خانه » دانلود 96 » استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۶ (زمان دریافت کارت آزمون)

تبیلغات

استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۶ (زمان دریافت کارت آزمون)

استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۶ (زمان دریافت کارت آزمون)

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۶ (زمان دریافت کارت آزمون)

استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۶

دانلود رایگان نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

۴ آذر ۹۶ – اطلاعیه تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی کشور
به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در این سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۰۹/۱۰ منحصراً در این شهر جدید برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در این محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در این آزمون
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در این آزمون از روز سه شنبه ۹۶/۰۹/۰۷ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در این آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در این آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است بخاطر شرکت در این جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در این آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب – درخصوص مندرجات کارت شرکت در این آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در این آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در این اطلاعات مندرج در این کارت شرکت در این آزمون مشاهده نمودند، لازم است بخاطر اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در این بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در این باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار بخاطر اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در این بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در این باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در این غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می-باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در این آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در این بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در این باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در این آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در این تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در این نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان بخاطر آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در این آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در این آزمون
در این صورت بروز اشکال در این تهیه پرینت از کارت شرکت در این آزمون و یا مشاهده مغایرت در این اطلاعات مندرج در این کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در این بند «ب» فوق، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۸ و پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۹ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در این باجه رفع نقص به آدرس: جدید، میدان فردوسی، خیابان انقلاب، مابین استاد نجات الهی و سپهبد قرنی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

د- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان در این صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون در این ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) همان‌روز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در این آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در این زمان حضور در این جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در این آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در این ورودی ِحوزه های امتحانی نیم ساعت قبل از شروع فرآیند برگزاری آزمون بسته خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در این حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب بخاطر حضور در این جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در این آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در این زمان مقرر و تعلل در این ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در این آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در این آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در این خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این این خصوص از تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در این وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳-۰۲۱ در این میان بگذارند.


۴ تیر ۹۶ – اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان تایید شده پس از بررسی مدارک با توجه به شهر محل انتخابی آنها

۱- تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی دارند جهت دعوت به مصاحبه تخصصی و
۲- تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی ندارند جهت معرفی به گزینش

بخاطر مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


۱۳ خرداد ۹۶ – اطلاعیه جدید سازمان امور مالیاتی

اسامی پذیرفته شدگان تایید شده پس از بررسی مدارک با توجه به شهر محل انتخابی آنها:

۱- تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی دارند جهت دعوت به مصاحبه تخصصی

۲- تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی ندارند جهت معرفی به گزینش

بخاطر مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


۲۴ اسفند ۹۵ – اطلاعیه آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۱ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند:
بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون و انطباق آن با شرایط آگهی استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور به اتمام رسیده و اطلاعات بررسی شده در این پورتال آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (سازمان سنجش آموزش کشور) ثبت گردیده است، بدیهی است پس از دریافت لیست نتایج پس از انطباق مدارک از سازمان سنجش آموزش کشور، زمان و مکان مصاحبه تخصصی متعاقبا در این نیمه دوم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد.
اداره کل منابع انسانی و رفاه
سازمان امور مالیاتی کشور

بخاطر مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


۱۴ دی ۹۵ – اطلاعیه آزمون استخدامی پذیرفته شدگان مرحله اول

بخاطر مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


۸ دی ۹۵ – اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور  

سازمان امور مالیاتی کشور در این خصوص پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۸/۲۱ اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، براساس اطلاعیه اداره کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور، نحوه اخذ مدارک، زمان و مکان مراجعه کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در این تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ در این سایت این سازمان به نشانی WWW.INTAMEDIA.IR قابل مشاهده خواهد بود.

 بخاطر مشاهده اطلاعیه در این سایت سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک نمایید

دانلود رایگان نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

لطفا به این مطلب رای دهید

[رای ها: ۲ امتیاز: ۳]


گرداوری شده : جدید نیوز

استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۶ (زمان دریافت کارت آزمون)

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز