خانه » دانلود 96 » بخشنامه وزارت علوم به دانشگاه‌ها بخاطر ۱۶ آذر ابلاغ شد

تبیلغات

بخشنامه وزارت علوم به دانشگاه‌ها بخاطر ۱۶ آذر ابلاغ شد

بخشنامه وزارت علوم به دانشگاه‌ها بخاطر ۱۶ آذر ابلاغ شد

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

بخشنامه وزارت علوم به دانشگاه‌ها بخاطر ۱۶ آذر ابلاغ شد

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حسین میرزایی با اشاره به برنامه های روز ۱۶ آذر در این دانشگاه ها گفت: طبق سنوات گذشته، برنامه های مراسم  ۱۶ آذر در این دانشگاه‌ها توسط هیات ۳ نفره نظارت، بررسی شده و سپس مجوز آن صادر می شود و در این خصوص برنامه های ۱۶ آذر بخشنامه ای به دانشگاه ها ارسال شده است.

وی ادامه داد: همچنین ابلاغیه ای نیز به دانشگاه ها مبنی براینکه جلسات هیات نظارت به صورت منظم تشکیل شود ارسال شده، مجموعه و تشکل های دانشجویی که متقاضی برگزاری برنامه سخنرانی و مناظره در این این روز هستند، در این چهارچوب قانون و با تایید هیات نظارت می توانند برنامه های خود را برگزار کنند.

سرپرست معاونت فرهنگی وزارت علوم تاکید کرد: در این برنامه های ۱۶ آذر، چهارچوب اصلی ما رعایت قانون است، گفتمان های مختلف می تواند در این چهارچوب قانون برگزار شود.

وی ادامه داد:  ۱۶ آذر، روز دانشجو، روزی است که دانشگاه پویایی و فعالیت خود را بیش از پیش خواهد داشت.  

میرزایی درباره اینکه امسال رئیس جمهور در این کدام دانشگاه بخاطر مراسم ۱۶ آذر حضور خواهد داشت گفت: این برنامه در این اختیار دفتر رئیس جمهور است و دفتر رئیس جمهور آن را مشخص می کند.  

وی درباره اینکه آیا تشکل های دانشجویی بخاطر اجرای مراسم و دعوت از سخنرانان روز ۱۶ آذر محدودیتی نیز دارند، افزود: در این چهار چوب قوانین و مقررات کشور و تایید و صدور مجوز توسط هیات نظارت که درخواست ها را بررسی می کنند، هیچ محدودیتی ندارند.

سرپرست معاونت فرهنگی وزارت علوم تاکید کرد: در این چهارچوب قانون هیچ محدودیتی وجود ندارد. قانون و رعایت قانون، اساسی ترین بحث ما است.

وی ادامه داد: هیات های ۳ نفره مرجع تشخیص و صادر کننده مجوز برنامه های ۱۶ آذر هستند که ما به آن‌ها اعلام کرده ایم قواعد محدود کننده ای نگذارند و همه امور در این چهارچوب قوانین و موازین قانونی باشد.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

بخشنامه وزارت علوم به دانشگاه‌ها بخاطر ۱۶ آذر ابلاغ شد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز