خانه » دانلود 96 » قبولی ۱۳ هزار نفر در این تکمیل ظرفیت کنکور/ آغاز انتخاب رشته از ۴ آذر

تبیلغات

قبولی ۱۳ هزار نفر در این تکمیل ظرفیت کنکور/ آغاز انتخاب رشته از ۴ آذر

قبولی ۱۳ هزار نفر در این تکمیل ظرفیت کنکور/ آغاز انتخاب رشته از ۴ آذر

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

قبولی ۱۳ هزار نفر در این تکمیل ظرفیت کنکور/ آغاز انتخاب رشته از ۴ آذر

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حسین توکلی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور بخاطر پذیرش دانشجو در این ظرفیت رشته های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته های دوره های روزانه، نوبت دوم شبانه)، مجازی، پردیس های دانشگاه های فرهنگیان و پردیس خودگردان و ظرفیت های مازاد علوم پزشکی در این کنکور ۹۶ به همراه جداول رشته های تحصیلی این دوره ها از بعد از ظهر امروز سه شنبه ۳۰ آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

وی افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون سراسری سال ۹۶ که علاقمند به تحصیل در این این رشته های تحصیلی هستند، می توانند بخاطر کسب اطلاع از عناوین رشته ها و دانشگاه های پذیرنده دانشجو در این این مرحله به اطلاعیه سازمان سنجش و جداول رشته های مذکور مراجعه کنند.

توکلی گفت: بر اساس ضوابط منحصرا داوطلبانی که بر حسب مورد در این جلسه آزمون گروه آزمایشی یا گروه های آزمایشی انتخابی حاضر بوده اند، می توانند حداکثر ۵۰ کدرشته از گروه آزمایشی یا گروه های آزمایشی مذکور را انتخاب کرده و کدرشته های انتخابی را به ترتیب علاقه مرتب کرده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسبت به ثبت این کدرشته ها در این فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند از روز شنبه ۴ آذر تا شنبه ۱۱ آذر با مراجعه به سایت سازمان سنجش، این کدرشته ها را ثبت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: در این مرحله تکمیل ظرفیت دوره های روزانه، نوبت دوم شبانه)، مجازی، پردیس های دانشگاه های فرهنگیان و پردیس خودگردان و ظرفیت های مازاد علوم پزشکی در این کنکور ۹۶ تعداد ۱۳ هزار و ۷۰۷ نفر بخاطر شبانه ۱۳۵۹ کدرشته محل پذیرفته می شوند.

وی یادآور شد: بر اساس درخواست برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرش در این برخی از کدرشته های تحصیلی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد (به جز دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی که پیش از تکمیل ظرفیت برگزار کرده اند).

توکلی اظهار داشت: به همین منظور داوطلبانی که علاقمند به شرکت در این این قبیل رشته های تحصیلی هستند اعم از اینکه در این آزمون سراسری شرکت کرده یا شرکت نکرده اند، می توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای این گونه رشته ها که به صورت جداگانه در این سایت سازمان سنجش منتشر می شود، نسبت به ثبت نام در این این کدرشته ها اقدام کنند.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

قبولی ۱۳ هزار نفر در این تکمیل ظرفیت کنکور/ آغاز انتخاب رشته از ۴ آذر

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز