خانه » دانلود 96 » استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این سال ۹۶ (اسامی مرحله اول)

تبیلغات

استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این سال ۹۶ (اسامی مرحله اول)

استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این سال ۹۶ (اسامی مرحله اول)

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این سال ۹۶ (اسامی مرحله اول)

۱ آذر ۹۶ –  اسامی دعوت شدگان مرحله اول جذب دانشجوی بورسیه کشتیرانی ج.ا.ا سال۱۳۹۶
ضمن تشکر مجدد از داوطلبان گرامی بدینوسیله اعلام میگرددکلیه دعوت شدگان مرحله اول ، بایستی بر اساس لیست ( به ترتیب نام خانوادگی ) طبق تاریخهای اعلام شده و همراه داشتن کلیه مدارک ( اطلاعیه شماره ۳ )، راس ساعت ۹:۰۰ صبح در این محل شرکت تامین نیروی کشتیرانی ج.ا.ا به آدرس :
جدید ، لویزان ( شیان ) میدان شهید طجرلو (جنب میدان تره بار ) ساختمان موسسه آموزشی کشتیرانی حضور داشته باشند.
** تذکر مهم : عدم مراجعه در این تاریخ ذکر شده به منزله انصراف خواهد بود.
لیست دعوت شدگان مرحله اول جهت کنترل مدارک ، دیدن فیلم آشنایی با کشتیرانی ج.ا.ا ، معاینات اولیه پزشکی و آزمون زبان انگلیسی بشرح ذیل میباشد.

بخاطر مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


۲۱ آبان ۹۶ – تمدید فرصت ثبت نام پذیرش دانشجوی بورسیه سال ۱۳۹۶

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند با توجه به استقبال شما عزیزان ، مهلت ثبت نام و تکمیل اطلاعات تمدید شد.
لذا آن دسته از داوطلبان که تا امروز موفق به ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات خود نشده اند بایستی تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ به این امر مهم اقدام نمایند.
لطفا جهت آگاهی از جزییات بیشتر ، اطلاعیه شماره ۱ را مطالعه فرمایید
مهلت داده شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.


۲ آبان ۹۶ – آگهی بورسیه دیپلمه های‌ ریاضی فیزیک و تجربی ، دیپلمه ها و دانشجویان ناوبری ، مکانیک موتورهای دریایی و برق- مخابرات الکترونیک هنرستان

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت اشتغال در این کشتی‌های ناوگان کشتیرانی ج.ا.ا. به عنوان افسر دریایی از بین دیپلمه های دارای مدرک پیش دانشگاهی در این یکی از رشته های ریاضی فیزیک / علوم تجربی و دیپلم یا دانشجوی فوق دیپلم هنرستان در این رشته های ناوبری ، مکانیک موتورهای دریایی و برق- مخابرات – الکترونیک با شرایط ذیل دانشجو می‌پذیرد.

مهلت ثبت نام از ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ لغایت ۱۳۹۶/۰۸/۲۰

قابل توجه : ثبت نام های قبل از موعد اعلام شده از سیستم حذف خواهد شد لطفا به تاریخ شروع ثبت نام دقت فرمایید.

۱- شرایط عمومی :
۱-۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲-۱- جنسیت : مذکر
۳-۱- متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در این قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴-۱- عدم اعتیاد به مواد مخدر طبق تایید مراجع ذیصلاح
۵-۱- عدم اشتهار به فساد و تجاهر به فسق.
۶-۱- نداشتن سوء‌ پیشینه به تایید مراجع ذیربط.
۷-۱- دید چشم ۱۰/۱۰ (بدون عینک) و نداشتن کور رنگی
۸-۱- حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر
۹-۱- فقط افرادی میتوانند ثبت نام کنند که:

– دوره خدمت نظام وظیفه را انجام نداده اند (مشمولین وظیفه بدون مهر غیبت)
– افرادی که در این سال۱۳۹۶ ( تا زمان ثبت نام) دوره پیش دانشگاهی را تمام کرده و حداقل تا پایان سال از معافیت تحصیلی برخوردار هستند.
– افرادی که بواسطه قبولی در این دانشگاه طی سال ۱۳۹۵ یا ۱۳۹۶ از معافیت تحصیلی برخوردار هستند.
– توجه: ((((( افراد با معافیت تحصیلی پس از مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰، آخرین وضعیت نظام وظیفه خود را دریافت نمایند و در این مراحل بعدی جهت ارائه به مسئولین به همراه داشته باشند و بر اساس برگه استعلام باید در این ردیف ۱۰ صفحه ثبت نام و مقابل عبارت “” تا تاریخ “” زمان تقریبی پایان اتمام معافیت تحصیلی را وارد نمایند.)))))
نکته مهم : (( افراد دارای معافیت( بجز معافیت تحصیلی) / کارت پایان خدمت و…. در این این مرحله، اجازه ثبت نام ندارند . ))
· در این شرایط مساوی اولویت با ایثارگران و خانواده معظم شهدا و مفقودین میباشد

۲-شرایط اختصاصی :
۱-۲- داشتن مدرک پیش دانشگاهی ( پایان تحصیلات کامل دبیرستانی) در این رشته ریاضی فیزیک یا تجربی / دیپلم یا دانشجوی فوق دیپلم هنرستان رشته ناوبری ، مکانیک موتورهای دریایی ، برق/ مخابرات / الکترونیک به تایید مراجع ذیصلاح.
۲-۲- حداقل نمره ۱۴ معدل کتبی دیپلم
۳-۲- متولدین ۱۳۷۴/۰۷/۰۱و بعد
۴-۲- شرکت در این آزمون کنکور سال ۱۳۹۵ یا ۱۳۹۶(نمره کل کنکور بدون اعمال سهمیه مورد نظر میباشد).
**((( افرادی در این سال ۱۳۹۵ یا ۱۳۹۶ در این کنکور شرکت کرده اند و در این شرایط حاضر دانشجو میباشند یا افرادی که تابحال در این کنکور شرکت نکرده اند به ترتیب عدد ۲۰یا ۳۰ یا ۱۰ را در این قسمت رتبه کشوری سال ۱۳۹۶ ثبت نموده و تصویر شناسنامه را مجددا بجای تصویر کارنامه کنکور ارسال نمایند.)))
· دانشجویان مقاطع کارشناسی و یا کاردانی ، بشرط آنکه از نظر سنی و سایر شرایط مشکلی نداشته باشند می توانند تا قبل از ترم آخر ( فارغ التحصیلی) ثبت نام نمایند
۵-۲- موفقیت درآزمون زبان انگلیسی ، آزمون روانشناسی و مصاحبه‌های علمی و عقیدتی.
۶-۲ – داشتن تندرستی و سلامت کامل جسمانی و روانی به تایید واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا
· هر گونه مشکل جسمی شامل ضعف بینایی ، کوررنگی، نسبت قد به وزن نامتعارف (BMI ) ، پرانتزی پا، صافی کف پا ، نقص عضو ، واریکوسل ، انحراف ستون فقرات ، تتو ، خالکوبی ، خرابی شدید دندان ، وجود پلاتین بواسطه شکستگی اعضا بدن، فشار خون ، ناراحتی کبد ، ناراحتی کلیه ، ناراحتی روحی و روانی ، آثار خودزنی بروی بدن ، سابقه مصرف داروهای خاص و کم خونی عامل مردودی پزشکی خواهد شد.

۳- نحوه جذب :
۱-۳- افراد مورد نیاز با در این نظر گرفتن نمرات بالاتر معدل کتبی دیپلم و رتبه های برتر کنکور و با توجه به دستور العملهای مصوب کشتیرانی دعوت و پس از طی مراحل معاینات اولیه پزشکی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی کلی و گزینش، انتخاب می‌گردند. ، کشتیرانی در این قبول و یا رد افراد مختار می‌باشد.
۲-۳- داوطلبین اطلاعات مورد نیاز سایت ثبت نام را بطور کامل وارد نموده و پس از تایید نهایی کد رهگیری که توسط سیستم ارائه میشود را جهت اقدامات بعدی نزد خود محفوظ خواهند داشت ( عدم دریافت کد رهگیری به منزله عدم ثبت نام می باشد).
۳-۳- داوطلبین از روشهای مختلف مانند برگزاری جلسه توجیهی ، نمایش فیلم و سخنرانی و نظایر آن در این حد امکان با مشاغل دریایی و سایر مسائل مرتبط آشنا می‌گردند.
۴-۳- داوطلبین جهت انجام معاینات اولیه پزشکی توسط امور آموزش به واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا معرفی و از قبول شدگان جهت انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد
۵-۳- پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی جهت تشکیل پرونده و طی مراحل معاینات پزشکی کامل و گزینش به امور کارکنان کشتیرانی ج.ا.ا معرفی خواهند شد.
۶-۳- اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سایت اعلام می‌گردد.
تبصره- متقاضیان موظفند پس از اگاهی رسمی از قبولی نهایی ، حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز نسبت به سپردن تعهدات و ضمانت‌های لازم اقدام نماید در این غیر این صورت منصرف محسوب و از لیست ذخیره به ترتیب اولویت دعوت بعمل خواهد آمد.
۷-۳- تعهدات و ضمانت‌های لازم در این یکی از دفاتر اسناد رسمی توسط امور آموزش از فرد و ضامنین اخذ می‌گردد.
نحوه سپردن تعهدات پذیرفته شدگان :
· پذیرفته شدگان مشمول میبایست ضمن سپردن ۱۰ سال تعهد خدمت ، بابت تضمین اجرای تعهدات ، سند رسمی یک باب منزل مسکونی یا آپارتمان ( شش دانگ) را به ارزش ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰(یک میلیارد و پانصد میلیون ) ریال جهت ضمانت پرداخت اقساط وام خود بابت تسهیلات دریافتی در این رهن شرکت قرار دهد.
تبصره : در این صورتی که ارزش قابل تعهد ملک مذکور به اندازه سقف مورد نیاز تعهد نباشد ، دانشجو میتواند ۶۰% مبلغ ضمانت را به صورت ملک و ۴۰% آنرا به صورت معرفی دو ضامن معتبر (کارمند رسمی ارگانهای دولتی / کاسب با جواز کسب) جهت ضمانت وام به صورت سفته در این دفتر اسناد رسمی به شرکت ارائه نماید.
· قبول‌شدگان نهایی مشمول ، طبق بند “ب” ماده ۶۶ قانون نظام وظیفه عمومی ، از انجام خدمت نظام وظیفه ( بجز دوره آموزش نظامیگری مقدماتی و تخصصی) معاف خواهند بود .
تذکر شماره ۱ :
· دوران تحصیل حدود چهارسال به صورت شبانه روزی که شامل دوره نظری( در این بنادر نوشهر و / یا بوشهر) و / یا جدید و دوره عملی ( بر روی کشتی) خواهد بود.
· دانشجویان بعد از اتمام دوران تحصیل(نظری و عملی) از موسسات آموزشی واقع در این بنادر نوشهر یا بوشهر فارغ التحصیل خواهند شد.
· فارغ التحصیلان موفق، به منظور اخذ گواهینامه های شایستگی ،ملزم به شرکت در این امتحانات شایستگی افسر دومی و مهندس سومی سازمان بنادر و دریانوردی خواهند بود.
· پذیرفته شدگان در این طول تحصیل از کمک هزینه تحصیلی مصوب برخوردار خواهند بود که پس از اتمام تحصیلات و اخذ گواهینامه شایستگی به صورت قراردادی به استخدام کشتیرانی در این خواهند آمد.
· کلیه هزینه های آموزشی با تسهیلات ویژه به صورت وام بدون بهره از طرف کشتیرانی اعطاء میگردد که پس از اخذ گواهینامه شایستگی و شروع قرارداد میبایست به صورت اقساط باز پرداخت گردد.
شروع تعهد خدمت از زمان دریافت مدرک شایستگی و معرفی به عنوان افسر ، محاسبه و دوران تحصیلی به عنوان زمان تعهد خدمت محاسبه نمیگردد.

تذکر شماره ۲ :
· مسئولیت صحت اطلاعات اعلام شده به عهده متقاضی بوده و در این صورت مشاهده مغایرت آن با اطلاعات واقعی در این هر مرحله ای ، از ادامه سایر مراحل جلوگیری خواهد شدو هزینه ها و مشکلات مرتبطه در این عهده داوطلب میباشد.

تذکر شماره ۳ :
لازم است که متقاضیان جهت انجام بخشی از مراحل جذب بشرح ذیل :
۱- معاینات اولیه پزشکی و آزمون زبان انگلیسی به مدت حدود ۲ روز
۲- بشرط قبولی در این مرحله اول ، جهت انجام تست روانشناسی، مصاحبه تخصصی ،تکمیل پرونده ، معاینات کلی و مراحل پذیرش، حدود یک هفته کاری
در این شهر جدید حضور یابند و کلیه هزینه های مرتبطه ( ایاب و ذهاب / اقامت و غیره ) بر عهده داوطلب بوده و کشتیرانی، تعهدی نسبت به این هزینه ها نخواهد داشت.

ضمنا افرادی که در این مراحل مختلف دعوت میشوند از آوردن همراه جدا خودداری نمایند.

بخاطر مشاهده آگهی استخدام در این سایت کشتیرانی اینجا کلیک نمایید

لطفا به این مطلب رای دهید

[رای ها: ۲ امتیاز: ۴٫۵]


گرداوری شده : جدید نیوز

استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این سال ۹۶ (اسامی مرحله اول)

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز