خانه » دانلود 96 » ثبت‌نام بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب در این آزمون دکتری ۹۷/شنبه آخرین مهلت

تبیلغات

ثبت‌نام بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب در این آزمون دکتری ۹۷/شنبه آخرین مهلت

ثبت‌نام بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب در این آزمون دکتری ۹۷/شنبه آخرین مهلت

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

ثبت‌نام بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب در این آزمون دکتری ۹۷/شنبه آخرین مهلت

مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت‌نام بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب بخاطر شرکت در این آزمون دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ خبر داد و گفت: با توجه به مهلت تمدیدشده داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز شنبه، ۱۱ آذر ماه فرصت دارند در این این آزمون ثبت نام کنند.

حسین توکلی در این گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب افزود: مهلت ثبت نام بخاطر شرکت در این آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی بخاطر پذیرش در این هفت گروه آزمایشی و ۲۴۶ کد رشته امتحانی ساعت ۲۴ روز شنبه، ۱۱ آذرماه پایان می‌پذیرد.

وی افزود: متقاضیان ضرورت دارد در این مهلت تعیین‌شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام و پرداخت مبلغ ۶۰۰ هزار ریال (۶۰ هزار تومان) اقدام کنند. همچنین با توجه به ارائه خدمات پیامکی در این طول آزمون داوطلبان علاقه‌مند به دریافت این خدمات باید نسبت به پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ ریال اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌پذیرد که دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با آغاز فرآیند ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

وی تاکید کرد: بر اساس ضوابط، هر داوطلب می‌تواند با توجه به علاقه فقط در این یک کد رشته محل امتحانی و متناسب با مدرک فارغ‌التحصیلی در این این آزمون ثبت‌نام و شرکت کند. همچنین سطح سئوالات اختصاصی در این این آزمون حسب مورد در این حد داشتن اطلاعات و تجربیات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در این هر رشته مطابق فهرست برنامه‌های مصوب شورای عالی برنامه درسی در این دروس تخصصی ضریب چهار، آزمون زبان ضریب یک و  آزمون استعداد تحصیلی ضریب یک است.

دکتر توکلی گفت: تا ساعت هشت صبح امروز، تعداد ۴۶ هزار و ۸۱۲ داوطلب در این آزمون دکتری ۹۷ ثبت نام کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش یادآور شد: آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ بخاطر پذیرش در این دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه، ۴ اسفندماه ۹۶ در این حوزه‌های امتحانی مربوط طی یک نوبت برگزار می‌شود.

لینک منبع


گرداوری شده : جدید نیوز

ثبت‌نام بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب در این آزمون دکتری ۹۷/شنبه آخرین مهلت

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز