خانه » دانلود 96 » برگزاری همایش ملی پژوهش های کاربردی در این خدمت والیبال در این دانشگاه پیام نور همدان

تبیلغات

برگزاری همایش ملی پژوهش های کاربردی در این خدمت والیبال در این دانشگاه پیام نور همدان

برگزاری همایش ملی پژوهش های کاربردی در این خدمت والیبال در این دانشگاه پیام نور همدان

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

برگزاری همایش ملی پژوهش های کاربردی در این خدمت والیبال در این دانشگاه پیام نور همدان

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : معاون وزیر ورزش و جوانان در این سخنانی در این این همایش به استقبال خانواده های ایرانی از والیبال اشاره کرد و گفت: معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز راهکارهایی بخاطر همگانی شدن این ورزشی برنامه ریزی کرده است.

غلامرضا شعبانی بهار دلیل افزایش اقبال عمومی خانواده ها به ورزش والیبال را رشد و توسعه چند ساله این ورزش تیمی ایران دانست و گفت: امیدوارم با پیوند بین یافته های علمی و ورزش والیبال شاهد رشد روزافزون این رشته ورزشی و کسب افتخارات بیشتری از سوی تیم های ملی والیبال در این میادین مهم آسیایی و جهانی باشیم.

وی در این ادامه به مدیریت مطلوب دکتر محمدرضا داورزنی در این ۱۰ سال گذشته در این فدراسیون والیبال اشاره کرد و گفت: موفقیت های به دست آمده والیبال در این این مدت، یکی از دلایل مهم افزایش اقبال عمومی به ورزش والیبال از سوی مردم کشورمان است.

در این ادامه دکتر صفایی رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان گفت :در این این همایش چهار کارگاه تخصصی والیبال بخاطر بیش از ۲۰۰ علاقمند شرکت کننده برگزار شد که کارگاه های استعدادیابی و پرورش استعدادها در این والیبال و مهندسی تمرینات در این والیبال پیشرفته از سوی جواد مهرگان سرپرست کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون والیبال ارائه شد.

همچنین کارگاه های تخصصی دوره بندی تمرینات قدرتی در این والیبال از سوی عبدالمهدی نصیرزاده مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و کاربرد آنالیز آماری بخاطر مربیان والیبال از سوی نوید مشجری آنالیزور تیم ملی والیبال ارائه شد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

وی با اشاره به مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش گفت: بیش از ۱۰۰ مقاله کاربردی در این موضوعات والیبال بخاطر ارائه به صورت سخنرانی و پوستر بخاطر این همایش ارسال شد که ازاین تعداد۷۰ مقاله از سوی دبیرخانه پذیرفته شد که از تعداد نیز.۱۳ مقاله به صورت سخنرانی در این و مابقی به صورت پوستر ارائه شد.

گفتنی است، استعدادیابی ورزشی در این والیبال، کاربرد بیومکانیک ورزشی در این والیبال، کاربرد فیزیولوژی ورزشی در این والیبال، مدیریت برگزاری رویدادهای ورزشی والیبال، آسیب شناسی و بازتوانی در این ورزش والیبال، نقش مهارت‌های ذهنی در این بهبود عملکرد والیبالیست ها و اجرای بهینه سیاست اقتصاد مقاومتی در این ورزش از جمله محورهای مقالات ارائه شده در این این همایش یک روزه بود.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

برگزاری همایش ملی پژوهش های کاربردی در این خدمت والیبال در این دانشگاه پیام نور همدان

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز