خانه » دانلود 96 » برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین همایش شعر ملی ۷۲ خط اشک در این دانشگاه پیام نور اصفهان

تبیلغات

برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین همایش شعر ملی ۷۲ خط اشک در این دانشگاه پیام نور اصفهان

برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین همایش شعر ملی ۷۲ خط اشک در این دانشگاه پیام نور اصفهان

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین همایش شعر ملی ۷۲ خط اشک در این دانشگاه پیام نور اصفهان

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مسئول نهاد مقام معظم رهبری در این دانشگاه پیام نور استان اصفهان با بیان اینکه این همایش تنها همایشی است که در این سطح ملی و دانشگاه های کشور برگزار می شود گفت: این همایش مختص به دانشگاه پیام نور نیست و همه دانشجویان، اساتید، اعضای هیات های علمی و کارمندان دانشگاه های کشور می توانند در این این همایش شرکت کنند.

حجت الاسلام مرتضی خوشنویس زاده با اشاره به اینکه این همایش در این ۳ بخش اساتید، دانشجویان و کارمندان تمامی دانشگاه های کشور و در این ۳ بخش شعر کلاسیک، شعر نو و بخش ویژه با عنوان (نقش جوانان در این نهضت عاشورا و همچنن شهادت طلبی شهدای مدافع حرم) برگزار شده است گفت: امسال ۶۳۰ اثر از دانشگاه های سراسر کشور در این سایت دبیرخانه بارگذاری شد که پس از داوری آثار، ۱۳۰ اثر به مرحله دوم راه پیدا کردند.

وی افزود: از میان آنها تعدادی اثر به عنوان برگزیده و تعدادی نیز به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شده است.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در این دانشگاه پیام نور استان اصفهان، تاسیس دبیرخانه دائمی شعر آیینی در این دانشگاه های کشور در این نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه پیام نور استان اصفهان را خواستار شد و گفت: تشکیل این دبیرخانه دائمی نیازمند شرایط و لوازمی است و چنانچه مقدمات تاسیس دبیرخانه دائمی شعر آیینی در این دانشگاه های کشور در این نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه پیام نور استان اصفهان فراهم شود می تواند آثار زیادی داشته باشد.

حجت ‌الاسلام مصطفی رستمی، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه‌ها نیز در این این مراسم گفت: شعر آیینی، شعر انتقال تاریخ اهل البیت (ع) و شعر انتقال فرهنگ عالی اسلام کامل است.

در این این همایش ملی، علاوه بر شعرخوانی شاعران کشوری و استانی و برگزیدگان همایش، از خانواده شهید مدافع حرم کمیل قربانی نیز تجلیل به عمل آمد.

معرفی برگزیدگان :

در این بخش کلاسیک در این سطح اساتید و کارمندان، رضا اسمخانی از استان زنجان و حیدر منصوری از استان بوشهر به ترتیب اول و دوم شدند و فرزانه شریفات از استان خوزستان به عنوان برگزیده بخش ویژه معرفی شد.

در این شعر کلاسیک در این سطح دانشجویی، میلاد حبیبی از خمینی شهر اصفهان، محمد زارعی از دلیجان و علی سلیمانی از استان جدید به ترتیب برگزیده و فرزانه شفیعی از استان اصفهان و سجاد بوستانی از استان گیلان شایسته تقدیر قرار گرفتند.

مصطفی توفیقی از مشهد، پویا اقرایی از رامهرمز و میثم خندانی از اهواز نیز به ترتیب برگزیدگان بخش شعر سپید و سید علی شکرالهی از نجف آباد اصفهان، علی مردی پور و متین بنائی از اصفهان به عنوان نفرات برگزیده بخش ویژه دانشجویی معرفی شدند.


گرداوری شده : جدید نیوز

برگزاری مراسم اختتامیه هفتمین همایش شعر ملی ۷۲ خط اشک در این دانشگاه پیام نور اصفهان

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز