خانه » دانلود 96 » علت استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات چه بود؟

تبیلغات

علت استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات چه بود؟

علت استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات چه بود؟

در این مطلب از سایت جدید نیوز در مورد مطلب

علت استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات چه بود؟


همزمان با این اتفاقات از ساعاتی پیش خبر استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات در فضای مجازی به صورت گسترده ای منتشر شد.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

اخبار داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

با دستور قضایی مبنی بر فیلترینگ پیام رسان تلگرام، موجی از نارضایتی در شبکه های مجازی ایجاد شده است. بسیاری از کاربران با اننشار پیام هایی وعده های رئیس جمهوری مبنی بر عدم فیلترینگ این پیام رسان محبوب را یادآوری کرده و از عملکرد حسن روحانی انتقاد می کنند.

اما همزمان با این اتفاقات از ساعاتی پیش خبر استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات در فضای مجازی به صورت گسترده ای منتشر شد. هر چند این خبر به سرعت از سوی برخی از خبرکزاری ها تکذیب شد اما برخی از وبسایت های خبری از جمله «جماران» و خبرگزاری «شبستان» فاش کرده اند جهرمی تقاضای استعفای خود را به رئیس جمهور ارائه داده و در انتظار پذیرش آن است.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - علت استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات چه بود؟

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین با انتشار توییتی درباره فیلتر شدن پیام رسان تلگرام توضیحاتی ارایه کرد. در توییت محمدجواد آذری جهرمی آمده است:

۱_ دسترسی شهروندان به منابع اطلاعات، توقف ناپذیر است؛ هرچند استفاده از یک نرم‌افزار متوقف شود. نرم‌افزارهای بدیل، شناسایی و جریان آزاد اطلاعات، مجددا فعال و در گردش خواهد بود. این خاصیت و لازمه‌ی دسترسی آزاد به اطلاعات در عصر ارتباطات است.

۲_ فناوری به خودی خود، نه مجرم است نه مفسد و نه منحرف؛ این بشر است که با استفاده نادرست از آن، جرم یا فساد در فضای زندگی مجازی را ترویج می‌کند؛ چندان که در فضای واقعی نیز چنین می‌کند که امریست گریزناپذیر و علی حده.

۳_توسعه فناوری نیز پیوسته و توقف ناپذیر است، چرا که مکث در این مسیر پرجذب و جوش لایتناهی، آن هم در روزگار سرعت تکنولوژی، بس سخت و مستصعب است و خود تحریمی از دنیای نوین عقب ماندگی را به دنبال خواهد داشت.

۴_ سیاست‌گذاری برای رسانه‌های نوین و به رسمیت شناختن آن‌ها در جهت پاسداشت حقوق شهروندان، نیازمند اقدامی عاجل است که تعارض کشور با شبکه‌های اجتماعی را کاهش و باعث وحدت عمومی و مانع سلب اعتماد خواهد شد.

۵_ در این میان نباید از عدم وجود استانداردی جهانی برای حفظ حاکمیت کشورها در نرم‌افزارهای فضای مجازی گذشت، این تعارضی است که برای اکثر کشورها وجود دارد. زمانی که مقررات کشورها محترم شمرده نشود، عکس‌العمل حاکمیت‌ها امری غیرطبیعی و غیرمعقول نمی‌نماید.

این پست توسط بخش اخبار داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

علت استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات چه بود؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .Source link

علت استعفای آذری جهرمی وزیر ارتباطات چه بود؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز