خانه » دانلود 96 » گرمایش و محصولات گرمایشی

تبیلغات

گرمایش و محصولات گرمایشی

گرمایش و محصولات گرمایشی

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

گرمایش و محصولات گرمایشی

با شروع فصل سرما همه دغدغه این را پیدا می کنند که چگونه و با چه وسایلی خانه خود را گرم کنند که هم خانه گرم شود و هم ایمنی لازم را داشته باشد.

پس از تامین مصالح ساختمانی نوبت تاسیسات ساختمانی است. هرساله با سرد شدن هوا بعضی ها بدون رعایت ایمنی و استفاده از وسایل گرمایشی پرخطر جان خو را از دست می دهند پس بهتر است از وسایلی بروز تر بخاطر گرم کردن خانه استفاده کنید طوری که همه یخانه گرم شود.

در این اینجا سیستم های گرمایشی را به شما پیشنهاد می دهیم تا با خاطری آسوده زمستان را سپری کنید.

  • رادیاتور: رادیاتور ها که از سالیان پیش هم مورد استفاده قرار می گرفتند و انواع مختلفی دارند. با نصب مناسب آن در این منزل می توانید به خوبی منزل خود را گرم نگهدارید.از انواع رادیاتور می توان به رادیاتور های شیشه ای ، رادیاتور قرنیزی و رادیاتور پانلی اشاره کرد که هرکدام را متناسب با سلیقه و نوع مصرفتان میتوانید بکار بگیرید.
  • حوله خشک کن: حوله خشک کن هم نوعی رادیاتور است که به آن رادیاتور لوله ای می گویند و در این حمام و سرویس بهداشتی از آن استفاده می شود و علاوه بر اینکه لباس و حوله را خشک م یکند فضای داخلی حمام و سرویس بهداشتی را هم نیز گرم نگه می دارد.
  • پکیج :با نصب پکیج دیگر نیازی به موتور خانه ندارید با حذف موتور خانه می توانید در این هزینه های خود صرفه جویی کنید هزینه تعمیر پکیج از شوفاژ خانه کمتر است و دردسر های آن را هم ندارد. کم جا، ایمن، استفاده در این هر واحد بصورت مستقل، کاهش سطح لوله کشی و گرم کردن آب در این کوتاه ترین زمان از مزایای استفاده از پکیج است. هم در این منزل و هم در این شرکت می شود از آن استفاده کرد.
  • سیستم گرمایش از کف:بخاطر استفاده از سیستم باید تمامی کف منزل را لوله کشی کرد که بهتر است در این همان زمان ساخت ویا بازسازی منزل از آن استفاده کنید. به علت لوله کشی از کف فضایی را اشغال نمکند شما هرجور که مایلید می توانید مبلمان خود را بچینید. و دیگر لازم نیست در این فصل سرما آن را جمع کیند

از دیگر محصولاتی که در این شرکت سژین به فروش می رسد آبگرم کن گازی، سیستم تابشی، دیگ، مشعل را می تونا نام برد.


گرداوری شده : جدید نیوز

گرمایش و محصولات گرمایشی

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز