خانه » دانلود 96 » آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی ۳۰ آذر برگزار می شود

تبیلغات

آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی ۳۰ آذر برگزار می شود

آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی ۳۰ آذر برگزار می شود

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی ۳۰ آذر برگزار می شود

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – داوطلبان پیش از نام نویسی اینترنتی، ابتدا باید نسبت به تشکیل پرونده در این «مرکز خدمات آموزشی» وزارت بهداشت، اقدام کنند و فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی معرفی شده باشند، واجد شرایط نام نویسی اینترنتی و شرکت در این آزمون ارزشیابی هستند.

مدارک مورد نیاز بخاطر تشکیل پرونده در این مرکز خدمات آموزشی در این سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به اطلاع داوطلبان رسیده است.

در این صورت تکمیل بودن کلیه مدارک مورد نیاز و تشکیل پرونده، دانش آموختگان باید آمادگی خود را جهت شرکت در این آزمون به کارشناس ارزشیابی (در این مرکز خدمات آموزشی) اعلام کنند تا نام آنها در این لیست مرکز خدمات آموزشی ثبت شود.

دانش آموختگان موظف هستند در این زمان تعیین شده، نسبت به نام نویسی اینترنتی در این سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir اقدام کنند.

در این صورت تکمیل نشدن مدارک و اتمام مهلت ثبت نام، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در این قبال عدم امکان شرکت دانش آموختگان در این آزمون را نخواهد داشت و آنان موظف هستند در این آزمون بعدی شرکت کنند.

ثبت نام در این این آزمون از ساعت ١٨ روز یکشنبه ۵ آذر ۹۶ آغاز می شود و در این ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ پایان می یابد.

داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی و ورود به پیوند «چهاردهمین دوره آزمون ارزشیابی» و پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام به مبلغ یک میلیون و ۷۰ هزار ریال (۱۰۷ هزار تومان) فرم ثبت نام را تکمیل و کد رهگیری دریافت کنند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی نیز در این سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی درج شده است.

کارت شرکت در این آزمون از ساعت ١٨ روز ٢٨ آذرماه ۹۶ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در این روز آزمون همراه داشته باشند، در این غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

پس از شرکت در این آزمون میزان دوره تکمیلی پس از قبولی در این آزمون ارزشیابی، بر اساس مصوبات مربوطه توسط مرکز خدمات آموزشی اعلام می شود.

معرفی نامه بخاطر طی دوره تکمیلی، فقط پس از تایید نمرات در این کمیسیون ارزشیابی رشته داروسازی صادر خواهد شد.


گرداوری شده : جدید نیوز

آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی ۳۰ آذر برگزار می شود

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز