خانه » دانلود 96 » تامین هدفمند هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در این دستور کار

تبیلغات

تامین هدفمند هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در این دستور کار

تامین هدفمند هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در این دستور کار

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

تامین هدفمند هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در این دستور کار

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – دکتر امیراحمد اخوان معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اهمیت بسته توسعه منابع و زیرساخت های آموزش علوم پزشکی گفت: بسته های تحول و نوآوری در این آموزش علوم پزشکی برنامه اصلی حوزه آموزش علوم پزشکی است و بخاطر اجرایی سازی این بسته ها ضروری است تا به تامین زیرساخت ها توجه ویژه ای شود.

اخوان اظهار داشت: باتوجه به برنامه معاونت آموزشی وزارت بهداشت مبنی بر بازنگری بسته های تحول و نوآوری در این آموزش علوم پزشکی در این ابتدای دولت دوازدهم، کارگروه هایی بخاطر بازنگری این بسته ها تشکیل شد و یکی از کارگروه ها نیز بخاطر بررسی بسته توسعه و ارتقای منابع و زیرساخت های آموزش علوم پزشکی بود.

وی خاطرنشان کرد: این کارگروه ترکیبی از مدیران حوزه آموزش وزارت بهداشت و معاونین آموزشی برخی دانشگاه های علوم پزشکی بود که با بررسی تمامی محورها، اهداف و شاخص ها بسته توسعه و ارتقای منابع و زیرساخت های آموزش علوم پزشکی مورد بازنگری قرار گرفت.

معاون اجرایی معاونت آموزشی گفت: در این بازنگری بسته توسعه منابع و زیرساخت ها تقویت زیرساخت های تجهیزات آموزشی رشته مقاطع مختلف خصوصا مقاطع تکمیلی و تخصصی و نیز بیمارستان های آموزشی مورد تاکید قرار گرفت.

وی اظهار داشت: تامین هدفمند و نظام مند اعضای هیات علمی دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کشور نیز به عنوان یکی از اولویت های بسته «توسعه و ارتقای منابع و زیرساخت های آموزش علوم پزشکی» لحاظ شد.

اخوان گفت: همچنین ارتقای بستر ارائه خدمات الکترونیکی در این حوزه آموزش علوم پزشکی از طریق محور به روزرسانی سیستم اطلاعات یکپارچه آموزش علوم پزشکی کشور نیز تبیین شد.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

تامین هدفمند هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در این دستور کار

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز