهریور ماه ۱۳۹۶ که در این مرحله دوم اعلام نتایج سنجش ؛ دارای امتیازحد نصاب بخاطر مصاحبه معرفی شده اند می رساند ” برنامه انجام مصاحبه تخصصی تا ۴۸ ساعت آینده برروی همین سایت اعلام خواهد شد ”
– داوطلبین محترمی که در این مرحله دوم اعلام نتایج آزمون استخدامی شهریور ماه ۱۳۹۶ حد نصاب امتیاز را کسب نموده اند و در این مرحله اول معرفی نشده بودند می رساند :
کلیه مدارک درج شده در این اطلاعیه شماره ۲ پورتال سازمان را تا روز چهار شنبه مورخ ۱۷/۸/۱۳۹۶ به ادارات کل استان مورد تقاضا تحویل نماین .
تذکر : کلیه داوطلبان توجه فرمایند لیست اعلام شده از سازمان سنجش دلیل بر حائز شرایط بودن در این مصاحبه نمی باشد و پس از بررسی مدارک ؛ نتایج از طریق ادارات کل و پورتال سازمان به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.


۱۴ آبان ۹۶ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در این خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در این سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در این قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در این کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده بخاطر مصاحبه استخدامی موظفند در این طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

 

توجه:
• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده بخاطر انجام مصاحبه استخدامی در این زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در این مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در این دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در این هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در این سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در این صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در این صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در این نوشته دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در این زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در این هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در این دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در این صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در این سقف تعیین شده، صرفاً در این صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.
در این خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در این رابطه با کارنامه آزمون بخاطر کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان در این صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در این خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در این ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در این میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

بخاطر مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید


۲۰ تیر ۹۶ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۱

باعنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در این تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به سازمان دامپزشکی کشور که نتایج آنها نهایی و مورد تأیید قرار گرفته است، بخاطر سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد.
بدیهی است سایر رشته شغل محل های باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

بخاطر مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


۳۰ خرداد ۹۶ – شرایط آزمون استخدامی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ اعلام شد

شرایط مشترک تمام سازمانهای آزمون فراگیر چهار
ﺑﻪ ﺣﻮل و ﻗﻮه اﻟﻬﯽ و ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﻧﺴﺎﻧﯽ ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﻣﺘﻌﻬﺪ ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز و ﻓﺮاﻫﻢ ﻧﻤﻮدن ﺷﺮاﯾﻂ ﻣﻨﺎﺳﺐ و ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮای داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام و در این راﺳﺘﺎی ﺑﻬﯿﻨﻪ ﺳﺎزی ﻓﺮآﯾﻨﺪ اﺳﺘﺨﺪام دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﮐﺸﻮر، ﺷﺮاﯾﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ ﭼﻬﺎرﻣﯿﻦ آزﻣﻮن اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ ﻓﺮاﮔﯿﺮ (ﺷﻬﺮﯾﻮر ﻣﺎه ۱۳۹۶) ﺑﻪ ﺷﺮح زﯾﺮ اﻋﻼم ﻣﯽﮔﺮدد:

بخاطر دانلود فایل راهنمای ثبت نام و شرایط اینجا کلیک نمایید

شرایط اختصاصی دامپزشکی کشور
۱- صرفاً دارندگان تحصیلی کاردانی دامپزشکی مجاز می باشند شغل کاردان دامپزشکی را انتخاب کنند و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر مجاز به انتخاب شغل مذکور و شرکت در این آزمون نمی باشند. بدیهی است در این هر مرحله از استخدام و حتی قبولی و استخدام پس از استخدام ثابت شود که داوطلب در این زمان ثبت نام آزمون استخدامی دارای مدرک تحصیلی بالاتر بوده، قبولی و استخدام وی لغو خواهد شد.

۲-رعایت موارد ذیل الزامی است :
– در این رشته شغلی (داروساز) بخاطر دارندگان مدرک دکتری تخصصی داروسازی داشتن مدرک دکتری عمومی داروسازی الزامی است.
– در این رشته شغلی (دامپزشک) و ( کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری های دامی) بخاطر دارندگان مدرک دکتری تخصصی دامپزشکی داشتن مدرک دکتری حرفه ای یا عمومی دامپزشکی الزامی است.
– در این رشته شغلی (کارشناس بهداشت دام و فروآورده های دامی) بخاطر دارندگان مدرک دکتری تخصصی دامپزشکی داشتن مدرک حرفه ای یا عمومی دامپزشکی الزامی و بخاطر دارندگان مدرک کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی بهداشت و مواد غذایی منشاء دامی یا بهداشت و بازرسی گوشت الزامی است.
– در این رشته شغلی داشتن مدرک کارشناسی در این (کارشناس آزمایشگاه غذا، دارو و بهداشتی) بخاطر دارندگان مردک کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی در این رشته علوم آزمایشگاهی یا بهداشت مواد غذایی با منشاء دامی و بخاطر دارندگان مدرک دکتری تخصصی در این رشته های دامپزشکی داشتن مدرک دکتری حرفه ای یا عمومی دامپزشکی و بخاطر دارندگان مدرک تخصصی داروسازی داشتن مدرک عمومی داروسازی الزامی میباشد
– در این رشته شغلی (حسابدار) بخاطر دارندگان مدرک بالاتر از کارشناسی داشتن مدرک کارشناسی در این رشته های حسابداری یا مدیریت دولتی و مدیریت مالی الزامی است.
– در این رشته شغلی (برنامه نویس سیستم) بخاطر دارندگان مدرک کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی در این رشته کامپیوتر نرم افزار الزامی است.
– بدر رشته شغلی (کارشناس امور اداری) بخاطر دارندگان مدرک کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی در این رشته مدیریت دولتی الزامی است.
– در این رشته شغلی (کارشناس امور حقوقی) بخاطر دارندگان مدرک کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی در این رشته حقوق، حقوق عمومی، حقوق خصوصی و حقوق قضایی الزامی است.
– در این رشته شغلی (کارشناس بودجه) بخاطر دارندگان مدرک کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی در این رشت همدیریت دولتی یا مدیریت صنعتی الزامی است.
– در این شغل امور آموزش (نظارت بر ذبح شرعی) داوطلبین می بایست ملبس یه لباس روحانیت باشند.

مطالعه صفحات دفترچه راهنمای ثبت نام
صفحه ۸۵ تا ۹۴ دفترچه بخاطر داوطلبان سهمیه آزاد و ۵ درصد ایثارگران و ۳ درصد معلولین
صفحه ۲۱۵ تا ۲۱۹ دفترچه بخاطر داوطلبان ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد

بخاطر ثبت نام در این چهارمین آزمون فراگیر اینجا کلیک نمایید


۲۶ اردیبهشت ۹۶ – در این اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۸) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی بخاطر استخدام افراد در این دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۹۷۵۷/۹۳/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۳/۰۷۱۹ مبنی بر برگزاری آزمون مشترک فراگیر دوبار در این سال ( ماههای اردیبهشت و آبان ) به آگاهی می‌رساند:

در این چهارمین امتحان مشترک فراگیر، اقدام به استخدام وزارت آموزش و پرورش (۸۰۰۰ نفر)، استخدام بانک صنعت و معدن (۱۸۷ نفر)، استخدام سازمان دامپزشکی کشور (۲۶۶ نفر)، استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور (۶۱ نفر)، استخدام سازمان حسابرسی (۳۴۲ نفر)، استخدام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران (۵۰ نفر)، استخدام ۱۱ دستگاه اجرایی استان البرز (۱۳۷ نفر)، استخدام سازمان بنادر و دریانوردی (۲۰۰ نفر)، استخدام بانک مسکن (۵۴۰ نفر)، استخدام بانک سپه (۵۴۱ نفر)، استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (۱۱۵ نفر)، استخدام وزارت امور خارجه (۴۲ نفر) و استخدام سازمان اداری و استخدامی کشور (۵۰ نفر) می‌نمایند.

icon mobile - استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)نرم افزار سوالات استخدامی «قبولی» کاملترین بسته سوالات استخدامی به همراه پاسخنامه بهترین مسیر را بخاطر شما جهت قبولی در این آزمون های استخدامی مهم نشان می دهد. با «اپلیکیشنِ قبولی» از جستجو و خرید هر نمونه سوال استخدامی دیگر بی‌نیاز شوید و در این شغل مورد علاقه خود استخدام شوید.  دفترچه سوالات آزمونهای سالهای ۹۵ ، ۹۴ و …

داوطلبان استخدام می‌توانند بخاطر آگاهی از چگونگی شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هریک از دستگاههای استخدام‌کننده و سایر اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام در این چهارمین امتحان مشترک فراگیر به اطلاعیه‌ای که در این این خصوص در این سایت استخدامی باروت در این نیمه خرداد ماه ۹۶ درج خواهد شد، مراجعه نمایند.

بخاطر مشاهده اطلاعیه در این سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


۱۴ اردیبهشت ۹۶ – اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی آبان ماه ۱۳۹۵

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که حد نصاب نمره آزمون را کسب نموده و مدارک آنها مورد تایید بوده است؛ می رساند جهت انجام مصاحبه آزمون مطابق با جدول ذیل مراجعه نمایند. مزید استحضار عدم حضور داوطلب غیبت محسوب شده و نمره مصاحبه صفر محسوب خواهد شد  .

  • مصاحبه از داوطلبان مشاغل : حسابداری – کارشناس امور سخت افزار رایانه – کارشناس حقوقی – کارشناس تحلیلگر سیستم –کارشناس امور فرهنگی – کارشناس امور آموزشی – کارشناس روابط عمومی صرفا در این تاریخ ۳۰/۲/۹۶ موضوع ردیف ( ۷ ) جدول مراجعه نمایند.

مدارکی که داوطلبین واجد شرایط در این زمان مصاحبه باید ارائه نمایند :

  • اصل و تصویر  : کارت ملی – مدرک تحصیلی  ( الزامی )
  • اصل و تصویر : گواهی نامه معتبر دوره های زبان انگلیسی  – مقالات منتشر شده – کتابهای منتشر شده ( تصویر صفحه اول مشخصات کتاب )– گواهی نامه ثبت اختراع   – طرح پژوهشی
ردیف مکان مصاحبه زمان مصاحبه داوطلبان استان های تاریخ آدرس
     ۱٫ ساختمان شماره ۳ دامپزشکی یک شنبه  ۱۷/۲/۹۶ مازندران ۱۳-۸ جدید – خیابان انقلاب – خیابان قدس – کوچه آذین – پلاک ۲۲
گلستان ۱۷-۱۴
سمنان ۱۹-۱۷
     ۲٫ اداره کل دامپزشکی استان فارس سه شنبه ۱۹/۲/۹۶ کرمان ۱۱-۸ شیراز – خیابان مشیر غربی

اداره کل دامپزشکی استان فارس

بوشهر ۱۳-۱۱

۱۵-۱۴

کهگیلویه و بویراحمد ۱۸-۱۵
     ۳٫ اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی پنج شنبه ۲۱/۲/۹۶ همدان ۱۱-۸ تبریز – خیابان راه آهن – ایستگاه خطیب – اول خیابان دامپزشکی – اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی
اردبیل ۱۳-۱۱

۱۵-۱۴

آذربایجان غربی ۱۹-۱۵
     ۴٫ اداره کل دامپزشکی استان کرمان یک شنبه ۲۴/ ۲/۹۶ فارس ۱۱-۸ کرمان – کیلومتر ۵ بلوارجمهوری اسلامی

اداره کل دامپزشکی استان کرمان

هرمزگان ۱۳-۱۱
یزد ۱۶-۱۴
جنوب کرمان ۱۸-۱۶
     ۵٫ اداره کل دامپزشکی استان همدان سه شنبه ۲۶/۲/۹۶ ایلام ۱۰-۸ همدان – بلوار ملت – مقابل سازمان جهاد کشاورزی –  اداره کل دامپزشکی
استان همدان
کرمانشاه ۱۳-۱۰
لرستان ۱۷-۱۴
قزوین ۱۹-۱۷
     ۶٫ ساختمان شماره ۳ دامپزشکی پنج شنبه ۲۸/۲/۹۶ خراسان شمالی ۱۱-۸ جدید – خیابان انقلاب – خیابان قدس – کوچه آذین – پلاک ۲۴
خراسان رضوی ۱۳-۱۱

۱۹-۱۴

     ۷٫ ساختمان شماره ۳ دامپزشکی شنبه ۳۰/۲/۹۶ مرکزی ۱۳-۸ جدید – خیابان انقلاب – خیابان قدس – کوچه آذین – پلاک ۲۲
مشاغل عمومی

(به استثنای امور اداری )

۱۹-۱۴

لطفا به این مطلب رای دهید

[رای ها: ۳ امتیاز: ۵]


گرداوری شده : جدید نیوز

استخدام سازمان دامپزشکی سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز