خانه » دانلود 96 » آغاز ثبت نام هشتمین آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

تبیلغات

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – هشتمین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور ٣٠ آذر ماه ۹۶ برگزار خواهد شد. ثبت نام در این این آزمون از ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۵ آذر آغاز می شود و در این سایت ۲۴ روز چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ پایان می یابد.

داوطلبان پیش از ثبت نام اینترنتی، باید در این «مرکز خدمات آموزشی» وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آن را تکمیل کنند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، واجد شرایط ثبت نام و مجاز به شرکت در این آزمون ملی هستند (ورودی های پس از اگوست ۲۰۰۹).

داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی و ورود به پیوند «هشتمین دوره آزمون ملی» و پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام به مبلغ یک میلیون و ۷۰ هزار ریال (۱۰۷ هزار تومان) فرم ثبت نام را تکمیل و کد رهگیری دریافت کنند.

مدارک مورد نیازجهت ثبت نام اینترنتی نیز در این سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به طور کامل درج شده است.

کارت شرکت در این آزمون از ساعت ١٨ روز ٢٨ آذرماه ۹۶ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در این روز آزمون همراه داشته باشند، در این غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

منابع بخش اختصاصی آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال ١٣٩۶ در این سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی پیوند منابع آزمونها قابل دسترسی است.

منابع بخش علوم پایه آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال ١٣٩۵ نیز در این سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی پیوند منابع آزمونها، پیوند «منابع امتحان جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی که در این شهریور ماه سال ٩۵ اعمال خواهد شد» قابل دسترسی است.

آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ٩ صبح و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت ۱۴ بعدازظهر روز پنجشنبه ۳۰ آذرماه ۹۶ برگزار می شود. مکان برگزاری آزمون در این یکی از دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در این جدید است که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود.

داوطلبانی که پیش از در این آزمون جامع علوم پایه شرکت کرده و قبول شده اند، با ارائه درخواست کتبی به مرکز خدمات آموزشی، می توانند از نتیجه قبولی قبلی استفاده و در این بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در این سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

قبول شدگان در این مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در این مرحله عملی آزمون به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی جدید یا شهید بهشتی معرفی خواهند شد.


گرداوری شده : جدید نیوز

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز