خانه » دانلود 96 » برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” تصویب شد

تبیلغات

برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” تصویب شد

برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” تصویب شد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” تصویب شد

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر منصور غلامی در این هشتصد و هشتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی با اعلام این مطلب اظهار کرد: باید شورای عالی برنامه‌ریزی را به سمت استانداردسازی و تدوین سیاست‌های کلان سوق دهیم و تا حد ممکن اختیارات این حوزه به دانشگاه‌ها واگذار شود.

در این این جلسه، برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” که توسط کمیته نظامی انتظامی پیشنهاد شده بود، مطرح شد و به تصویب رسید.

همچنین در این این جلسه کلیات طرح واگذاری اختیارات آموزشی به دانشگاه‌ها مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد مصادیق اختیارات در این حوزه معاونت آموزشی متناسب با جایگاه مراکز آموزش عالی در این نظام سطح‌بندی در این اسرع وقت مشخص و به دانشگاه‌های مجری ابلاغ شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این ادامه هشتصد و هشتاد و هفتمین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی، تعدادی از برنامه‌های پیشنهادی دانشگاه‌های سطح یک نیز با استناد به آیین‌نامه واگذاری اختیارات برنامه‌ریزی درسی به دانشگاه‌ها به اطلاع و تایید شورای عالی برنامه‌ریزی رسید. این برنامه‌ها از مهر ۱۳۹۷ در این تمامی دانشگاه‌ها پس از کسب مجوز شورای گسترش آموزش عالی قابل اجرا هستند.


گرداوری شده : جدید نیوز

برنامه درسی دوره کارشناسی “مدیریت آماد” تصویب شد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز