خانه » دانلود 96 » آمار نهایی داوطلبان کنکور دکتری ۹۷/ جزئیات آزمون و انتشار کارنامه

تبیلغات

آمار نهایی داوطلبان کنکور دکتری ۹۷/ جزئیات آزمون و انتشار کارنامه

آمار نهایی داوطلبان کنکور دکتری ۹۷/ جزئیات آزمون و انتشار کارنامه

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

آمار نهایی داوطلبان کنکور دکتری ۹۷/ جزئیات آزمون و انتشار کارنامه

به گزارش پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حسین توکلی افزود: ثبت نام بخاطر شرکت در این آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ در این  ۷ گروه و ۲۴۶ کدرشته امتحانی بخاطر پذیرش دانشجو در این دوره های روزانه، شبانه، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و پردیس های خودگردان صورت گرفت و ساعت ۲۴ شنبه ۱۱ آذر ۹۶ پایان یافت.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس آمار نهایی تعداد ۲۳۳ هزار و ۳۹۱ نفر در این این دوره از آزمون ثبت نام کرده اند که این تعداد در این روز جمعه ۴ اسفند ۹۶ باهم به رقابت می پردازند.

وی یادآور شد: آزمون دکتری سال ۹۷ در این گروه علوم انسانی ۶۳ کدرشته، در این گروه علوم پایه ۴۶ کدرشته، در این گروه فنی و مهندسی ۴۰ کدرشته، در این گروه کشاورزی و منابع طبیعی ۳۵ کدرشته، در این گروه هنر ۷ کدرشته، در این گروه دامپزشکی ۲۶ کدرشته و در این گروه هنر ۹ کدرشته برگزار می شود.

توکلی گفت: سطح سئوالات اختصاصی در این این آزمون حسب مورد در این حد داشتن اطلاعات و تجربیات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در این هر رشته مطابق فهرست برنامه‌های مصوب شورای عالی برنامه درسی در این دروس تخصصی ضریب چهار، آزمون زبان ضریب یک و  آزمون استعداد تحصیلی ضریب یک است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: برگ راهنما و کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه اول اسفند ۹۶ در این سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است و داوطلبان باید از آن پرینت تهیه کنند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ بخاطر پذیرش دانشجو در این ۷ گروه و ۲۴۶ کدرشته امتحانی روز جمعه ۴ اسفندماه ۹۶ در این حوزه های امتحانی مربوط در این یک نوبت برگزار می شود.

توکلی اظهار داشت: پس از برگزاری آزمون کارنامه ای شامل نمرات خام و تراز و سایر موارد مورد نیاز بخاطر داوطلب در این هفته آخر فروردین ماه ۹۷ بخاطر داوطلبان صادر می شود که داوطلبان با توجه به ضوابط و مندرجات کارنامه می توانند در این صورت واجد شرایط بودن در این نیمه اول اردیبهشت ماه ۹۷ نسبت به انتخاب کدرشته محل های انتخابی اقدام کنند.

وی یادآور شد: فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ در این دهه اول شهریورماه ۹۷ بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.


گرداوری شده : جدید نیوز

آمار نهایی داوطلبان کنکور دکتری ۹۷/ جزئیات آزمون و انتشار کارنامه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز